27 Ekim Günlük Burç Yorumları & Boğa Burcunda Dolunay


Bugün günlerden Boğa Burcu Dolunayı! 


Dolunay hasat zamanıdır. Yeni ayda ektiğimiz tohumları toplama.. ne yaptık ne ettik hesaplaşma zamanı adeta.. Kendi içimizde egomuzun duygularımıza "ne kadar tatmin" olduğumuzu sorduğu zaman. Gerginlik vardır ya her Dolunay'da; ikili ilişkiler, erkek-kadın arasında "eyvah eyvah" deriz "yine geldi Dolunay" herkes bir elektrik yüklü.. İşte bundandır o elektrik! Dokunsan parlayacak.. 

Bugün gerçekleşen Dolunay'ın bir kaç önemli mesajı var bize: 

Boğa Burcunun dünyevi yanını arzularken Neptün'ün hayal perestliğine kapılabiliriz mesela... Ya da Akrep'te bulunan Güneş, yani Egomuz, kendimizden bile bir şeyleri saklayarak tatmin olmak isteyebilir.

Siz neye inanıyorsunuz? Değerleriniz, sizi siz yapan şeyler neler? Size güven veren, özgüveninizin yapı taşları neler? Kendinize itiraf edin! Sahip olduklarınız ve paylaşım alanlarınızda rahat mısınız? Eşiniz ve/veya ortağınız ile ortak değerlerimiz dediğiniz alanlarda gerçekten "ortak değerleriniz" mi geçerli? Yoksa sanal bir gerçeklikten mi bahsediyorsunuz? "ortak paylaşımlar" ile bahsettiğiniz sadece maddi paylaşımlar mı? paylaşıyor musunuz? 

Boğa Burcunda bulunan ay dünyevi ve somut olanı arzuluyor. Beş duyumuza hitap eden, komfor ve rahatlık sunan, maddi- manevi besleyen her şey... Yani para ile ilgili konularda somut çözümler, sonuçlar arıyor.. Maaş zammı, yatırım, birikim ile ilgili tüm konuları açıklığa kavuşturma zamanı şimdi. Hayal perest olmayın; ama gizli saklı bir şey kaldığını düşünüyorsanız mutlaka açığa çıkması için savaşın. 

Kendinizi şımartın! Evet Boğa Burcunu çimlere uzanmış otlayan bir Boğa ya da kırmızıyı görmüş burnundan soluyan Boğa ile sembolize ediyoruz. Çünkü keyfi seven, gurme yanımız Boğa'zdan geliyor! Dikkat edin Dolunay günleri diyete başlamak için uygundur ancak Boğa Dolunay'ı mideyi doldurmak için fazla zorlayabilir. 

Uzun soluklu adımlar için Boğa Dolunay'ı güzel bir zamandır. Sahip olduğunuz değerleri unuttuğunuzu ya da boşladığınızı düşünüyorsanız, toparlanıp kendinize gelmenin tam zamanı. Kendinizi için karar alın ve Boğa'nın kararlılığını hayata geçirin. 

Topraklanma zamanı! Doğa'ya dönmek için illa kampa gitmeniz ya da 100% organik beslenmeniz gerekmez! Evinizdeki çiçekle konuşmanız bile bir terapi gibi gelebilir. Toprağını değiştirmek, sulamak, bir sokak hayvanına yardım etmek ya da arkadaşlık yapmak.. Doğa'nın bir parçası olduğunuzu hatırlamanız için ne gerekiyorsa...

Ve son olarak.. Evet mehtap güzel.. Dolunay manzarası şahane.. Ama bilinen o ki Neptün ve Dolunay ikilisi birleşince o bardakta olanlar bardaktaki gibi durmuyor:) Aşırılara kaçmamakta fayda var:) 

Sevgilerimle,

Ayşegül Türker
Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Boğa Burcunda gerçekleşen Dolunay gelirleriniz ile ilgili hayallerinizi gerçekleştirmeniz için somut adımlar atmanıza olanak sağlayabilir. Hoşgörünüz, yaratıcılığınız artılarınız olacak.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Burcunuzda gerçekleşen Dolunay kendi hedeflerinizi, isteklerinizi, sizi mutlu eden şeyleri hayatınıza katmak için harekete geçmenize destek verecek. Arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bugün Boğa Dolunay’ı ile üzerinde çalıştığınız yaratıcı projeyi hayata geçirebilirsiniz. İş yerinizde projenizin tanıtmanız maddi destek almanızı sağlayabilir. Yanlış anlaşılmalara dikkat.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Boğa Burcunda gerçekleşen Dolunay ile sosyal organizasyonlarda arzu ettiğiniz göreve ulaşabilirsiniz. Hayatınızda istediklerinize, ideallerinize ulaşmak için somut adımlar atabilirsiniz. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyerinizde attığınız tohumların meyvelerini topluyorsunuz. Boğa Burcunda gerçekleşen Dolunay hem işinizde hem aile içinde ortak gelirler ve gelir dışı kaynaklar ile ilgili yatırım fırsatı yakalayabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Boğa Burcunda gerçekleşen Dolunay hukuki, akademik ya da uluslararası konularda somut adımlar atmanıza olanak sağlayabilir. Ortak veya eşinizin manevi desteğini hissedeceksiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün gerçekleşen Boğa Burcu Dolunayı ile gelir dışı kaynaklarınız ya da yatırımlarınız ile ilgili başlattığınız işleri tamamlayabilirsiniz. İş yerinizde finansal konularda belirsizlikler olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Boğa Burcu Dolunayı ile ikili ilişkilerinizde geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsiniz. Romantik ilişkinizi evliliğe ya da bir hobiyi işe dönüştürmek için ortak bulmak söz konusu olabilir.


Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün Boğa Dolunayı ile iş yerinizde çalıştığınız bir projeyi tamamlama ya da somut bir işe başlayabilirsiniz. Aile ya da eviniz ile ilgili belirsizlik; yapmanız gereken fedakarlıklar olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Hayatın tadını çıkarmak için kendinize kısa bir seyahat, bir ruhsal gelişim eğitimi planlayabilirsiniz. Bugün Boğa Dolunay’ı ile çocuk sahibi olmak isteyenler güzel bir haber alabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Boğa Dolunay’ı ile eviniz ya da aileniz ile ilgili geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsiniz. Bu yeni bir ev ya da aileye yeni bir birey katılması olabilir. Maddi fedakarlıklar gündeme gelecek.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bu dönemde yazmak, yayınlamak vb somut adımlar için Boğa Dolunay’ı size destek olacak. Gelişiminize destek olacak eğitimler ya da seyahatlere çıkabilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem