24 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Başkalarına hizmet etmek ile kendi ihtiyaçlarınız arasında kalabilirsiniz. Abartılı duygusal çıkışlara karşı dikkatli olmalısınız. Eşiniz ile sıra dışı fikir paylaşımları keyif verecek.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün arkadaşlarınıza karşı fedakarlık ya da kendi keyfinizi gözetme arasında kalabilirsiniz. Çocuklarınız ya da sevdiğiniz duygu sömürüsüne gidebilir. Aniden çıkan işlerinizi halletmelisiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Ev ve ailenizin ihtiyaçları ve istekleri ile işinizde yapmanız gerekenler arasında kalabilirsiniz. Esas olarak bugün yaratıcı ekip çalışmalarında oldukça inovatif sonuçlar elde etmeniz mümkün.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Yakın Akrabalarınızın abartılı duygusal çıkışları, bir mesaj, bir telefon görüşmesi canınızı sıkabilir. Ancak odaklanırsanız, bugün Kariyeriniz ile ilgili projeler için ailenizle çok sıra dışı fikirler bulabilirsiniz. 
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün aşırı harcamalardan uzak durmalısınız. Farklı felsefeler, sıra dışı kişiler ve fikirler ilham kaynağı olabilir. Ani görüşme, üzerinden geçilmesi gereken evraklar ya da kısa seyahatler çıkabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sevdiğinizin ihtiyaçları karşısında kendi duygularınızı aşırı uçlarda ortaya koyabilirsiniz. Finansal durumunuzla ilgili beklenmedik gelişmeler sebebi ile dikkatinizi bu yöne çevirebilirsiniz. 
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Başkalarına hizmet mi yoksa kendi günlük rutininizi tamamlamak mı arasında kalabilirsiniz. Eşinizle spontane bir program yapabilir; sıra dışı bir gün geçirebilirsiniz. Enteresan fikirler ortaya çıkabilir.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün eğlenmek ve hayatın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Aşırı yeteneğe ve içmemeye dikkat etmelisiniz. İşiniz ile ilgili ortaya çıkan beklenmedik gelişmeler  sebebi ile çalışmanız gerekebilir. 
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Aile bireyleri arasında aşırı duygusal çıkışlar yaşanabilecek bir gün olacak. Sürpriz bir organizasyonda Ekiplerle yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz sıra dışı çalışmalar içinde yer alabilirsiniz. 
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İletişimde abartılara dikkat etmeniz gereken bir gün olacak. Kariyerinizi ilgilendiren beklenmedik gelişmeler sebebi ile çalışmanız gerekebilir. Ailenizden  fikir ve ilham alabilirsiniz. 
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün finansal konularda duygusal davranabilir, aşırıya kaçabilirsiniz, dikkatli olmanız gerekecek. Zihninizin parlak olacağı bugünde sıra dışı bir eğitime katılabilir ya da bilgi öğrenebilirsiniz. 
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İkili ilişkilerde kendi ihtiyaçlarınız ve karşınızdakilerin istekleri arasında kalabilirsiniz. Beklenmedik masraflar ya da gelir dışı kaynaklarınızla ilgili haberler bu konuya eğilmenize sebep olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem