25 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün kendimizi daha enerjik daha motive hissedeceğiz. İşiniz ile ilgili maddi- manevi güzel gelişmeler kaydedebilirsiniz. Ayrıca spora ve sağlıklı yaşama adım atmak için de güzel bir gün olacak. 
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün yılın en güzel aşk günlerinden biri! Yalnızsanız sevdiğinize açılabilir ya da çocuk sahibi olmak konusunda güzel haberler alabilirsiniz. Yaratıcı projelerinize destek de söz konusu olabilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Evinizle ilgili yapmak istediğiniz değişiklikler için harika bir gün. Yeni bir yer satın almak için kupon fırsat yakalayabilir ya da almak istediğiniz lüks obje için indirim yakalayabilirsiniz. 
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sevdiğinizle romantik bir hafta sonu kaçamağına çıkmadıysanız bugünü birlikte geçirmek için program yapabilirsiniz. Bekarsanız yakın çevrenizle sosyal bir organizasyon aşk getirebilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Finansal anlamda yılın en şanslı günü diyebiliriz. Beklediğiniz zam onayını alabilir ya da daha çok kazanmanızı sağlayacak bir onay haberi alabilirsiniz. Yine de aşırı harcamalara karşı dikkatç
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Şans gezegeninin burcunuzda seyri devam ediyor. Ancak bu hafta çok yıldızlı, bereketli geçecek. Hem kişisel hem finansal gelişiminiz için olumlu gelişmeler olabilir. Işıklar sizin üstünüzde.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eşiniz ya da ortağınızla aynı fikirde olmasanız da bugünü iyi değerlendirmelisiniz. Yeni haftaya başlamadan kendinizi şımartmak ve yaratıcı projeler için ilham almak bugünün konusu.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Doğum günü ayınızın başlangıcında sosyal yaşantınızı canlandıracak bir gün sizi bekliyor. Sizinle burçdaş arkadaşlarınızla kutlamalara katılabilir; yalnızsanız yeni bir aşka tutulabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyerinizde son on iki yılın en aktif ve hareketli yılını geçiriyorsunuz. 2016 ortasına kadar devam edecek bu süreçte yıldızlı günlerden biri bugün. Bağlantılarınızı iyi değerlendirmelisiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Hukuki, akademik ve uluslararası işlerde turnayı gözünden vurabileceğiniz bu yılın yıldızlı günlerinden biri bugün. Sosyal-normal medyada kendi isminizden söz ettirmek için harekete geçebilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Gelir dışı kaynaklarınız olan miras, kredi, bonus, sigorta vb kaynaklar ve ortak gelirler ile ilgili olumlu gelişmeler sizi bekliyor! Yatırım için beklediğiniz onay ya da ailenizden destek alabilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İkili ilişkilerde balonlar uçuyor! İlişkinizde evlilik, nişan vb adım atabilirsiniz. Ortaklık arayışında iseniz sizi bekleyen bir ruh eşiniz var. Danışmanlık almak için de harika bir hafta!


-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem