3 Ekim Günlük Burç Yorumları


Ekim Ayı Aylık Burç Yorumlarınızı Okumak için tıklayın!


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün sabah sevdiklerinizden beklenmedik, şaşırtıcı bir haber alabilirsiniz. Öğleden sonra sevdiğinizle birlikte keyifli programlar yapabilir ya da romantik bir kısa seyahate çıkabilirsiniz. 
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Güne beklenmedik bir ödeme haberi alarak olumlu bir şekilde başlayabilirsiniz. Günün ikinci yarısından itibaren eviniz için lüks ya da dekoratif eşya alışverişine çıkabilirsiniz. 
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Arkadaşlarınızdan gelen bir sürpriz haber ile spontane ve sıra dışı bir programa katılabilirsiniz. Akşama doğru sevdiğinizle keyifli sohbetler yapabileceğiniz bir gün olacak.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kariyeriniz ile ilgili şaşırtıcı bir gelişme ile kendi başınıza çalışmanız gereken bir sabah olabilir. Öğleden sonra sevdikleriniz için alışverişe çıkmak ya da internetten alışveriş yapabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Sosyal medyada arkadaşlarınızın sürprizi ile şaşırtıcı haberler alacağınız bir sabah olabilir. Arkadaş çevreniz vasıtasıyla romantik karşılaşmalar yaşanabilecek bir gün sizi bekliyor.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kariyeriniz ve gelir dışı kaynaklarınızı ilgilendiren sürpriz bir haber sonucunda öğleye kadar çalışmak ve evraklarınızı düzenlemek isteyebilirsiniz. Sonrasında evde dinlenmek iyi gelebilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün sabah saatlerinde eşinizin bir sürprizi ile uzak bir seyahate çıkabilir ya da kendisinden uzaktan bir haber alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla keyifli sohbetler yapacağınız bir gün olacak.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İş yerinizde beklenmedik gelişmeler sonucunda gelir dışı kaynaklarınızla ilgili çalışmak isteyebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili yeni bağlantılar kurabileceğiniz sosyal bir organizasyon söz konusu olabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sevdiğinizin romantik, adrenalin dolu, sıra dışı sürprizi ile güne başlayabilirsiniz. Birlikte yaratıcı ya da sportif bir aktiviteye katılmak keyif verebilir. Romantik uzak bir seyahat planı yapabilirsiniz. 
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Ev ya da ailenizle ilgili beklenmedik gelişmeler günlük işlere kendinizi kaptırmanıza sebep olabilir. Usta-tamirat işleri olabilir. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili düzenleme yapmak isteyebilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Çocuklar ya da sevdiğinizle birlikte spontane ve sıra dışı bir kısa seyahate çıkabilirsiniz. Birlikte zihinsel aktiviteler yapmak keyif verecek. Eşinizle romantik ve keyifli saatler sizi bekliyor.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sabah saatlerinde eviniz ile ilgili yapılması gereken, alınması gereken beklenmedik işler çıkabilir. Günün geri kalanında evinizi güzelleştirmek için çalışmalar yapabilirsiniz. 


Popüler Yayınlar