18 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Haziran ortasından bu yana üstünüzde gezinen bulutlar dağılıyor. Üzerinde yalnız çalıştığınız projeleri hayata geçirme dönemi. Bugün eşinizden destek görebilir; yaratıcı projelerde yer alabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Arkadaş çevrenizde ya da sosyal organizasyonlarda belirsizlik sona eriyor. Yaratıcı ve ilham verici ekip çalışmalarında yer alabilirsiniz. İşiniz ile ilgili bağlantılar için sabah saatleri harika.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Kariyeriniz ile ilgili belirsizlik ve dağınıklık sona eriyor. Haziran ortasından bu yana yaratıcılığınızı ortaya koyamadığınız, çözüme ulaşamadığınız problemleri ele almaya başlayabilirsiniz. 
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İdeal ve hayallerinize doğru çizdiğiniz yolda kaybolduğunuzu hissetmiş olabilirsiniz. Haziran ortasından bu yana belirsizliği hayatınıza getiren; kendi felsefenizden uzaklaştıran etki sona eriyor. 
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Yatırım ya da ortak gelirleriniz ile ilgili oturtamadığınız taşlar yerine oturuyor. Haziran ayından bu yana belirsizliği koruyan gelir dışı kaynaklar ile ilgili konularda somut adımlar atabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İkili ilişkilerde haziran ortasından bu yana yaşadığınız kararsızlık bitiyor. Pembe gözlükler ve romantizm bir yana gerçek duygularla fedakarlık yapma veya hoşgörüye karar verebileceksiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İşinizdeki yaratıcılığınızı ve ilham gücünüzü kaybettiğinizi düşünmüş olabilirsiniz. Haziran ortasından bu yana rutininizde yaşadığınız gelgitler yerini yaratıcı, şifa odaklı bir düzene bırakıyor.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Fırçanızı kaleminizi yeniden elinize alma zamanı! Aşk ve romantizmi kaybettiğinizi düşündüren dönem sona eriyor. Haziran ortasında giden ilham gücünüz yeniden hayatınıza geliyor.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Aile ile birlikte güzel zamanlar yeniden başlıyor. Haziran ortasından bu yana aile yaşantınızda ve evinizde süren belirsizlikler sona eriyor. Beklediğiniz bir emlak işi hız kazanabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Farklı bilgileri sürekli farklı ve belirsiz kaynaklardan öğrendiğiniz bir süreç sona eriyor. Kendinizi daha rahat ifade edebilir ve sözleşme, eğitim vb konularda somut adımlar atabilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Yeni gelir kapılarına ya da gelirleriniz ile ilgili belirsizliklere son vermeye hazırlanın! Haziran ayından bu yana ortaya çıkan giderler, tanımlanmayan gelirler sona eriyor. Netlik kazanıyorsunuz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İlham gücünüzün yok olduğunu hissettiğiniz günler geride kalıyor. Haziran ayından bu yana kendi içinize yaptığınız yolculukla daha güçlü daha dirayetli biri olarak yeni adımlar atabilirsiniz.-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem