30 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bir gün. Özelikle ruhsal, metafizik konularla ilgilenebilir; sanatsal çalışmalarda bulunabilirsiniz. İlişkiler konularında sınırları çok fazla zorlamamakta fayda var.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İkili ilişkilerde hoşgörü ve iyi niyetin ön plana çıkacağı bir gün sizi bekliyor. Hayatın tadını çıkarmak için yapmak istediğiniz harcamalar için yaptığınız detaylı araştırma canınızı sıkabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Evinizde yapmak istediğiniz işler ters gidiyor gibi gelebilir. Aile içi iletişimde dikkatli olmayı gerektiren bir gün. Kariyerinizde yaratıcılığınız oldukça yüksek. Bu alana yoğunlaşmak en iyisi.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Akraba ve kardeşlerle iletişimde dikkat; abartılı duygusal çıkışlar yaşanabilir. Romantik bir ilişkinin başlangıcı olabilir. Bebek sahibi olmayı düşünüyorsanız bugün güzel bir haber gelebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün arkadaşlarla maddi konularda şanslı olmayabilirsiniz; yeni bir karar almamakta fayda var. Ancak aile büyüklerinizden birinin ortak gelirler ile ilgili yaptığı fedakarlığa minnet duyabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kariyerde iletişimde ve ilişkilerde zorlanabileceğiniz bir gün. Yeni ve ani bir karar almamalı; sonradan fikir değiştirebilirsiniz. Eşinizle iletişiminiz ve duygusal bağınız her şeyi unutturabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Hukuki, akademik ya da seyahatler ile ilgili gizli konuların ortaya çıkması gerginlik yaratabilir. Bir yandan da gelirlerinizi katlamanızı sağlayacak yaratıcı bir fikir bulabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Arkadaşlarınızla aynı değerleri paylaşmayabilirsiniz; ancak bugün dile getirmek çatışmaya sebep olabilir. Aşk ve yaratıcı gücünüzün tadını çıkarın ve kendinizi romantizmin akışına bırakın.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyer ilişkilerinizde, özellikle ortaklı bir iş yapıyorsanız ortaklarınızla, çatışmalardan kaçınmanız gereken bir gün. Aile büyüklerinden birinin gizliden gizliye desteği sizi rahatlatacak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İşinizle ilgili seyahat, medya, hukuki ya da uluslararası ilişkilerde gerginlikle yaşanabilir. Aklınıza gelen her şeyi söylememelisiniz. Bir yardım işinde ön ayak olmak keyif verecek.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sevdiğinizle ortak gelir ya da çocuklarla ilgili harcamalar sebebi ile çatışma yaşayabilirsiniz. İşinizde aldığınız bir liderlik pozisyonu ile yaratıcı gelir kaynakları bulmaya odaklanmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Evinizde yardımcınız ya da ailenizle günlük işler sebebi ile sözlü çatışma yaşayabilirsiniz. Farklı felsefeler, inançlar vb öğretileri inceleyen bir eğitime katılmak vizyonunuzu açabilir.Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem