7 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İkili ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili somut kararlar almak; ideallerinize yönelik adımlar atmak için fikir paylaşımları yapılabilir. Ancak işiniz ile ilgili konularda yanılsamalara açık bir gün.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İşinizde yatırım aradığınız fikirlere yatırımcı bulabilir ya da size prim kazandıracak bir işe imza atabilirsiniz. Romantik ilişkiler ve arkadaşlar arası yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Çocuklarla ilgili eşinizle ya da yaratıcı projede ortağınızla geleceğe yönelik bir adım atabilirsiniz. Ev ya da ailenizle ilgili yapmak istedikleriniz konusunda kariyeriniz kafa karıştırabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Eviniz ive aileniz ile ilgili günlük hayatınızı ilgilendiren bir konuda fikirlerinizi hayata geçirmek için destek bulabilirsiniz. Ancak sözleşme, seyahat vb konularda aksaklıklar yaşanabilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Çocuklar ve eğitim ya da sevdiğinizle geleceğe yönelik bir sözleşme ile ilgili somut adımlar atma fırsatı yakalayabilirsiniz. Maddi konulardaki belirsizlik yanılsamalara sebep olabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Önemli bir emlak fırsatı yakalayabilir ya da bir aile büyüğünün desteği ile para getirecek bir fikri hayata geçirebilirsiniz. Ortaklıklarda belirsizlik hakim olacağından uygun bir gün olmayabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Fikirlerinizi otorite figürlerine aktarmak ve ikna etmek için tatlı dilinizi kullanabilirsiniz. Sözleşmelerde başarılı olabilirsiniz. Ancak iş yerinizde ortaya çıkan bir sır ortalığı karıştıracak.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Finansal durumunuzla ilgili aklınızdaki fikirleri hayata geçirmek için gerekli gücü içinizde bulabilirsiniz. Ancak aşk hayatınız ya da çocuklarınız ile ilgili belirsizlikler arafta kalmanıza sebep olabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sosyal organizasyonlarda ya da ekiplerle birlikte liderlik yapma ve somut projelere imza atma fırsatı bulabilirsiniz. Evdeki belirsizlikler kariyerinizde harekete geçmeyi yavaşlatabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün kariyeriniz ile ilgili kendi başınıza ele aldığınız strateji, plan ve programları başkaları ile paylaşmak isteyebilirsiniz. Seyahatler, hukuki konular ile ilgili yanlış anlaşmalar olabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Akademik, uluslararası ya da hukuki bir konuda sosyal çevrenizden bir otorite figüründen fikir alarak karar alabilirsiniz. Maddi konularda belirsizliğin yanıltıcı olabileceğini unutmamalısınız.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyeriniz ile ilgili finansal konularda sözleşmelerin üzerinden geçebileceğiniz bir gün olacak. Ortaklıklar söz konusu ise harekete geçmek için çok aceleci davranmamanız faydalı olacaktır.Popüler Yayınlar