28 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah işinizde finansal onay ve destekler almaya başlayabilirsiniz. Önemli toplantı, görüşmeler için günü değerlendirmelisiniz. Sağlıklı bir diyet ya da spor salonu üyeliği için başvurabilirsiniz. 
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugünün konusu aşk, romantizm, keyif, çocuklar ve yaratıcı projeler. İdeallerinizi hayata geçirmek için güçlü birinden destek bulacağınız bugünde özgüveniniz yerinde ve keyifli olacaksınız.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sabah saatlerinde gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili beklediğiniz bir onayı alabilirsiniz. Eviniz ile ilgili düşündüğünüz dekoratif değişiklik projesini hayata geçirmek için güzel ve rahat bir gün olacak.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kendinizi keyif, güven ve netlikle ifade edebileceğiniz bir gün. Sosyal ortamlarda sağlam duruşunuz göz alıcı; yeni görevler alabilirsiniz. Eş ve ortağınızın desteği ise sizi daha güçlü kılıyor.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyeriniz ile ilgili kendinizi güvende ve rahat hissetmeyi arzu ediyorsunuz. Sabah saatlerinde üstlerinizden onay alabilirsiniz. Günün geri kalanında olumlu maddi haberler mutluluk getirecek.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İdeallerinize ulaşmanız için destek bulabilirsiniz. Uzak bir seyahat ya da sevgilinizle romantik bir kaçamak planlayabilirsiniz. Çekiciliğiniz ve şansınız oldukça yüksek. Risk almaya meyillisiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Güne ortak gelirleriniz ile ilgili aile büyüklerinden birinin desteği ile başlıyorsunuz. Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde evinizde dekorasyon çalışmaları yapabilir ya da ruhsal çalışmalara katılabilirsiniz. 
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Eş ya da ortağınızla takım olmanın gücünü hissedeceksiniz. Sosyal ortamlarda yeni ortaklık ya da romantik ilişkilerin tohumları atılabilir. Önemli görüşme vb için sabah saatleri değerlendirilmeli.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İş yerinizde ve iş ile ilgili rahat ve güvende hissetmeyi arzu ettiğiniz bugünde maddi bir onay ile güne başlayabilirsiniz. Kariyerinize yöne verecek karşılaşma, açılım vb bugün gerçekleşebilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sevdiğinizin desteği ile kendinize güvenerek güne başlıyorsunuz. Uluslararası bir proje için seyahat, onay vb alabilirsiniz. Kendi felsefenizi aktaracağınız kişilerle bir araya gelebilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Evinizde komfor ve rahatlık ön planda. Aile içinde güven arzusu içindesiniz. Büyük bir akrabanın desteği rahatlatacak. Ortak gelirleriniz ile ilgili olumlu gelişmeler yeni bir emlak vaadi verebilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Yakın akrabalar ve kardeşlerinizin desteği oldukça önemli. Sabah sosyal çevrenizden güçlü birinin desteği ile önemli bir iş bitirebilirsiniz. Romantik anlamda bol yıldızlı bir gün olacak.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova