1 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün duygusal ve muhafazakar tavırlar içinde olabilirsiniz. Önceliğimiz vatan, millet, yaşadığınız yer, aileniz olacak. Sabah saatlerinde baskı hissedebilirsiniz. Akşam şaşırtıcı haberler alınabilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Yakın akrabalarınız ve kardeşlerinizle birlikte gününüzü geçirmek isteyebilirsiniz. Farklı inançlar sebebi ile fikir ayrılıkları olabilir. Öğleden sonra romantik bir kaçamak yapabilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sahip olduğunuz maddi, manevi tüm değerlerle ilgili duygusal ve korumacı olabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili baskı ailenizin desteği ile sona erecek. Arkadaşlarınız sizi şaşırtabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sezgi ve iç güdülerinizin kuvvetli olacağı bir gün sizi bekliyor. Sabah saatlerinde ikili ilişkilerde baskılar olabilir. Günün ikinci yarısında sosyalleşme ve entelektüel sohbetler keyif verecek.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün evde battaniyenin altında geçirmek istesenizde günlük işlerinizin baskısı ile çıkabilirsiniz. Öğleden sonra alışveriş iyi gelebilir. Akşam sıra dışı bir filmin etkisi altında kalabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sevildiğinizi ve sevdiğinizi hissettiğiniz arkadaşlarınızla birlikte olmak keyif verecek. Çocuklarla ilgili sorumluluklar ortaya çıkabilir ancak öğleden sonra iyimser ve neşeli bir hava hakim.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Yaptığınız işten duygusal tatmin için toplumun takdir etmesi oldukça önemli. Aile büyüklerinden biri bundan hoşlanmayabilir. Akşam saatlerinde eşiniz şaşırtıcı olabilir; tepkisel davranmayın.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Vatan, millet, aile vb konularda ideallerinize gönülden bağlı olacağınız bir gün. Yakın akrabalarınız bundan hoşlanmayabilir. Öğleden sonra arkadaşlarınızla birlikte olmaktan keyif alacaksınız.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Ailenizle ya da eşinizle ortak değerleriniz konusunda hassas ve duygusal olabilirsiniz. Alacağınız bir tepki zorlayıcı olabilir. Kendinizi ifade etmek önemli olacağı için tepkilerinize dikkat etmelisiniz. 
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Güne başlarken eşinize karşı baskıcı tavırlar sergileyebilirsiniz. Öğleden itibaren iyimser ve neşeli bir ruh hali içinde olacaksınız. Akşam saatlerinde evinizde şaşırtıcı gelişmeler olabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Günlük işlerinizi tamamlamak için içinizden bir baskı ile güne başlayabilirsiniz. Yatırım ve finansal konularda şanslı olacağınız bir öğleden sonra. Akşam trafikte ve iletişimde dikkatli olun.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Çocuklarınız ve sevdiğinizle keyifli ve romantik bir gün geçirebilirsiniz. Sabah sosyal çevrenizden duygusal baskı hissedebilirsiniz. Romantik bir akşam sizi bekliyor.-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem