3 Ekim Günlük Burç Yorumları


Ekim Ayı Aylık Burç Yorumlarınızı Okumak için tıklayın!


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün sabah sevdiklerinizden beklenmedik, şaşırtıcı bir haber alabilirsiniz. Öğleden sonra sevdiğinizle birlikte keyifli programlar yapabilir ya da romantik bir kısa seyahate çıkabilirsiniz. 
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Güne beklenmedik bir ödeme haberi alarak olumlu bir şekilde başlayabilirsiniz. Günün ikinci yarısından itibaren eviniz için lüks ya da dekoratif eşya alışverişine çıkabilirsiniz. 
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Arkadaşlarınızdan gelen bir sürpriz haber ile spontane ve sıra dışı bir programa katılabilirsiniz. Akşama doğru sevdiğinizle keyifli sohbetler yapabileceğiniz bir gün olacak.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kariyeriniz ile ilgili şaşırtıcı bir gelişme ile kendi başınıza çalışmanız gereken bir sabah olabilir. Öğleden sonra sevdikleriniz için alışverişe çıkmak ya da internetten alışveriş yapabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Sosyal medyada arkadaşlarınızın sürprizi ile şaşırtıcı haberler alacağınız bir sabah olabilir. Arkadaş çevreniz vasıtasıyla romantik karşılaşmalar yaşanabilecek bir gün sizi bekliyor.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kariyeriniz ve gelir dışı kaynaklarınızı ilgilendiren sürpriz bir haber sonucunda öğleye kadar çalışmak ve evraklarınızı düzenlemek isteyebilirsiniz. Sonrasında evde dinlenmek iyi gelebilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün sabah saatlerinde eşinizin bir sürprizi ile uzak bir seyahate çıkabilir ya da kendisinden uzaktan bir haber alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla keyifli sohbetler yapacağınız bir gün olacak.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İş yerinizde beklenmedik gelişmeler sonucunda gelir dışı kaynaklarınızla ilgili çalışmak isteyebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili yeni bağlantılar kurabileceğiniz sosyal bir organizasyon söz konusu olabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sevdiğinizin romantik, adrenalin dolu, sıra dışı sürprizi ile güne başlayabilirsiniz. Birlikte yaratıcı ya da sportif bir aktiviteye katılmak keyif verebilir. Romantik uzak bir seyahat planı yapabilirsiniz. 
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Ev ya da ailenizle ilgili beklenmedik gelişmeler günlük işlere kendinizi kaptırmanıza sebep olabilir. Usta-tamirat işleri olabilir. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili düzenleme yapmak isteyebilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Çocuklar ya da sevdiğinizle birlikte spontane ve sıra dışı bir kısa seyahate çıkabilirsiniz. Birlikte zihinsel aktiviteler yapmak keyif verecek. Eşinizle romantik ve keyifli saatler sizi bekliyor.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sabah saatlerinde eviniz ile ilgili yapılması gereken, alınması gereken beklenmedik işler çıkabilir. Günün geri kalanında evinizi güzelleştirmek için çalışmalar yapabilirsiniz. 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova