22 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kariyerinizi ilgilendiren önemli bir iletişim ya da sunum fırsatı yakalamış olabilirsiniz. Ancak kelimelerin kılıçlarından korunmaya çalışırken kendi kılıcınızı savurmamaya özen göstermelisiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İş yerinizde orta yolu bulmak; bir fikir üzerinde anlaşmak zor olabilir. Ancak özellikle hukuki, 
uluslararası, seyahat ya da felsefi konularda ısrarcı olmaktan kaçınmanız faydalı olacaktır.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Gelir dışı kaynaklarınız ya da finansal riskleriniz ile ilgili sizi sarsacak bir haber alabilirsiniz. Ancak bugün ani kararlar alarak köklü değişiklikler yapmak için uygun olmayabilir. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Eşinizle farklı fikirde olmanız sizi zor duruma düşürebilir. Sırlarınızın ortaya çıkması sizi zor durumda bırakabilir. Kendi fikrinizi zorla ikna ettirmeye çalışmak için uygun bir gün değil.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İşiniz ile ilgili önemli bir sözleşme, anlaşma ya da kontratın iptali söz konusu olabilir. Bu işin ne kadar iyi olduğunu düşünseniz de üstlerinizle çatışmaya girmek için uygun bir gün olmayacak.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Gelirleriniz ile büyük riskler almak için uygun bir gün olmayacak. Yaratıcılığınız ve değerleriniz çatışabilir. Gizli masrafların ortaya çıkması canınızı sıkabilir. Dikkatli olmakta fayda var.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Aile büyüklerinden biri ile ailevi sorumluluklarınız sebebi ile fikir anlaşmazlıklarına düşebilirsiniz. Kendinizi savunmak yerine fikirlerinizi aktarıp beklemeniz daha faydalı olabilir.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Yakın akrabalarınız ya da kardeşlerinizle geçmişten gelen bir sırrın ortaya çıkması ile çatışabilirsiniz. İknaya çalışmak sadece durumu zorlaştırabilir. Seyahatlerde kendinize dikkat edin.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Görev aldığınız bir sosyal organizasyonun felsefesi ile kendi değerlerinizin çatışması sonucu kendinizi tartışmanın ortasında bulabilirsiniz. Maddi adımlar atmamanız daha faydalı olabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kariyeriniz ile ilgili bir olayda son sözü söyleyen siz olabilirsiniz ancak gücünüzü toplayarak fikrinizi toplamalısınız. Karşılıklı söz düellosuna girmek işleri sadece daha da zorlaştıracaktır.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Hukuki ve akademik konularda geçmişten gelen, gizli kalmış bir konunun ortaya çıkması ile tartışma ya da provakatif durumlar ortaya çıkabilir. Uluslararası iş yapıyorsanız iletişime dikkat.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Ortak gelirleriniz ya da gelir dışı kaynaklarınızı değerlendirmek için sosyal çevrenizden bir otorite figürüne başvurmuş olabilirsiniz. Ancak bu kişinin beklediğinizden fazlasını istemesi zorlayıcı olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova