7 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İkili ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili somut kararlar almak; ideallerinize yönelik adımlar atmak için fikir paylaşımları yapılabilir. Ancak işiniz ile ilgili konularda yanılsamalara açık bir gün.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İşinizde yatırım aradığınız fikirlere yatırımcı bulabilir ya da size prim kazandıracak bir işe imza atabilirsiniz. Romantik ilişkiler ve arkadaşlar arası yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Çocuklarla ilgili eşinizle ya da yaratıcı projede ortağınızla geleceğe yönelik bir adım atabilirsiniz. Ev ya da ailenizle ilgili yapmak istedikleriniz konusunda kariyeriniz kafa karıştırabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Eviniz ive aileniz ile ilgili günlük hayatınızı ilgilendiren bir konuda fikirlerinizi hayata geçirmek için destek bulabilirsiniz. Ancak sözleşme, seyahat vb konularda aksaklıklar yaşanabilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Çocuklar ve eğitim ya da sevdiğinizle geleceğe yönelik bir sözleşme ile ilgili somut adımlar atma fırsatı yakalayabilirsiniz. Maddi konulardaki belirsizlik yanılsamalara sebep olabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Önemli bir emlak fırsatı yakalayabilir ya da bir aile büyüğünün desteği ile para getirecek bir fikri hayata geçirebilirsiniz. Ortaklıklarda belirsizlik hakim olacağından uygun bir gün olmayabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Fikirlerinizi otorite figürlerine aktarmak ve ikna etmek için tatlı dilinizi kullanabilirsiniz. Sözleşmelerde başarılı olabilirsiniz. Ancak iş yerinizde ortaya çıkan bir sır ortalığı karıştıracak.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Finansal durumunuzla ilgili aklınızdaki fikirleri hayata geçirmek için gerekli gücü içinizde bulabilirsiniz. Ancak aşk hayatınız ya da çocuklarınız ile ilgili belirsizlikler arafta kalmanıza sebep olabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sosyal organizasyonlarda ya da ekiplerle birlikte liderlik yapma ve somut projelere imza atma fırsatı bulabilirsiniz. Evdeki belirsizlikler kariyerinizde harekete geçmeyi yavaşlatabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün kariyeriniz ile ilgili kendi başınıza ele aldığınız strateji, plan ve programları başkaları ile paylaşmak isteyebilirsiniz. Seyahatler, hukuki konular ile ilgili yanlış anlaşmalar olabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Akademik, uluslararası ya da hukuki bir konuda sosyal çevrenizden bir otorite figüründen fikir alarak karar alabilirsiniz. Maddi konularda belirsizliğin yanıltıcı olabileceğini unutmamalısınız.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyeriniz ile ilgili finansal konularda sözleşmelerin üzerinden geçebileceğiniz bir gün olacak. Ortaklıklar söz konusu ise harekete geçmek için çok aceleci davranmamanız faydalı olacaktır.Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem