21 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sosyal kulüp vb bir pozisyon için hukuki ya da akademik bir otorite figüründen destek alabilirsiniz. Eşinizi ya da ortağınızı iş konularında iyi dinlemeli ve tartışmalardan uzak durmalısınız.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün işiniz ile ilgili kredi, sigorta, ortak gelirler vb yetkin kişiden onay alabilirsiniz. İş yerinizde ya da işiniz ile ilgili hukuki ya da uluslararası konularda fikir çatışmaları yaşanabilir. 
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Eşinizin ya da ortağınızın desteği ile kendi ideallerinize doğru attığınız adımlarda güvenli hissedebilirsiniz. Maddi riskler almak ya da borsa vb yatırımlar için beklemeniz faydalı olur.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İş yerinde bir otorite figürünün desteği ile arzu ettiğin gelir dışı kaynak onayını alabilirsin. Eşinizle aile ya da eviniz hakkında ayrı görüşte olabilirsiniz; tartışmaya girmekten kaçınmalısınız.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Eş ya da sevdiğinizle ilişkinizi bir sonraki adıma taşıyabilecek adım atabilirsiniz. İşiniz ile ilgili seyahatler ve sözleşme vb çıkabilecek aksaklık ve tartışmalara karşı hazırlıklı olmalısınız.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Aile büyüklerinizden birinin desteği ile işinizde arzu ettiğiniz özgür adımları atabilirsiniz. Maddi riskler almak ya da riskli işler için onaya başvurmak için uygun bir gün olmayacak.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Çocuklarınız var ise eğitimleri ile ilgili somut bir adım atabilirsiniz. Aile büyükleri ile birlikte önemli kararlar almak için uygun günler olmayabilir. Fikir ayrılıkları kırgınlık yaratabilir.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bir otorite figürünün maddi desteği ile evinizde değişiklik yapabilirsiniz. İletişimde çok dikkatli olmanız gereken birkaç gün. Bilinçaltınızdaki fikirler dilinizden dökülebilir; kırıcı olabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Yakın akrabalarınıza destek olarak kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Eğitim, seminer vb için uygun bir gün olacak. Arkadaşlarla değerleriniz ve maddi konular hakkında tartışmalardan uzak durun.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Finansal olarak kendinizi güçlü hissetmenizi sağlayacak bir onay almanız söz konusu olabilir. Önümüzdeki birkaç gün iş yerinizdeki otoritenizin, fikirlerinizin sınandığını hissedebilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sosyal çevrenizden bir otorite figürünün desteği ile hayatınızda arzu ettiğiniz adımları atabilirsiniz. Özellikle akademik konularda ve seyahatlerle ilgili esnek olmanız gereken birkaç gün.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyeriniz ile ilgili bir otorite figürünün desteği ile üzerinde çalıştığınız projeyi ilerletebilirsiniz. Arkadaşlarınızla para alışverişi konusunda yanılmanız ve kırılmanız söz konusu olabilir.
Ayşegül Kuyumcu Türker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem