9 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah günlük işlerinizi hallederken hukuki engeller ile karşılaşabilirsiniz. Belirsizlik sebebi ile günün ilerleyen saatlerinde kendinizi agresif hissedebilirsiniz. Geceye doğru rahatlayacaksınız.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Çocuklar ya da sevdiğiniz ile ilgili detaylı bir işinize ortak gelirleriniz ile ilgili engeller çıkabilir. Daha fazla enerji sarf edebilirsiniz. Romantik bir akşam için plan yapmanız faydalı olur.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Ev ya da aileniz ile ilgili bir işi yürütürken eşinizin baskısı ya da yüklediği sorumluluklarla daha fazla koşturmanız tepkisel davranışlara yol açabilir. Akşam saatlerinde bulutlar dağılıyor.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bu sabah önemli bir sözleşme, yazışma vb üzerinde çalışırken iş yerinizdeki sorumluluklarınızın baskısını üzerinizde hissedebilirsiniz. Trafikte dikkatli olmanız gereken bir gün olacak.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Para konularında detaycı, titiz ve mükemmeliyetçi olmak istiyorsunuz ancak sevdiğiniz ya da çocuklarınızla ilgili sorumluluklarınız engel oluşturabilir. Aşırı harcamalardan kaçınmalısınız.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kendinizi duygusal olarak ifade etmeyi arzu ediyorsunuz. Aile büyüklerinin baskısı ile hissettiğiniz engeller agresif tepkiler vermenize sebep olabilir. Gelişiminize öncelik vermek isteyebilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün iş yerinizdeki belirsizlik ve kaos hali ile otorite figürlerinden gelen baskı ile kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Akşama kadar olayları akışına bırakarak geceye rahatlayabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal organizasyonlarda detaylı çalışmalarınıza eğilmek isterken maddi sorumluluklarınız engelleyebilir. Ayrıca yaptığınız finansal analizler sonucunda üzerinizde baskı hissedebilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyeriniz ile ilgili kendi mükemmeliyetçiliğiniz ile kendinize baskı yapıyor ve önünüze engel koyuyor olabilirsiniz. Hareketli bir akşamüstü olacak. Geceye doğru yaratıcılığınız artıyor.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Hukuki ve akademik konularda detaylı çalışmalarınıza rağmen ilerleyemediğinizi hissedebilirsiniz. Öğleye kadar seyahatler sallantıda kalabilir. Felsefi konuşmalar geceye doğru ilginizi çekebilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Miras, kredi vb konularda sosyal çevrenizden bir otorite figürünün onayını almak için uygun bir gün olabilir. Aceleci davranmamanızda fayda var. Geceye doğru farklı kapılar açılabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İkili ilişkilerde dikkatli olmanız gereken bir gün sizi bekliyor. Toplumsal sorumluluklar baskı altında hissetmenize sebep olabilir. Gün sonuna doğru gelişmeler yakalayabilirsiniz.


Popüler Yayınlar