2 Ekim Günlük Burç Yorumları


Ekim Ayı Aylık Burç Yorumlarınızı Okumak için tıklayın!


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün işinizde yazılı sözlü iletişimde sınırlarınızı zorlamamanız faydalı olacaktır. Önceden yapılmış kontratlar yeniden önünüze gelebilir. İkili ilişkilerinizi kullanarak dengeyi bulmalısınız.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Maddi konularda yeni riskler almak için uygun bir gün değil. Hatta geçmişte aldığınız riskler de önünüze gelebilir. İş bağlantılarınızı ve iletişim yeteneğinizi kullanarak müzakere edebilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Ev ve aile ile duygusal çatışmalardan ve gerginliklerden uzak durmalısınız. Aksi takdirde dramatik duygusal yoğunluklar yaşanabilir. Çocuklarla keyif kendinizi rahat ifade etmenizi sağlayabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Önemli sözleşme, yazışma ya da kısa seyahatler ile ilgili şansınızı çok zorlamamanız faydalı olacaktır. Aile bireyleri ile konuşmak içinizi rahatlatabilir. Hoş sohbet edebileceğiniz bir akşam olacak.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Arkadaşlarınızla maddiyat ve değerlerinizle ilgili sözlerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Eğer sosyal bir organizasyonda finansal bir sorumlu iseniz zorlanabilirsiniz. İletişim dengeyi bulacak.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kariyeriniz ile ilgili kişilerle maddi konularda konuşmakta zorlanabilirsiniz. Abartılı duygusallıktan çekinmeniz faydalı olacaktır. Müzakere ortamı yaratabilmek için alttan almanız gerekebilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün ikili ilişkilerde dikkatli olmanız faydalı olur. Zira Tutulmanın etkileri bugün zihninizde ve dilinizde olabilir. Yaşadığınız duygusal tribülansı abartılara sürüklemeniz faydalı olamayacak.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bilinçaltınızda maddi konular ya da ortak gelirler ile ilgili korkularınızın tetikleneceği bir sabah olabilir. Sosyal çevrenizle paylaşmak sadece duygularınızı abartmanıza yol açabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Eşinizle arkadaşlarınız ya da sosyal çevrenizle ilgili konularda tartışma yaşayabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili gelişim fırsatlarına odaklanmanız faydalı olacaktır. İletişim ortak nokta olacak. 
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kariyeriniz ile ilgili geçmiş projelerin, sözleşme, toplantı ya da konuşmaların üzerinden geçmek zorunda kalabilirsiniz. Kendi gelişiminiz ve idealleriniz doğrultusunda olayları değerlendirmelisiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sevdiğinizle Ortak gelirlerinizle ilgili aşırı harcamalar gerginlik yaratabilir. Hukuki ya da çocuklarınızla ilgili akademik bir konuda yazılı bir evrağın yeniden gündeme gelmesi söz konusu olabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Aile içinde sağlıklı iletişim arzusu içindesiniz. Eşinizin Aşırı duygusal tepkileri ile iletişimde agresif çıkışlar yaşanabilir. Evinizle ilgili ortak gelirlerinizden yaptığınız bir harcamanın tekrar gözden geçirilmesi gerekebilir.Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem