9 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah günlük işlerinizi hallederken hukuki engeller ile karşılaşabilirsiniz. Belirsizlik sebebi ile günün ilerleyen saatlerinde kendinizi agresif hissedebilirsiniz. Geceye doğru rahatlayacaksınız.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Çocuklar ya da sevdiğiniz ile ilgili detaylı bir işinize ortak gelirleriniz ile ilgili engeller çıkabilir. Daha fazla enerji sarf edebilirsiniz. Romantik bir akşam için plan yapmanız faydalı olur.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Ev ya da aileniz ile ilgili bir işi yürütürken eşinizin baskısı ya da yüklediği sorumluluklarla daha fazla koşturmanız tepkisel davranışlara yol açabilir. Akşam saatlerinde bulutlar dağılıyor.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bu sabah önemli bir sözleşme, yazışma vb üzerinde çalışırken iş yerinizdeki sorumluluklarınızın baskısını üzerinizde hissedebilirsiniz. Trafikte dikkatli olmanız gereken bir gün olacak.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Para konularında detaycı, titiz ve mükemmeliyetçi olmak istiyorsunuz ancak sevdiğiniz ya da çocuklarınızla ilgili sorumluluklarınız engel oluşturabilir. Aşırı harcamalardan kaçınmalısınız.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kendinizi duygusal olarak ifade etmeyi arzu ediyorsunuz. Aile büyüklerinin baskısı ile hissettiğiniz engeller agresif tepkiler vermenize sebep olabilir. Gelişiminize öncelik vermek isteyebilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün iş yerinizdeki belirsizlik ve kaos hali ile otorite figürlerinden gelen baskı ile kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Akşama kadar olayları akışına bırakarak geceye rahatlayabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal organizasyonlarda detaylı çalışmalarınıza eğilmek isterken maddi sorumluluklarınız engelleyebilir. Ayrıca yaptığınız finansal analizler sonucunda üzerinizde baskı hissedebilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyeriniz ile ilgili kendi mükemmeliyetçiliğiniz ile kendinize baskı yapıyor ve önünüze engel koyuyor olabilirsiniz. Hareketli bir akşamüstü olacak. Geceye doğru yaratıcılığınız artıyor.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Hukuki ve akademik konularda detaylı çalışmalarınıza rağmen ilerleyemediğinizi hissedebilirsiniz. Öğleye kadar seyahatler sallantıda kalabilir. Felsefi konuşmalar geceye doğru ilginizi çekebilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Miras, kredi vb konularda sosyal çevrenizden bir otorite figürünün onayını almak için uygun bir gün olabilir. Aceleci davranmamanızda fayda var. Geceye doğru farklı kapılar açılabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İkili ilişkilerde dikkatli olmanız gereken bir gün sizi bekliyor. Toplumsal sorumluluklar baskı altında hissetmenize sebep olabilir. Gün sonuna doğru gelişmeler yakalayabilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem