5 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kariyerinizde otorite figürleri ile gerginlik yaşayabileceğiniz bugünde önemli toplantı ve görüşmeler yapmak uygun olmayacak. Öğle saatlerinde Aileniz ile tepkisel davranışlar zorlayabilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Hukuki, akademik ya da uluslararası ilişkiler alanında otorite figürleri ile iletişimde dikkatli olunması gereken bir gün olacak. Öğleye doğru kısa seyahatlerde beklenmedik gelişmeler olabilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Maddi konularda ve ailenizle ortak gelirleriniz konusunda aile büyükleri ile çatışmalardan kaçınmanız gereken bir gün olacak. Gün ortasında arkadaşlarla alacak verecek sürprizleri olabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İkili ilişkilerde Ego ve güç çekişmelerinin duygusal patlamalara yok açabileceği bir sabah sizi bekliyor. Kariyerinizde beklenmedik gelişmeler sebebi ile öğleye doğru zorlanabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde üstleriniz ile Ego ve güç çekişmelerinden uzak durmalısınız. Özellikle hukuki, akademik ve uluslararası alanda gizli olayların ortaya çıkması ile şaşırabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Çocuklarla ilgili sorumluluk ve kararlar sebebi ile istek ve arzularınıza ulaşma yolunda zorlanabilirsiniz. Ortak gelirlerinizde ortaya çıkan ani bir problem öğleye kadar gerginlik yaratabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Aile büyüklerinden biriyle Kariyeriniz sebebi ile Ego çatışması yaşamanız mümkün olabilir. Eşinizin de bu konuda beklenmedik tepkisel davranışı duygusal olarak zorlayabilir.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün sözleşme, anlaşma vb konularda hukuki sebepler nedeniyle otorite figürleri ile çatışabilirsiniz. Öğle saatlerinde iş yerinde beklenmedik gelişmeler zorlayıcı olabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Üstlerinizle maaş vb finansal konularda konuşmalar yapmak için uygun bir gün olmayabilir. Yaratıcılığınızı kullanmalısınız. Çocuklarla ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Güne başlarken ikili ilişkilerde Ego ve güç çekişmelerinden uzak durmalısınız. Eviniz ya da ailenizle ilgili konularda eşinize karşı tepkisel ya da agresif çıkışlar söz konusu olabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İş yerinizde kendinizi duygusal olarak baskı altında hissedebileceğiniz bir gün olacak. Kısa seyahatler, anlaşma, sözleşme v.b konularda beklenmedik gelişmeler olabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sosyal çevrenizden güçlü biri ile ego çatışmaları sevdiğiniz ya da çocuklarınızla ilgili kendinizi baskı altında hissettirebilir. Beklenmedik giderler tartışma yaratabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova