30 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bir gün. Özelikle ruhsal, metafizik konularla ilgilenebilir; sanatsal çalışmalarda bulunabilirsiniz. İlişkiler konularında sınırları çok fazla zorlamamakta fayda var.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İkili ilişkilerde hoşgörü ve iyi niyetin ön plana çıkacağı bir gün sizi bekliyor. Hayatın tadını çıkarmak için yapmak istediğiniz harcamalar için yaptığınız detaylı araştırma canınızı sıkabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Evinizde yapmak istediğiniz işler ters gidiyor gibi gelebilir. Aile içi iletişimde dikkatli olmayı gerektiren bir gün. Kariyerinizde yaratıcılığınız oldukça yüksek. Bu alana yoğunlaşmak en iyisi.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Akraba ve kardeşlerle iletişimde dikkat; abartılı duygusal çıkışlar yaşanabilir. Romantik bir ilişkinin başlangıcı olabilir. Bebek sahibi olmayı düşünüyorsanız bugün güzel bir haber gelebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün arkadaşlarla maddi konularda şanslı olmayabilirsiniz; yeni bir karar almamakta fayda var. Ancak aile büyüklerinizden birinin ortak gelirler ile ilgili yaptığı fedakarlığa minnet duyabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kariyerde iletişimde ve ilişkilerde zorlanabileceğiniz bir gün. Yeni ve ani bir karar almamalı; sonradan fikir değiştirebilirsiniz. Eşinizle iletişiminiz ve duygusal bağınız her şeyi unutturabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Hukuki, akademik ya da seyahatler ile ilgili gizli konuların ortaya çıkması gerginlik yaratabilir. Bir yandan da gelirlerinizi katlamanızı sağlayacak yaratıcı bir fikir bulabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Arkadaşlarınızla aynı değerleri paylaşmayabilirsiniz; ancak bugün dile getirmek çatışmaya sebep olabilir. Aşk ve yaratıcı gücünüzün tadını çıkarın ve kendinizi romantizmin akışına bırakın.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyer ilişkilerinizde, özellikle ortaklı bir iş yapıyorsanız ortaklarınızla, çatışmalardan kaçınmanız gereken bir gün. Aile büyüklerinden birinin gizliden gizliye desteği sizi rahatlatacak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İşinizle ilgili seyahat, medya, hukuki ya da uluslararası ilişkilerde gerginlikle yaşanabilir. Aklınıza gelen her şeyi söylememelisiniz. Bir yardım işinde ön ayak olmak keyif verecek.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sevdiğinizle ortak gelir ya da çocuklarla ilgili harcamalar sebebi ile çatışma yaşayabilirsiniz. İşinizde aldığınız bir liderlik pozisyonu ile yaratıcı gelir kaynakları bulmaya odaklanmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Evinizde yardımcınız ya da ailenizle günlük işler sebebi ile sözlü çatışma yaşayabilirsiniz. Farklı felsefeler, inançlar vb öğretileri inceleyen bir eğitime katılmak vizyonunuzu açabilir.Popüler Yayınlar