16 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kariyeriniz ile ilgili stratejik adımlar atma arzusunda olacağınız bir gün. Öğleden sonradan itibaren işinizi geliştirmek için fırsatlar yakalayabilir; finansal destek bulabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Hukuki ve akademik konularda otorite figürleri ile gerginlikten kaçınmanız gereken bir sabah olacak. Gelişiminiz için uzak bir seyahat planı için öğleden sonrayı değerlendirebilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili sabah saatlerinde radikal kararlar almaktan çekinmelisiniz. Öğleden itibaren Aile desteği alabilir ya da emlak vb yatırımlar için stratejik adım atabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Ortaklıklar ile ilgili dikkatli olmanız gereken bir sabah. Günün ikinci yarısında stratejik sözleşmeler ya da gelişime yönelik eğitimler söz konusu olabilir. Aile ile keyifli bir akşam geçirilebilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İşiniz ile ilgili finansal kararlar almak için sabahtan ziyade öğleden sonrayı değerlendirmeniz faydalı olacaktır. Akşama doğru Ailenizden bir erkeğin desteği ile rahat hareket edebilirsiniz. 
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sabah saatlerinde maddi riskler almaktan kaçınmanız faydalı olabilir. Öğleye doğru yaratıcılığınızı ortaya koymak ve projelerinizi geliştirmek için güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. 
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Haftaya başlarken aile büyükleri ile çatışmalardan kaçınmanız gerekebilir. Öğleden itibaren Aile ve evinizle ilgili işlerinizi daha rahat halledebilirsiniz. Akşam maddi olarak destek alabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Seyahat ve önemli sözleşmelerde  sabah dikkatli olmalısınız. Öğleden sonra sosyal çevrenizden destek alabilirsiniz. Gün sonuna doğru kendinize güvenerek adım atabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bu sabah radikal maddi kararlar almaktan çekinmelisiniz. Kariyerinizde stratejik finansal plan ve program yapmak; onay almak için öğleden sonra oldukça uygun bir zaman olabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bu sabah ilişkilerde yıkıcı olmaktan kaçınmalısınız. Öğleden sonra Eğitim, seyahat ya da uluslararası bir alanda stratejik adımlar atabilirsiniz. Sosyal çevrenizden güçlü biri destek verebilir  
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kendi kendinize çalışmak isteyeceğiniz bir sabah. Gelir dışı kaynaklarınızı arttırmak için öğleden sonra fikirlerinizi paylaşacağınız biri destek verebilir. Kariyerinizde bir otoriteden onay alabilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sabah çevrenizden güçlü birinin duygusal patlamalarına maruz kalabilirsiniz. Öğleden sonra eş ya da ortağınızın desteği ile rahat hareket edebilirsiniz. Yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem