4 Ekim Günlük Burç Yorumları


Ekim Ayı Aylık Burç Yorumlarınızı Okumak için tıklayın!


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah eşinizle ailevi ya da evinizi ilgilendiren konular üzerinde anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Öğleden itibaren evde işlerinizi halletmek için kendinizi daha enerjik hissedebilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İşiniz ile ilgili eksik yazışmalar ya da görüşmeler sebebi ile gergin bir sabah geçirebilirsiniz. Günün ikinci yarısında sevdiğinizle ya da çocuklarla sportif aktiviteler keyif verecek.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Güne başlarken çocuğunuz ya da sevdiğiniz ile teknolojik-eğitim harcamaları konusunda çatışmalar yaşanabilir. Öğleden sonra eviniz için yapılması gereken alışverişler için mesai harcayabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Aile bireylerinin duygu ve düşüncelerine karşı hassas ve iletişimde dengeyi bulmaya yönelik davranmanız gereken bir sabah sizi bekliyor. Öğleden sonra spor ya da kısa bir seyahat keyif verebilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Arkadaşlarınızla seyahat programınızda ya da iletişimde genel olarak çatışmalara karşı dikkatli olmanız gereken bir sabah olacak. Öğleden sonra birlikte alışveriş programı yapılabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bu sabah kariyeriniz ile ilgili finansal analiz ve yazılı, sözlü iletişimde çıkabilecek aksaklıklara karşı hazırlıklı olmalısınız. Öğleden sonra arkadaşlarınızla hareketli bir program keyif verecek.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sabah saatlerinde uzak seyahatler, medya ve akademik konularda bilgi eksikliği vb sebebi ile çatışmalar yaşanabilir. Öğleden itibaren kariyerinize odaklanacak enerjiyi bulacaksınız.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Gizli kalmış, unutulmuş ödemelerin, gelir dışı kaynaklarla ilgili yanlış hesapların ortaya çıkması ile sabah saatlerinde gerginlikler yaşanabilir. Gerginliği arkadaşlarla spor yaparak atabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Eşinizle yaptığınız bir arkadaş programı ya da konuşmadaki aksaklık sebebi ile gerginlik yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra kariyeriniz ile ilgili yatırım projeleri üzerinde çalışabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün sabah saatlerinde işiniz ile ilgili yapılması gereken, eskiden bekleyen işler sebebi ile gerginlik yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra eşinizle hareketli bir program keyif verebilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Çocuklar ve akademik konular ya da sevdiğinizle planladığınız bir seyahatteki planlarda aksaklıklar sabah saatlerinde gerginlik yaratabilir. Öğleden sonra işlerinize konsantre olabilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Evinizle ilgili ortak gelirlerden yapmayı planladığınız harcamalar sebebi ile aile bireyleri ile anlaşmazlıklar yaşayabileceğiniz bir sabah olacak. Eşinizle spor akşamüstü iyi gelebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova