21 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sosyal kulüp vb bir pozisyon için hukuki ya da akademik bir otorite figüründen destek alabilirsiniz. Eşinizi ya da ortağınızı iş konularında iyi dinlemeli ve tartışmalardan uzak durmalısınız.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün işiniz ile ilgili kredi, sigorta, ortak gelirler vb yetkin kişiden onay alabilirsiniz. İş yerinizde ya da işiniz ile ilgili hukuki ya da uluslararası konularda fikir çatışmaları yaşanabilir. 
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Eşinizin ya da ortağınızın desteği ile kendi ideallerinize doğru attığınız adımlarda güvenli hissedebilirsiniz. Maddi riskler almak ya da borsa vb yatırımlar için beklemeniz faydalı olur.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İş yerinde bir otorite figürünün desteği ile arzu ettiğin gelir dışı kaynak onayını alabilirsin. Eşinizle aile ya da eviniz hakkında ayrı görüşte olabilirsiniz; tartışmaya girmekten kaçınmalısınız.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Eş ya da sevdiğinizle ilişkinizi bir sonraki adıma taşıyabilecek adım atabilirsiniz. İşiniz ile ilgili seyahatler ve sözleşme vb çıkabilecek aksaklık ve tartışmalara karşı hazırlıklı olmalısınız.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Aile büyüklerinizden birinin desteği ile işinizde arzu ettiğiniz özgür adımları atabilirsiniz. Maddi riskler almak ya da riskli işler için onaya başvurmak için uygun bir gün olmayacak.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Çocuklarınız var ise eğitimleri ile ilgili somut bir adım atabilirsiniz. Aile büyükleri ile birlikte önemli kararlar almak için uygun günler olmayabilir. Fikir ayrılıkları kırgınlık yaratabilir.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bir otorite figürünün maddi desteği ile evinizde değişiklik yapabilirsiniz. İletişimde çok dikkatli olmanız gereken birkaç gün. Bilinçaltınızdaki fikirler dilinizden dökülebilir; kırıcı olabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Yakın akrabalarınıza destek olarak kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Eğitim, seminer vb için uygun bir gün olacak. Arkadaşlarla değerleriniz ve maddi konular hakkında tartışmalardan uzak durun.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Finansal olarak kendinizi güçlü hissetmenizi sağlayacak bir onay almanız söz konusu olabilir. Önümüzdeki birkaç gün iş yerinizdeki otoritenizin, fikirlerinizin sınandığını hissedebilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sosyal çevrenizden bir otorite figürünün desteği ile hayatınızda arzu ettiğiniz adımları atabilirsiniz. Özellikle akademik konularda ve seyahatlerle ilgili esnek olmanız gereken birkaç gün.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyeriniz ile ilgili bir otorite figürünün desteği ile üzerinde çalıştığınız projeyi ilerletebilirsiniz. Arkadaşlarınızla para alışverişi konusunda yanılmanız ve kırılmanız söz konusu olabilir.
Ayşegül Kuyumcu Türker

Popüler Yayınlar