13 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İşinizi geliştirmek için düşündüğünüz yatırım ile ilgili olumlu yanıt ya da onay alabilirsiniz. Ortaklıklar ile ilgili geleceğe yönelik somut adımlar atabilmek için bağlantılarınızı kullanabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Romantik ilişkinizde, sevgiliniz ya da eşinizle, iletişerek gelişeceğiniz bir gün olacak. Bugün İşinizdeki maddi sorumluluklarınıza ilişkileriniz vasıtasıyla olumlu çözümler üretebilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sevdiğiniz ile ilişkinizi bir sonraki adıma taşımak isteyebilirsiniz. İş yerinizde projenizi geliştirmek ya da yeni bir girişim için aile çevrenizle bir araya gelmek ve fikrilerinizi paylaşmak faydalı olabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Aile içi ilişkilerde yakaladığınız harmoni ile günlük rutininizde sağlam ve somut adımlar atabilirsiniz. Hoşlandığınız birinin iletişim bilgilerine ulaşabilir ya da kendisi ile görüşme fırsatı yakalayabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Görüştüğünüz biri ile ilgili geleceğe yönelik ciddi düşünmeye başlayabilirsiniz. Aile içinde konuşmalara kulak kabartın. Size yeni bir gelir kaynağı olabilecek bir bağlantı çıkabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Önemli birinden alacağınız onay ile ilerlemek için beklediğiniz sözleşmeyi imzalayabilirsiniz. Aile büyüklerinden birinin desteği ile gelirlerinizde önemli bir artış söz konusu olabilir. 
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Ilişkilerde denge ve uyumun önemini vurgulayarak önemli birinin desteğini alabilirsiniz. Finansal konularda iletişim becerilerinizle gizli bir bilgiyi ortaya çıkarabilir ya da pazarlık yapabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal bir organizasyonda ilerlemek için bugünü iyi değerlendirerek kendinizi anlatmalısınız. Gelirleriniz ile ilgili geleceğe yönelik somut adımlar atabileceğiniz bir gün olacak.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyerinizde ilerlemek için kendinizi anlatmalısınız. Kafanızdaki projeleri duymak isteyecekler. Sosyal ilişkileriniz vasıtasıyla hedeflerinize ulaşmak için sağlam adımlar atabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kariyeriniz ile ilgili sosyal organizasyonları kaçırmamalısınız. Önemli kişilerle tanışabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yapacağınız bir sohbet vizyonunuzu geliştirebilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İşiniz ile ilgili bir Fikrinize yatırım bulabilir ya da fikrinizle bonus-prim kazanabilirsiniz. Bugün fırsat buldukça sosyal ortamlarda yer almalısınız. Önemli biri ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyeriniz ile ilgili alacağınız sorumluluk Size finansal artı olarak dönecek. Akademik ya da hukuki danışmanlık hizmeti alıyorsanız olumlu bir gelişme elde edebilirsiniz.Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem