19 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah özgür ve orijinal olma arzusundasınız ancak gelir dışı kaynaklarınızla ilgili otorite figürleri ile iletişimde dikkat etmelisiniz. Akşam kendinizi duygusal baskı altında hissedebilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kariyerinizde yenilikçi, inovatif çözümler bulma isteği ile hareket edebilirsiniz. Sabah saatleri eş ve ortaklarla gergin geçebilir. Akşam kendinizi sosyal ortamlarda güvende hissetmeyebilirsiniz. 
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Güne başlarken hayat felsefeniz konusunda idealist olabilirsiniz ancak bu iş ortamında güçlü kişilerle çatışma yaratabilir. Akşam kariyerle ilgili eş ya da ortağınızın baskısını hissedebilirsiniz. 
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bu sabah ortak gelirler konusunda özgür hissetmek isterken sevgili ya da çocuklarla ilgili maddi konularla gerginlik yaşayabilirsiniz. Akşam hayalleriniz iş sorumlulukları ile baskılanabilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Sabah saatlerinde eşinizle iletişimde dikkati olmazsanız özgür olma arzunuz yanlış anlaşılabilir ve çatışma yaratabilir. Akşam çocuklarla ilgili maddi sorumluluklar baskı oluşturabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İş yerinizde ekiplerle çalışmak için güzel bir gün ancak iletişim, seyahat ya da sözleşme vb dikkatli olmalısınız. Akşama doğru ailevi sorumluluklar eşinizle ilişkinizde çatışmaya sebep olabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Maddi riskler almak için uygun bir sabah değil. Maddi konularda orijinal tavırlarınız tuhaf sayılabilir. Akşam saatlerinde iş ile ilgili yazılması ve görüşülmesi gereken konular baskı yaratabilir.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Aile içinde özgürlükçü tavırlarınız iletişimde zorluk ve çatışmalara sebep olabilir. Akşama doğru sevdiğinizle keyif yapmak isteyebilirsiniz ancak maddi baskı altında hissedeceksiniz. 
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sabah kısa seyahatler ya da yazışma vb teknolojik aksaklıklar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Akşam duygusal halinizin sorumluluklar ya da baskılarla engellendiğini hissedebilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sosyal organizasyonlarda otorite figürleri ya da arkadaşlarınızla maddi manevi değerlerle ilgili çatışmalar yaşayabileceğiniz bir sabah. Akşam kendinizi rahat ifade edemeyebilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İşte otorite figürleri ile iletişimde dikkatli olmanız gereken bir sabah olacak. Elinizdeki işleri tamamlanmaya odaklanmak faydalı olacaktır. Akşam maddi anlamda engellenmiş hissedebilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Gün içinde kendi idealleriniz doğrultusunda hareket etmek ve kendi başınıza çalışmak isteyebilirsiniz. Akşama doğru rahatlasanız da iş ile ilgili sorumluluklar engel oluşturabilir.-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem