26 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Salı günü gerçekleşecek olan Boğa Burcu Dolunay’ı ile gelirleriniz için attığınız adımların meyvelerini toplamanızı sağlayabilir. Bugün ikili ilişkilerde iletişimde tepkisel olmaktan kaçınmalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün iş yerinizde ortaya çıkan gizli bilgiler sebebi ile agresif tutumlar yaşanabilir. Yarın burcunuzda gerçekleşecek olan Dolunay gerginliğe sebep olacağı için dikkatli olmakta fayda var.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sevdiğiniz ya da çocuklarınız ile ilgili sürpriz haber alabilirsiniz. Ekiplerle yaratıcı beyin fırtınalarında bulunmak için güzel bir gün. Boğa Dolunay’ı ile işinizde tamamlanma enerjisi getiriyor.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İşinizde beklenmedik gelişmeler sebebi ile aile içinde gerginlik yaşanabilir. Yarın Boğa Burcunda gerçekleşecek Dolunay ile kendinizi sosyal organizasyonlar ve arkadaş çevreleri içinde bulabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İşiniz ile ilgili yazışma, sözleşme, görüşme ya da seyahatler ile ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Boğa Burcunda gerçekleşecek Dolunay kariyerinizde yeni bir sayfa açmanızı sağlayabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Maddi konularda beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Ani ve tepkisel kararlar almaktan çekinmelisiniz. Boğa Burcu Dolunay’I ideallerinize ulaşmanızı sağlayacak bir adımı gösteriyor olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Duygularınız ve aklınız başka şeyler söylüyor olabilir. Tepkisel davranmaktan çekinmelisiniz. Salı günü gerçekleşecek olan Boğa Dolunay’ı ile finansal konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İş yerinizde beklenmedik gelişmeler kafanızı kurcalayabilir. Yarın Boğa Burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile ikili ilişkilerinizde evlilik, ortaklık vb. geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün arkadaşlarınızdan sevdiğiniz, çocuklarınız, finansal riskler konusunda beklenmedik bir tepki alabilirsiniz. Yarın gerçekleşecek Dolunay işinizde yaratıcı bir projeyi tamamlama fırsatı sunacak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kariyeriniz ile ilgili hızlı bilgi akışı ve eviniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler zorlayıcı olabilir. Yarın Boğa Burcunda gerçekleşecek olan Dolunay hayatınıza bir doz romantizm katabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İletişimde ve seyahatlerde dikkatli olmanız gereken bir gün. Ani ve tepkisel çıkışlardan kaçınmalısınız. Yarın Boğa Dolunay’ı ile yeni bir ev, evinizde dekorasyon gibi işleri finalize edebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Ortaya çıkan beklenmedik maddi gelişmeler tepkisel kararlar almanıza sebep olabilir. Sakin olmalısınız. Yarın Boğa Dolunay’ı ile hukuki, akademik ya da önemli bir sözleşmeyi finalize edebilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem