29 Ekim Günlük Burç Yorumları


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah itibariyle iletişim ve hareketlilik yoğun olacak. Önemli sözleşme ya da anlaşmalar ile ilgili hukuki baskılar hissedebilirsiniz. Kardeşlerinize karşı fedakarlık yapmak istemeyebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Maddi olarak kısıtlanmış, engellenmiş ya da baskı altında hissedebilirsiniz. Ortak gelirlerinize aile büyüklerinden ambargo konmuş olabilir. Arkadaşlarınızın kötü etkilediğini düşünebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İkili ilişkilerde kısıtlama ve engeller zorlayabilir. Duygularınızı ifade etmek isterken eşiniz ilişkideki sorumluluklarınızla baskı yapabilir. Kariyerinizde yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün işyerinizdeki ve günlük işlerinizdeki sorumluluklarınız sebebi ile kafanız karışık olabilir. Yaratıcılığınızı kullanmaya izniniz yokmuş gibi hissedebilirsiniz. İnançlarınızı sorgulayabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Sabah itibariyle sosyalleşmek, arkadaşlarla haberleşmek ya da sosyal organizasyonlarda yer almak isteyebilirsiniz. Çocuklarla ilgili engeller çıkabilir. Maddi karar almak için uygun bir gün değil.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Güne başlarken kariyeriniz ile ilgili konularda telefon, eposta, görüşme trafiği yoğun olabilir. Eviniz ile ilgili sorumlulukların kısıtladığını düşünebilirsiniz. Eşiniz ile yanlış anlaşılmalar yaşanabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sabah kendi inanç ve felsefelerinizin yapmış olduğunuz sözleşmeler sebebi ile baskılandığını hissedebilirsiniz. İş ile ilgili seyahat, hukuki konularda yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Ortak kazanç ya da gelir dışı kaynaklar ile ilgili rahat hareket etmek istediğiniz bugünde gelirlerinizin baskısını hissedebilirsiniz. Yaratıcı projelere, ruhsal çalışmalara yoğunlaşmak faydalı olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İkili ilişkilerde duygularınızı rahatlıkla aktarabiliyor ya da engel olmadan dinliyor musunuz? İlişkinizde baskıcı olan belki de sizsiniz… Aile içi belirsizlik, yanılgı vb hayal kırıklığı yaşatabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İşinizde yazılı-sözlü iletişim trafiğinin yoğun olacağı bir gün sizi bekliyor. Çözemediğiniz bir şey, işlerin tamamlanmasını engelleyebilir. Önemli sözleşme vb için belirsizlikler yaşanabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Çocuklar ve sevdiğinizle eğlenceli bir gün geçirme arzusundasınız. Duygularınızı yaratıcı bir şekilde ortaya koyarak eğlenmek. Toplumsal sorumluluklar engel oluşturabilir. Aşırı harcamalara dikkat.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Aile içi iletişimin yoğun olacağı bugünde kariyeriniz ile ilgili sorumluluklarınızın planladığınız aile toplantısına engel olduğunu hissedebilirsiniz. Hoşgörünüzü kaybetmeyin; hayal kırıklıklarına yer vermeyin.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova