31 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün sabah saatlerinde eşinizle birlikte tatlı tatlı sohbetler yapabilirsiniz. Öğlene kadar yeni bir işe başlamak doğru olmayabilir. Öğleden sonradan itibaren evinizde aile saadeti huzur verecek.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Güne başlarken işle ilgili hesap kitap işlerini gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Öğleden sonra yakın akrabalarınız ya da kardeşlerle birlikte organizasyonlara katılmak rahatlamanızı sağlayacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Günün ilk saatlerinde sevdiğinizle romantik düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili yaratıcı fikirlerinizi paraya dönüştürmek için proje üzerinde öğleden sonra çalışabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sabah saatlerinde evde kitap okumak; epostalarınızı cevaplamak isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir öğleden sonra sizi bekliyor; ilham gücünüzü boşa harcamayın.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün arkadaşlarınızla bir araya gelerek keyifli sohbetlerle sabahınızı geçirmek isteyebilirsiniz. Ailenizle ilgili işleri halletmek için öğleden sonranızı ayırmanız faydalı olacaktır.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İşinizle ilgili finansal göstergelerin üzerinden geçerek güne başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla rahatlayacağınız bir öğleden sonra geçirebilir ya da ruhsal bir ekip çalışmasına katılabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Günün ilk saatlerinde benzer felsefeleri paylaştığınız kişilerle entelektüel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Akademik hayatınız devam ediyorsa çalışmak için güzel bir sabah olacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Gecenin ilk saatlerinde hayal gücünüz oldukça kuvvetli; ilginç rüyalar görebilirsiniz. Sabah dinlenmek iyi gelecek. Sevdiğinizle romantik ve ilham verici uzak bir seyahat planlayabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sosyal bir organizasyonda yapacağınız bir konuşmanın üzerinden geçerek ya da arkadaşlarınızla sohbet ederek güne başlayabilirsiniz. Aileniz için maddi bir fedakarlık yapmak hoşunuza gidecek.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Yoğun bir haftayı bitirirken günün ilk saatlerinde epostalarınızı cevaplayabilir ya da yeni haftaya hazırlanabilirsiniz. Eş ve yakın akrabalarınızla günün ikinci yarısını geçirmek keyif verecek.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Yaratıcılığınızın yüksek, zihninizin hızlı çalışacağı günün ilk saatlerinde akademik bir projeyi ele alabilir ya da sosyal medyada hareketli saatler geçirebilirsiniz. Aileyle alışveriş yapılabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Güne başlarken ailenizle ortak gelirleriniz konusunda fikir paylaşımlarında bulunabilirsiniz. Öğleden sonranızı çocuklarınıza ya da sevdiğinizle romantik vakit geçirmeye ayırmalısınız.

Popüler Yayınlar