20 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kariyerinizde gelişime açık ve hareketli bir sabah olacak. Öğleden itibaren inatçı ve tepkisel tavırlar dikkat çekebilir. İkili ilişkilerde stratejik ve diplomatik davranmanız faydalı olacaktır.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Gelişiminiz için arzu ettiğiniz bir akademik program ya da seyahat için harekete geçebilirsiniz. Beklenmedik olaylar değişikliğe sebep olarak işinizde bir erkek ile çatışmanıza sebep olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili pratik ve geleceğe yönelik somut adımlar atmak isteyebilirsiniz. Sevdiğinizle bu konuda gerginlik yaşanabilir. Arkadaşlarınız taraf olarak sizi şaşırtabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Sabah saatlerinde stratejik ortaklıklarla ilgili heyecanlı görüşmeler yapabilirsiniz. Kariyerinizde beklenmedik bir gelişme canınızı sıkabilir. Ailede bir erkekle bu konuda tartışmanız olası.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İşiniz ile ilgili cesur ve stratejik finansal kararlar alabileceğiniz bir sabah olacak. Kendi inandığınız şekilde ilerleme çabanız önemli biri ile görüşme ya da anlaşmanızda zorluk çıkarabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kendinize güvenerek, motive olacağınız bir sabah olacak. Ortak gelirleriniz ile ilgili bir sürpriz aranızda beklenmedik bir tartışmaya yol açabilir. Maddi risk almak için uygun bir gün değil.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Eviniz ve ailenizle ilgili kafanızdaki işleri halletmek için planlar yapabilirsiniz. Eşinizin beklenmedik tepkisi şaşırtabilir. Aile büyükleri ile ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Arkadaşlarınızın desteği ile stratejik bir sözleşme, anlaşma vb planlayabilirsiniz. Ancak iş yerinizde beklenmedik gelişmeler planlarınızı bozabilir. Gizli bir bilgiye ulaşmak keyifli olmayabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kariyer hedefleriniz, gelirinizle ilgili stratejik adım atmak isteyebilirsiniz. Risk almak için uygun bir gün değil, beklenmedik sonuçlar çıkabilir. Sosyal çevrenizden biriyle çatışma yaşanabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde ideallerinize doğru cesur adımlarla yürüyebilirsiniz. Ailenizin beklenmedik tepkisi çatışma yaratabilir. Kariyerinizdeki erkeklerle tartışmalara dikkat.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Güne başlarken kredi, sigorta, vergi, ortak gelirler gibi konularda kendi stratejilerinizi hayata geçirmek için motive olabilirsiniz. Ancak alacağınız beklenmedik bir haber sizi durdurabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Eşinizin desteği ile arzularınıza ve hayallerinize ulaşmak için stratejik adımlar atmak isteyebilirsiniz. Gelirlerinizle ilgili şaşırtıcı bir gelişme sizi durdurabilir. Maddi risk almaktan çekinmelisiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova