8 Ekim Günlük Burç Yorumları & Venüs Başak Burcunda


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Venüs’ün Başak Burcuna geçişi ile günlük hayatınızda dokunduğunuz her şeye zerafet ve estetik güzellik katabilirsiniz. Ayrıca kendi dış görünüşünüz için kuaför/berbere uğramanın tam zamanı.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kalbinizin ritmi artıyor! Venüs, aşk ve romantizm’in gezegeni, Başak Burcuna geçerek aşk hayatınızı canlandıracak. Sevdiğiniz işleri yapmak, hobilerinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Ev yaşantınızı güzelleştirmek ve ailenizle, evinizde daha fazla vakit geçirme zamanı! Venüs’ün Başak Burcuna geçişi ile dekorasyonunuzu yenilemek ya da sanatsal objeler almak isteyebilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sevdiğinizle romantik bir seyahate çıkmanın tam zamanı! Venüs Başak Burcuna girerek ikili ilişkilerde iletişiminizi daha tatlı, daha ılımlı hale getirebilir. İş ilişkilerinizde daha etkileyici olabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Gelirlerinizle ilgili şanslı olacağınız bir dönem başlıyor. Venüs’ün Başak Burcuna geçişi ile lüks ve rahatlık ön plana çıkacağı için kendiniz ve sevdiğiniz için alışverişe çıkmak isteyebilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Güzellik, estetik anlayışı ve ilişkilerde zerafetiniz ile etkileyiciliğiniz ön plana çıkıyor. Venüs’ün Burcunuza geçişi ile dış görünüşünüzü değiştirmek, gardırobunuzu yenilemek isteyebilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün Venüs Başak Burcuna giriyor. Kendinize vakit ayırmak ve sevdiğiniz işleri kendi kendinize yapmak isteyebilirsiniz. Masaj, cilt bakımı vb ile kendinizi şımartın. Romantik filmler sizi bekliyor.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyalleşmenin tam zamanı! Venüs’ün Başak Burcuna girişi ile sosyal kelebeğin davetleri ve etkinlikleri artabilir. Ayrıca bekarsanız bu organizasyonlara katılmanın tam zamanı! Gönül kapınızı açın.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Hayatınızda somut adımlar atmaya başladığınız bu dönemde kariyer atılımları yapmak için ilişkilerinizi sağlamlaştırabilirsiniz. Venüs’ün Başak Burcu geçişi ile yeni bağlantılar, fırsatlar çıkabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Adalet ve güzellik yaşam felsefenizdeki yerini genişletiyor. Venüs’ün Başak Burcuna geçişi ile hukuki konularda adil çözümlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca uluslararası ilişkiler ve medyada parlayacaksınız.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili rahatlıyorsunuz. Miras, kredi, sigorta, bonus vb konularında şansınız ya da ilişkileriniz vasıtasıyla çözüme ulaşabilir. Ya da Venüs’ün Başak Burcuna geçişi ile!
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Venüs’ün Başak Burcuna geçişi hayatınızda etkisini kısa sürede gösterecek. Tüm yakın ikili ilişkilerinizde adaletli, ılımlı yaklaşımınız etkiliyor. Evliliğe adım adım yaklaşmak daha sıcak gelebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova