11 Kasım Günlük Burç Yorumları & Akrep Burcu Yeni Ayı

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah işinizi geliştirmeye yardımcı olacak finansal olumlu bir gelişme sizi bekliyor. Akşam gerçekleşecek yeni ay, gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirleri arttırmak için yeni kapılar açacak.  
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Yeni Ay ile ikili ilişkilerde yeni gelişmeler sizi bekliyor. Romantizm ve tutkuyla sarılabileceğiniz bir ilişki ya da yaratıcı güçlerinizi birleştirebileceğiniz bir ortaklığa imza atabilirsiniz. 
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bugün Akrep Burcu Yeni Ayı ile sağlık, günlük rutin ya da çalışma ortamınızda olumlu ve gelişime yönelik adımlar atabilirsiniz. Yeni bir pozisyon için görüşme yapmak için güzel bir gün.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Akrep Burcunda Yeni Ay ile Aşk hayatınız canlanıyor. Sosyal bir organizasyonda tanışacağınız yeni biri ile tutkulu bir aşka tutulabilirsiniz. Evliyseniz yeni bebek haberi alabilirsiniz. 
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Yeni bir ev ya da arsa satın alma arzusunda iseniz Akrep Burcunda gerçekleşecek Yeni Ay’ın enerjisinden faydalanmalısınız. Finansal kaynak ve destek bulmanız bu dönemde kolay olabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kişisel hedeflerinize ulaşmak için bir sözleşmeye imza atabilirsiniz. Akrep Burcunda Yeni Ay ile yeni bir eğitime başlayabilir ya da gelişiminize katkıda bulunacak kısa bir seyahate çıkabilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Maddi, manevi değerlerle ilgili korku ve endişelerinizden arınmak için bugün gerçekleşecek Akrep Yeni Ay’ından faydalanabilirsiniz. Maaş zammı, finansal destek istemek için uygun bir gün olabilir.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün burcunuzda gerçekleşecek olan Yeni Ay ile kendiniz için yeni bir başlangıç yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu bir eğitim ya da ilişki olabilir. Çevrenizden destek alabileceksiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Akrep Burcunda Yeni Ay ile kariyerinizde gelişim için kapalı kapılar ardında yeni bir projeye başlayabilirsiniz. Daha henüz çok erken olduğu için kendi kendinize çalışmak isteyebilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İdealleriniz ve hayat felsefeniz yolunda gelişim için sosyal çevreniz ile birlikte yeni bir adım atabilirsiniz. Ekip çalışmaları için Akrep Burcunda Yeni Ay ile çalışmalarınız can bulacak.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün Akrep Burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay kariyerinizde yeni adımlar atmanıza fırsat sunacak. Özellikle yeni girişimler için finansal destek bulabileceğiniz bir süreç sizi bekliyor.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Akrep Burcunda Yeni Ay hukuki ya da akademik bir alanda araştırmalarınızı derinleştirmeniz için fırsat sunuyor. İdealleriniz ve hayat felsefenizi sorgulamanızı sağlayacak bir seyahate çıkabilirsiniz.

-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova