13 Kasım 2015 Cuma

13 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İşinizi geliştirmek için düşündüğünüz yatırım ile ilgili olumlu yanıt ya da onay alabilirsiniz. Ortaklıklar ile ilgili geleceğe yönelik somut adımlar atabilmek için bağlantılarınızı kullanabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Romantik ilişkinizde, sevgiliniz ya da eşinizle, iletişerek gelişeceğiniz bir gün olacak. Bugün İşinizdeki maddi sorumluluklarınıza ilişkileriniz vasıtasıyla olumlu çözümler üretebilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sevdiğiniz ile ilişkinizi bir sonraki adıma taşımak isteyebilirsiniz. İş yerinizde projenizi geliştirmek ya da yeni bir girişim için aile çevrenizle bir araya gelmek ve fikrilerinizi paylaşmak faydalı olabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Aile içi ilişkilerde yakaladığınız harmoni ile günlük rutininizde sağlam ve somut adımlar atabilirsiniz. Hoşlandığınız birinin iletişim bilgilerine ulaşabilir ya da kendisi ile görüşme fırsatı yakalayabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Görüştüğünüz biri ile ilgili geleceğe yönelik ciddi düşünmeye başlayabilirsiniz. Aile içinde konuşmalara kulak kabartın. Size yeni bir gelir kaynağı olabilecek bir bağlantı çıkabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Önemli birinden alacağınız onay ile ilerlemek için beklediğiniz sözleşmeyi imzalayabilirsiniz. Aile büyüklerinden birinin desteği ile gelirlerinizde önemli bir artış söz konusu olabilir. 
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Ilişkilerde denge ve uyumun önemini vurgulayarak önemli birinin desteğini alabilirsiniz. Finansal konularda iletişim becerilerinizle gizli bir bilgiyi ortaya çıkarabilir ya da pazarlık yapabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal bir organizasyonda ilerlemek için bugünü iyi değerlendirerek kendinizi anlatmalısınız. Gelirleriniz ile ilgili geleceğe yönelik somut adımlar atabileceğiniz bir gün olacak.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyerinizde ilerlemek için kendinizi anlatmalısınız. Kafanızdaki projeleri duymak isteyecekler. Sosyal ilişkileriniz vasıtasıyla hedeflerinize ulaşmak için sağlam adımlar atabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kariyeriniz ile ilgili sosyal organizasyonları kaçırmamalısınız. Önemli kişilerle tanışabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yapacağınız bir sohbet vizyonunuzu geliştirebilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İşiniz ile ilgili bir Fikrinize yatırım bulabilir ya da fikrinizle bonus-prim kazanabilirsiniz. Bugün fırsat buldukça sosyal ortamlarda yer almalısınız. Önemli biri ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyeriniz ile ilgili alacağınız sorumluluk Size finansal artı olarak dönecek. Akademik ya da hukuki danışmanlık hizmeti alıyorsanız olumlu bir gelişme elde edebilirsiniz.13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...