5 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kariyerinizde otorite figürleri ile gerginlik yaşayabileceğiniz bugünde önemli toplantı ve görüşmeler yapmak uygun olmayacak. Öğle saatlerinde Aileniz ile tepkisel davranışlar zorlayabilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Hukuki, akademik ya da uluslararası ilişkiler alanında otorite figürleri ile iletişimde dikkatli olunması gereken bir gün olacak. Öğleye doğru kısa seyahatlerde beklenmedik gelişmeler olabilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Maddi konularda ve ailenizle ortak gelirleriniz konusunda aile büyükleri ile çatışmalardan kaçınmanız gereken bir gün olacak. Gün ortasında arkadaşlarla alacak verecek sürprizleri olabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İkili ilişkilerde Ego ve güç çekişmelerinin duygusal patlamalara yok açabileceği bir sabah sizi bekliyor. Kariyerinizde beklenmedik gelişmeler sebebi ile öğleye doğru zorlanabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde üstleriniz ile Ego ve güç çekişmelerinden uzak durmalısınız. Özellikle hukuki, akademik ve uluslararası alanda gizli olayların ortaya çıkması ile şaşırabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Çocuklarla ilgili sorumluluk ve kararlar sebebi ile istek ve arzularınıza ulaşma yolunda zorlanabilirsiniz. Ortak gelirlerinizde ortaya çıkan ani bir problem öğleye kadar gerginlik yaratabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Aile büyüklerinden biriyle Kariyeriniz sebebi ile Ego çatışması yaşamanız mümkün olabilir. Eşinizin de bu konuda beklenmedik tepkisel davranışı duygusal olarak zorlayabilir.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün sözleşme, anlaşma vb konularda hukuki sebepler nedeniyle otorite figürleri ile çatışabilirsiniz. Öğle saatlerinde iş yerinde beklenmedik gelişmeler zorlayıcı olabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Üstlerinizle maaş vb finansal konularda konuşmalar yapmak için uygun bir gün olmayabilir. Yaratıcılığınızı kullanmalısınız. Çocuklarla ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Güne başlarken ikili ilişkilerde Ego ve güç çekişmelerinden uzak durmalısınız. Eviniz ya da ailenizle ilgili konularda eşinize karşı tepkisel ya da agresif çıkışlar söz konusu olabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İş yerinizde kendinizi duygusal olarak baskı altında hissedebileceğiniz bir gün olacak. Kısa seyahatler, anlaşma, sözleşme v.b konularda beklenmedik gelişmeler olabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sosyal çevrenizden güçlü biri ile ego çatışmaları sevdiğiniz ya da çocuklarınızla ilgili kendinizi baskı altında hissettirebilir. Beklenmedik giderler tartışma yaratabilir.

Popüler Yayınlar