12 Kasım Günlük Burç Yorumları & Mars Terazi Burcunda

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugünden 3 Ocak’a kadar motivasyonunuz ikili ilişkilerde denge, harmoni ve diplomasiye yoğunlaşacak. İlişkilerde liderlik edemeyebilirsiniz; ancak ortaklık fırsatlarını değerlendirebileceksiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İŞ yerinizde hareketli günler başlıyor. 3 Ocak’a kadar günlük yaşantınız ve çalışma ortamınızda efor gerektiren projeler ve ilişkilerde diplomasi kullanarak dengeyi bulma arzusu yüksek olacak.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bekarsanız gerçek aşkı arayacağınız bir dönem başlıyor. 3 Ocak’a kadar kendinize uygun ilişkiyi arama çabasında olabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla sosyal organizasyonlara katılabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Aile içi ilişkilere yoğunlaşacağınız bir süreç başlıyor. 3 Ocak’a kadar istediğiniz huzurlu ve dengeli ortamı yaratamayabilir ancak bu yönde efor sarf edebilirsiniz. Evinizde tadilat vb yapılabilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugünden 3 Ocak’a kadar eğitim, seminer, kısa seyahatler vb vasıtası ile yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Romantik kaçamaklar söz konusu olabilir. Büyük aile içi ilişki dinamikleri ön planda olacak.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Maddi anlamda kendinizi hem güvende hem de çalışmak zorunda hissedebilirsiniz. 3 Ocak’a kadar gelirleriniz olduğu kadar harcamalarınız da artıyor. Dengelemek için konsantrasyonunuz bu yönde olacak.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Yeni Ay’ın gelirleriniz ile ilgili konularda verdiği motivasyonun ardından kendi gelişiminizi ve ilişkilerinizi ön plana alacaksınız. Bugünden 3 Ocak’a kadar enerjik, motive ve hareketli olabilirsiniz. 
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Biraz dinlenmek sizin de hakkınız. Bugünden itibaren 3 Ocak’a kadar sessiz ve sakin kalmak isteyebilirsiniz. Kendi projeleriniz üzerinde çalışmak ve düşüncelerinize yoğunlaşmak iyi gelecek.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugünden 3 Ocak’a kadar sosyal yaşantınız hareketlenerek enerji ve efor gerektirebilir. İlişkilerde denge istiyorsunuz. Ancak ekip olarak çalışmaya odaklanmalı ve diplomasiyi elden bırakmamalısınız.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kariyerinizde ilişkilerde denge ve uyum oldukça önemli. Bugünden 3 Ocak’a kadar olan süreçte bu konulara odaklanacaksınız. Hareketli bir dönem olacak. İnsiyatifi elinize alın ancak dengeyi bozmayın.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
3 Ocak’a kadar uzak seyahatler, ideal ve hedefleriniz doğrultusunda atılan adımlar, yeni bağlantılar söz konusu olabilir. Hukuki ve akademik alanlarda tanıdıklardan aradığınız sonucu alamayabilirsiniz. 
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Bugünden 3 Ocak’a kadar ailenizle ortak gelirleriniz, miras, sigorta vb finansal konularda anlaşmazlıklar olabilir. Bu ortak gelirler ile ilgili denge motivasyonunuz olacak. Diplomatik olmalısınız.-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova