28 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah işinizde finansal onay ve destekler almaya başlayabilirsiniz. Önemli toplantı, görüşmeler için günü değerlendirmelisiniz. Sağlıklı bir diyet ya da spor salonu üyeliği için başvurabilirsiniz. 
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugünün konusu aşk, romantizm, keyif, çocuklar ve yaratıcı projeler. İdeallerinizi hayata geçirmek için güçlü birinden destek bulacağınız bugünde özgüveniniz yerinde ve keyifli olacaksınız.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sabah saatlerinde gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili beklediğiniz bir onayı alabilirsiniz. Eviniz ile ilgili düşündüğünüz dekoratif değişiklik projesini hayata geçirmek için güzel ve rahat bir gün olacak.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kendinizi keyif, güven ve netlikle ifade edebileceğiniz bir gün. Sosyal ortamlarda sağlam duruşunuz göz alıcı; yeni görevler alabilirsiniz. Eş ve ortağınızın desteği ise sizi daha güçlü kılıyor.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyeriniz ile ilgili kendinizi güvende ve rahat hissetmeyi arzu ediyorsunuz. Sabah saatlerinde üstlerinizden onay alabilirsiniz. Günün geri kalanında olumlu maddi haberler mutluluk getirecek.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İdeallerinize ulaşmanız için destek bulabilirsiniz. Uzak bir seyahat ya da sevgilinizle romantik bir kaçamak planlayabilirsiniz. Çekiciliğiniz ve şansınız oldukça yüksek. Risk almaya meyillisiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Güne ortak gelirleriniz ile ilgili aile büyüklerinden birinin desteği ile başlıyorsunuz. Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde evinizde dekorasyon çalışmaları yapabilir ya da ruhsal çalışmalara katılabilirsiniz. 
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Eş ya da ortağınızla takım olmanın gücünü hissedeceksiniz. Sosyal ortamlarda yeni ortaklık ya da romantik ilişkilerin tohumları atılabilir. Önemli görüşme vb için sabah saatleri değerlendirilmeli.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İş yerinizde ve iş ile ilgili rahat ve güvende hissetmeyi arzu ettiğiniz bugünde maddi bir onay ile güne başlayabilirsiniz. Kariyerinize yöne verecek karşılaşma, açılım vb bugün gerçekleşebilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sevdiğinizin desteği ile kendinize güvenerek güne başlıyorsunuz. Uluslararası bir proje için seyahat, onay vb alabilirsiniz. Kendi felsefenizi aktaracağınız kişilerle bir araya gelebilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Evinizde komfor ve rahatlık ön planda. Aile içinde güven arzusu içindesiniz. Büyük bir akrabanın desteği rahatlatacak. Ortak gelirleriniz ile ilgili olumlu gelişmeler yeni bir emlak vaadi verebilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Yakın akrabalar ve kardeşlerinizin desteği oldukça önemli. Sabah sosyal çevrenizden güçlü birinin desteği ile önemli bir iş bitirebilirsiniz. Romantik anlamda bol yıldızlı bir gün olacak.

Popüler Yayınlar