4 Ekim Günlük Burç Yorumları


Ekim Ayı Aylık Burç Yorumlarınızı Okumak için tıklayın!


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah eşinizle ailevi ya da evinizi ilgilendiren konular üzerinde anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Öğleden itibaren evde işlerinizi halletmek için kendinizi daha enerjik hissedebilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İşiniz ile ilgili eksik yazışmalar ya da görüşmeler sebebi ile gergin bir sabah geçirebilirsiniz. Günün ikinci yarısında sevdiğinizle ya da çocuklarla sportif aktiviteler keyif verecek.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Güne başlarken çocuğunuz ya da sevdiğiniz ile teknolojik-eğitim harcamaları konusunda çatışmalar yaşanabilir. Öğleden sonra eviniz için yapılması gereken alışverişler için mesai harcayabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Aile bireylerinin duygu ve düşüncelerine karşı hassas ve iletişimde dengeyi bulmaya yönelik davranmanız gereken bir sabah sizi bekliyor. Öğleden sonra spor ya da kısa bir seyahat keyif verebilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Arkadaşlarınızla seyahat programınızda ya da iletişimde genel olarak çatışmalara karşı dikkatli olmanız gereken bir sabah olacak. Öğleden sonra birlikte alışveriş programı yapılabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bu sabah kariyeriniz ile ilgili finansal analiz ve yazılı, sözlü iletişimde çıkabilecek aksaklıklara karşı hazırlıklı olmalısınız. Öğleden sonra arkadaşlarınızla hareketli bir program keyif verecek.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sabah saatlerinde uzak seyahatler, medya ve akademik konularda bilgi eksikliği vb sebebi ile çatışmalar yaşanabilir. Öğleden itibaren kariyerinize odaklanacak enerjiyi bulacaksınız.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Gizli kalmış, unutulmuş ödemelerin, gelir dışı kaynaklarla ilgili yanlış hesapların ortaya çıkması ile sabah saatlerinde gerginlikler yaşanabilir. Gerginliği arkadaşlarla spor yaparak atabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Eşinizle yaptığınız bir arkadaş programı ya da konuşmadaki aksaklık sebebi ile gerginlik yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra kariyeriniz ile ilgili yatırım projeleri üzerinde çalışabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün sabah saatlerinde işiniz ile ilgili yapılması gereken, eskiden bekleyen işler sebebi ile gerginlik yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra eşinizle hareketli bir program keyif verebilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Çocuklar ve akademik konular ya da sevdiğinizle planladığınız bir seyahatteki planlarda aksaklıklar sabah saatlerinde gerginlik yaratabilir. Öğleden sonra işlerinize konsantre olabilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Evinizle ilgili ortak gelirlerden yapmayı planladığınız harcamalar sebebi ile aile bireyleri ile anlaşmazlıklar yaşayabileceğiniz bir sabah olacak. Eşinizle spor akşamüstü iyi gelebilir.

Popüler Yayınlar