26 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Salı günü gerçekleşecek olan Boğa Burcu Dolunay’ı ile gelirleriniz için attığınız adımların meyvelerini toplamanızı sağlayabilir. Bugün ikili ilişkilerde iletişimde tepkisel olmaktan kaçınmalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün iş yerinizde ortaya çıkan gizli bilgiler sebebi ile agresif tutumlar yaşanabilir. Yarın burcunuzda gerçekleşecek olan Dolunay gerginliğe sebep olacağı için dikkatli olmakta fayda var.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sevdiğiniz ya da çocuklarınız ile ilgili sürpriz haber alabilirsiniz. Ekiplerle yaratıcı beyin fırtınalarında bulunmak için güzel bir gün. Boğa Dolunay’ı ile işinizde tamamlanma enerjisi getiriyor.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İşinizde beklenmedik gelişmeler sebebi ile aile içinde gerginlik yaşanabilir. Yarın Boğa Burcunda gerçekleşecek Dolunay ile kendinizi sosyal organizasyonlar ve arkadaş çevreleri içinde bulabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İşiniz ile ilgili yazışma, sözleşme, görüşme ya da seyahatler ile ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Boğa Burcunda gerçekleşecek Dolunay kariyerinizde yeni bir sayfa açmanızı sağlayabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Maddi konularda beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Ani ve tepkisel kararlar almaktan çekinmelisiniz. Boğa Burcu Dolunay’I ideallerinize ulaşmanızı sağlayacak bir adımı gösteriyor olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Duygularınız ve aklınız başka şeyler söylüyor olabilir. Tepkisel davranmaktan çekinmelisiniz. Salı günü gerçekleşecek olan Boğa Dolunay’ı ile finansal konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İş yerinizde beklenmedik gelişmeler kafanızı kurcalayabilir. Yarın Boğa Burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile ikili ilişkilerinizde evlilik, ortaklık vb. geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün arkadaşlarınızdan sevdiğiniz, çocuklarınız, finansal riskler konusunda beklenmedik bir tepki alabilirsiniz. Yarın gerçekleşecek Dolunay işinizde yaratıcı bir projeyi tamamlama fırsatı sunacak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kariyeriniz ile ilgili hızlı bilgi akışı ve eviniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler zorlayıcı olabilir. Yarın Boğa Burcunda gerçekleşecek olan Dolunay hayatınıza bir doz romantizm katabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İletişimde ve seyahatlerde dikkatli olmanız gereken bir gün. Ani ve tepkisel çıkışlardan kaçınmalısınız. Yarın Boğa Dolunay’ı ile yeni bir ev, evinizde dekorasyon gibi işleri finalize edebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Ortaya çıkan beklenmedik maddi gelişmeler tepkisel kararlar almanıza sebep olabilir. Sakin olmalısınız. Yarın Boğa Dolunay’ı ile hukuki, akademik ya da önemli bir sözleşmeyi finalize edebilirsiniz.


Popüler Yayınlar