20 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kariyerinizde gelişime açık ve hareketli bir sabah olacak. Öğleden itibaren inatçı ve tepkisel tavırlar dikkat çekebilir. İkili ilişkilerde stratejik ve diplomatik davranmanız faydalı olacaktır.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Gelişiminiz için arzu ettiğiniz bir akademik program ya da seyahat için harekete geçebilirsiniz. Beklenmedik olaylar değişikliğe sebep olarak işinizde bir erkek ile çatışmanıza sebep olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili pratik ve geleceğe yönelik somut adımlar atmak isteyebilirsiniz. Sevdiğinizle bu konuda gerginlik yaşanabilir. Arkadaşlarınız taraf olarak sizi şaşırtabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Sabah saatlerinde stratejik ortaklıklarla ilgili heyecanlı görüşmeler yapabilirsiniz. Kariyerinizde beklenmedik bir gelişme canınızı sıkabilir. Ailede bir erkekle bu konuda tartışmanız olası.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İşiniz ile ilgili cesur ve stratejik finansal kararlar alabileceğiniz bir sabah olacak. Kendi inandığınız şekilde ilerleme çabanız önemli biri ile görüşme ya da anlaşmanızda zorluk çıkarabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kendinize güvenerek, motive olacağınız bir sabah olacak. Ortak gelirleriniz ile ilgili bir sürpriz aranızda beklenmedik bir tartışmaya yol açabilir. Maddi risk almak için uygun bir gün değil.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Eviniz ve ailenizle ilgili kafanızdaki işleri halletmek için planlar yapabilirsiniz. Eşinizin beklenmedik tepkisi şaşırtabilir. Aile büyükleri ile ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Arkadaşlarınızın desteği ile stratejik bir sözleşme, anlaşma vb planlayabilirsiniz. Ancak iş yerinizde beklenmedik gelişmeler planlarınızı bozabilir. Gizli bir bilgiye ulaşmak keyifli olmayabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kariyer hedefleriniz, gelirinizle ilgili stratejik adım atmak isteyebilirsiniz. Risk almak için uygun bir gün değil, beklenmedik sonuçlar çıkabilir. Sosyal çevrenizden biriyle çatışma yaşanabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde ideallerinize doğru cesur adımlarla yürüyebilirsiniz. Ailenizin beklenmedik tepkisi çatışma yaratabilir. Kariyerinizdeki erkeklerle tartışmalara dikkat.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Güne başlarken kredi, sigorta, vergi, ortak gelirler gibi konularda kendi stratejilerinizi hayata geçirmek için motive olabilirsiniz. Ancak alacağınız beklenmedik bir haber sizi durdurabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Eşinizin desteği ile arzularınıza ve hayallerinize ulaşmak için stratejik adımlar atmak isteyebilirsiniz. Gelirlerinizle ilgili şaşırtıcı bir gelişme sizi durdurabilir. Maddi risk almaktan çekinmelisiniz.


Popüler Yayınlar