23 Ekim 2015 Cuma

24 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Başkalarına hizmet etmek ile kendi ihtiyaçlarınız arasında kalabilirsiniz. Abartılı duygusal çıkışlara karşı dikkatli olmalısınız. Eşiniz ile sıra dışı fikir paylaşımları keyif verecek.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün arkadaşlarınıza karşı fedakarlık ya da kendi keyfinizi gözetme arasında kalabilirsiniz. Çocuklarınız ya da sevdiğiniz duygu sömürüsüne gidebilir. Aniden çıkan işlerinizi halletmelisiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Ev ve ailenizin ihtiyaçları ve istekleri ile işinizde yapmanız gerekenler arasında kalabilirsiniz. Esas olarak bugün yaratıcı ekip çalışmalarında oldukça inovatif sonuçlar elde etmeniz mümkün.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Yakın Akrabalarınızın abartılı duygusal çıkışları, bir mesaj, bir telefon görüşmesi canınızı sıkabilir. Ancak odaklanırsanız, bugün Kariyeriniz ile ilgili projeler için ailenizle çok sıra dışı fikirler bulabilirsiniz. 
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün aşırı harcamalardan uzak durmalısınız. Farklı felsefeler, sıra dışı kişiler ve fikirler ilham kaynağı olabilir. Ani görüşme, üzerinden geçilmesi gereken evraklar ya da kısa seyahatler çıkabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sevdiğinizin ihtiyaçları karşısında kendi duygularınızı aşırı uçlarda ortaya koyabilirsiniz. Finansal durumunuzla ilgili beklenmedik gelişmeler sebebi ile dikkatinizi bu yöne çevirebilirsiniz. 
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Başkalarına hizmet mi yoksa kendi günlük rutininizi tamamlamak mı arasında kalabilirsiniz. Eşinizle spontane bir program yapabilir; sıra dışı bir gün geçirebilirsiniz. Enteresan fikirler ortaya çıkabilir.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün eğlenmek ve hayatın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Aşırı yeteneğe ve içmemeye dikkat etmelisiniz. İşiniz ile ilgili ortaya çıkan beklenmedik gelişmeler  sebebi ile çalışmanız gerekebilir. 
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Aile bireyleri arasında aşırı duygusal çıkışlar yaşanabilecek bir gün olacak. Sürpriz bir organizasyonda Ekiplerle yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz sıra dışı çalışmalar içinde yer alabilirsiniz. 
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İletişimde abartılara dikkat etmeniz gereken bir gün olacak. Kariyerinizi ilgilendiren beklenmedik gelişmeler sebebi ile çalışmanız gerekebilir. Ailenizden  fikir ve ilham alabilirsiniz. 
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün finansal konularda duygusal davranabilir, aşırıya kaçabilirsiniz, dikkatli olmanız gerekecek. Zihninizin parlak olacağı bugünde sıra dışı bir eğitime katılabilir ya da bilgi öğrenebilirsiniz. 
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İkili ilişkilerde kendi ihtiyaçlarınız ve karşınızdakilerin istekleri arasında kalabilirsiniz. Beklenmedik masraflar ya da gelir dışı kaynaklarınızla ilgili haberler bu konuya eğilmenize sebep olabilir.

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...