31 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün sabah saatlerinde eşinizle birlikte tatlı tatlı sohbetler yapabilirsiniz. Öğlene kadar yeni bir işe başlamak doğru olmayabilir. Öğleden sonradan itibaren evinizde aile saadeti huzur verecek.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Güne başlarken işle ilgili hesap kitap işlerini gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Öğleden sonra yakın akrabalarınız ya da kardeşlerle birlikte organizasyonlara katılmak rahatlamanızı sağlayacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Günün ilk saatlerinde sevdiğinizle romantik düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili yaratıcı fikirlerinizi paraya dönüştürmek için proje üzerinde öğleden sonra çalışabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sabah saatlerinde evde kitap okumak; epostalarınızı cevaplamak isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir öğleden sonra sizi bekliyor; ilham gücünüzü boşa harcamayın.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün arkadaşlarınızla bir araya gelerek keyifli sohbetlerle sabahınızı geçirmek isteyebilirsiniz. Ailenizle ilgili işleri halletmek için öğleden sonranızı ayırmanız faydalı olacaktır.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İşinizle ilgili finansal göstergelerin üzerinden geçerek güne başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla rahatlayacağınız bir öğleden sonra geçirebilir ya da ruhsal bir ekip çalışmasına katılabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Günün ilk saatlerinde benzer felsefeleri paylaştığınız kişilerle entelektüel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Akademik hayatınız devam ediyorsa çalışmak için güzel bir sabah olacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Gecenin ilk saatlerinde hayal gücünüz oldukça kuvvetli; ilginç rüyalar görebilirsiniz. Sabah dinlenmek iyi gelecek. Sevdiğinizle romantik ve ilham verici uzak bir seyahat planlayabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sosyal bir organizasyonda yapacağınız bir konuşmanın üzerinden geçerek ya da arkadaşlarınızla sohbet ederek güne başlayabilirsiniz. Aileniz için maddi bir fedakarlık yapmak hoşunuza gidecek.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Yoğun bir haftayı bitirirken günün ilk saatlerinde epostalarınızı cevaplayabilir ya da yeni haftaya hazırlanabilirsiniz. Eş ve yakın akrabalarınızla günün ikinci yarısını geçirmek keyif verecek.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Yaratıcılığınızın yüksek, zihninizin hızlı çalışacağı günün ilk saatlerinde akademik bir projeyi ele alabilir ya da sosyal medyada hareketli saatler geçirebilirsiniz. Aileyle alışveriş yapılabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Güne başlarken ailenizle ortak gelirleriniz konusunda fikir paylaşımlarında bulunabilirsiniz. Öğleden sonranızı çocuklarınıza ya da sevdiğinizle romantik vakit geçirmeye ayırmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova