2 Ekim Günlük Burç Yorumları


Ekim Ayı Aylık Burç Yorumlarınızı Okumak için tıklayın!


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün işinizde yazılı sözlü iletişimde sınırlarınızı zorlamamanız faydalı olacaktır. Önceden yapılmış kontratlar yeniden önünüze gelebilir. İkili ilişkilerinizi kullanarak dengeyi bulmalısınız.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Maddi konularda yeni riskler almak için uygun bir gün değil. Hatta geçmişte aldığınız riskler de önünüze gelebilir. İş bağlantılarınızı ve iletişim yeteneğinizi kullanarak müzakere edebilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Ev ve aile ile duygusal çatışmalardan ve gerginliklerden uzak durmalısınız. Aksi takdirde dramatik duygusal yoğunluklar yaşanabilir. Çocuklarla keyif kendinizi rahat ifade etmenizi sağlayabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Önemli sözleşme, yazışma ya da kısa seyahatler ile ilgili şansınızı çok zorlamamanız faydalı olacaktır. Aile bireyleri ile konuşmak içinizi rahatlatabilir. Hoş sohbet edebileceğiniz bir akşam olacak.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Arkadaşlarınızla maddiyat ve değerlerinizle ilgili sözlerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Eğer sosyal bir organizasyonda finansal bir sorumlu iseniz zorlanabilirsiniz. İletişim dengeyi bulacak.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kariyeriniz ile ilgili kişilerle maddi konularda konuşmakta zorlanabilirsiniz. Abartılı duygusallıktan çekinmeniz faydalı olacaktır. Müzakere ortamı yaratabilmek için alttan almanız gerekebilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün ikili ilişkilerde dikkatli olmanız faydalı olur. Zira Tutulmanın etkileri bugün zihninizde ve dilinizde olabilir. Yaşadığınız duygusal tribülansı abartılara sürüklemeniz faydalı olamayacak.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bilinçaltınızda maddi konular ya da ortak gelirler ile ilgili korkularınızın tetikleneceği bir sabah olabilir. Sosyal çevrenizle paylaşmak sadece duygularınızı abartmanıza yol açabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Eşinizle arkadaşlarınız ya da sosyal çevrenizle ilgili konularda tartışma yaşayabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili gelişim fırsatlarına odaklanmanız faydalı olacaktır. İletişim ortak nokta olacak. 
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kariyeriniz ile ilgili geçmiş projelerin, sözleşme, toplantı ya da konuşmaların üzerinden geçmek zorunda kalabilirsiniz. Kendi gelişiminiz ve idealleriniz doğrultusunda olayları değerlendirmelisiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sevdiğinizle Ortak gelirlerinizle ilgili aşırı harcamalar gerginlik yaratabilir. Hukuki ya da çocuklarınızla ilgili akademik bir konuda yazılı bir evrağın yeniden gündeme gelmesi söz konusu olabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Aile içinde sağlıklı iletişim arzusu içindesiniz. Eşinizin Aşırı duygusal tepkileri ile iletişimde agresif çıkışlar yaşanabilir. Evinizle ilgili ortak gelirlerinizden yaptığınız bir harcamanın tekrar gözden geçirilmesi gerekebilir.Popüler Yayınlar