23 Ekim Günlük Burç Yorumları & Akrep Burcu


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün iş arkadaşlarınızdan ya da müşterilerinizden birinin size desteği ile kariyerinizi etkileyebilecek bir otorite figürünün dikkatini çekebilir ya da onayını alabilirsiniz.

Güneş Akrep Burcuna geçiyor. Önümüzdeki bir ay süresince eşiniz ya da ortağınızla ortak kazançlarınız; miras, sigorta, kredi, bonus vb gelir dışı kaynaklarınız gündemde olacak. Risk almak, geçmişten gelen gizemli konuları çözmek isteyebilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Yeni bir aşkın ortaya çıkması hayatınıza bambaşka bir vizyon getirebilir; hayata bakış açınızı değiştirebilir. Sevdiğinizle çocuk sahibi olmak için bir adım atmanız da söz konusu olabilir.

Bugünden itibaren ikili ilişkilerinizde duygu paylaşımları öne çıkıyor. İlişkinizin temellerinizi değerlendirmek ve yeni adımlar atmak söz konusu olabilir. Güneş’in Akrep Burcunda olduğu bu süreçte yeni ortaklıklar gündeme gelebilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Eviniz ile ilgili arzu ettiğiniz değişiklikleri gerçekleştirebilmek için beklediğiniz finansal onayı alabilirsiniz. Bu bir ev kredisi, miras çözümü ya da dekorasyon için başlangıç olabilir.

Akrep Burcu zamanı başlıyor. Önümüzdeki bir ay süresince iş yaşantınız, çalışma ortamı, günlük rutin, sağlık, spor gibi konular gündeminizde ön planda olacak. Elinizdeki işleri tamamlamak önceliğiniz olabilir. Sağlık kontrolleri yapılabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sevdiğinizle en derin duygularınızı paylaşmaktan keyif alacağınız bir gün olacak. Yeni bir ortaklık düşünüyorsanız önemli kişilerden danışmanlık ya da görüş almanız da faydalı olabilir.

Güneş Akrep Burcuna geçiyor. Önümüzdeki bir ay süresince romantik ilişkilerinizde bir sonraki adıma geçme, tamam mı devam mı kararı alma, çocuklar ile ilgili kararlar, hobiler ya da sevdiğiniz işi yapma konuları gündeminizde olacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Maaşınıza zam istemek ya da gelirlerinizi arttıracak önemli bir müşteri ile anlaşmanız söz konusu olabilir. Bugün iş ve maddi konularda şanslı ve bereketli olacaksınız. Günü iyi değerlendirmelisiniz.

Bugünden itibaren eviniz ve aileniz ile ilgili konular bir ay boyunca ön planda olacak. Güneş’in Akrep Burcuna geçmesi ile birlikte evinizde değişiklikler, kalıcı somut çözümler arayabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Aşk ve romantizm için güzel bir gün. Çekiciliğiniz ön planda; Dış görünüşünüzde değişiklikler yapmak ya da alışverişe çıkmak için güzel bir gün olabilir. Çocuklarla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Bugün Güneş’in Akrep Burcuna geçmesi ile birlikte kendinizi ifade etmek, iletişim, eğitim, kısa seyahatler, yakın akrabalar ve kardeşler ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Önümüzdeki bir ay içinde ruhsal gelişiminizi ilgilendiren bir seminere katılabilir; önemli bir sözleşmeyi ele alabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Aile büyüklerinden birinin desteği ile zevk aldığınız bir şeyi hayata geçirmek için adım atabilirsiniz. Birlikte köklü bir değişim için harekete geçebilirsiniz. Ev değiştirmek söz konusu olabilir.

Akrep Burcu zamanı başlıyor. Önümüzdeki bir ay süresince gelirleriniz ile ilgili konular ön planda olacak. Maaş zammı ya da farklı bir gelir modeline geçmek isteyebilirsiniz. Kariyerinizde başka bir pozisyona geçmek ya da iş değiştirmek söz konusu olabilir. Değerleriniz ile ilgili duruşunuzu değerlendirebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal çevrenizden birinin vasıtası ile önemli biri le tanışabilir ya da önemli bir sözleşmeye imza atabilirsiniz. Bu tanışma ya da anlaşma işinizde köklü bir değişimin başlangıcı olabilir.

Sevgili Akrep’ler, doğum günü ayınız başlıyor! Önümüzdeki bir ay süresince kendi hayatınız odak noktası olacak. Duruşunuz, kendinizi ifade etmeniz, ortaya koymanız ön plana çıkıyor. Kendi idealleriniz ve gelişiminiz için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyerinizde bir kadının desteği ile önemli bir maddi adım atma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bugün kariyerinizi etkileyebileceğini düşündüğünüz sosyal organizasyonlara katılmanız faydalı olabilir.

Güneş'in Akrep Burcu seyri başlaması ile birlikte ruhsal yaşantınız önem kazanıyor. İçsel gelişiminize vakit ayırmak, kendi projeleriniz üzerinde çalışmak ya da kendi başınıza vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Doğum günü ayınıza kadar yeni başlatacağınız işlere hazırlık dönemi olacak adeta.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Hukuki ya da akademik bir organizasyonda adaletli bakış açınız ve tanıdıklarınız vasıtasıyla önemli bir yer edinebilirsiniz. Bir kadın bağlantı uluslararası bir fırsat yakalamanızı sağlayabilir.

Bugünden itibaren önümüzdeki bir ay boyunca, Güneş'in Akrep Burcuna geçişi ile, sosyal yaşantınız, arkadaşlarınız, sosyal organizasyonlarda aldığınız görevler ön planda olacak. Ümitleriniz, tutkularınız, heveslerinize yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Liderlik vasıflarınızı ortaya koyacağınız fırsatlar çıkabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili otorite figürlerinden onay almak için uygun bir gün. Kredi, bonus vb ile ilgili başvurularınızı yapabilirsiniz. Arka planda çözülmeyen işler çözülebilir.

Kariyeriniz ile ilgili konularda kendinizi ön plana çıkarabileceğiniz bir dönem başlıyor. Güneş'in Akrep Burcu seyri ile birlikte önümüzdeki bir ay boyunca yeni teklifler, pozisyonlar söz konusu olabilir. Bu konularda risk almaya, derin çözümler üretmeye meyilli olabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Eşinizin ya da ortağınızın desteği ile sosyal bir organizasyonda güçlü bir pozisyon görevi alabilirsiniz. Bu görev ile detaylı analiz ve bilgilerinizi toplum yararına kullanma fırsatınız olabilir.

Önümüzdeki bir ay süresince hayat felsefeniz, idealleriniz, inançlarınız ve artıları eksileri gibi konular gündeminizde olacak. Güneş'in Akrep Burcuna girişi ile yurt dışı seyahatler, eğitimler, hukuki konular gündeme gelebilir. 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova