20 Kasım 2015 Cuma

20 Kasım Günlük Burç Yorumları & Venüs Pluto Karesi

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kariyeriniz ile ilgili ilişkilerde köklü değişiklikler yapmanızı gerektirecek  olaylar yaşanabilir. Özel ilişkilerde tutkunuz perçinleniyor; dengelerle ilgili farklı bir bakış açısı ele alabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İş yerinizde ilişkilerinizde dengeyi sağlamak isterken hukuki ya da uluslararası bir otorite figürü sarsıcı olabilir. Ayrıca iş yerinde hoşlandığınız kişiye kurallar sebebi ile açılamayabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
Sevdiğinizle ortak gelirleriniz hakkında ilişkinizi zorlayacak bir otorite çatışması yaşayabilirsiniz. Yaratıcı bir proje için yapılacak yatırım tüm birikim sisteminizi değiştirmenizi gerektirebilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Aile içi ilişkilerde güç savaşı veriyor olabilirsiniz. Ancak bu çatışmalardan daha güçlü çıkacaksınız. Eşinizle ev ya da emlak ile ilgili bir anlaşmazlık yaşanabilir; iç sesinizi dinleyin.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Üstlerinizden hissettiğiniz baskıya karşılık vermeniz bazı sözleşme ve anlaşmalarda bozulmalar olabilir. İletişim ile ilişkilerinizde dengeyi yakalamanın önemini anlayacaksınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Maddi riskler almak için uygun bir gün olmayabilir. Daha Fazla gelir elde etmek için borsa-kumar vb. oldukça çekici gelebilir. ancak bu şekilde maddi durumunuzu alt üst edebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Aile içi ilişkilerde denge ve güç çekişmelerinden uzak durmanız gereken bir gün olacak. Çatışmalara girmeniz köklü değişimlere sebep olabilir. Pişman olacağınız bir şeye girişmeyin.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Ilişkilerde iletişimin önemli olacağı bir gün. Özellikle yakın Akrabalarınız ve kardeşlerinize Fedakarlıklar konusunda  saygı ve adalet bekliyorsunuz. İletişimde kırıcı ve yıkıcı olmaktan kaçınmalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İkili ilişkiler ve para ile ilgili ruhsal ekip çalışmaları için faydalı bir iki gün sizi bekliyor. Bakış açınızı kökten değiştirebilirsiniz. Sosyal çevrenizden kişilerle güç savaşından kaçının.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kariyer ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Kendi gücünüzü test edildiğini hissedersiniz yıkıcı olabilirsiniz. Ancak gelecekte güç, otorite için yaptığınız şeyden pişman olabilirsiniz. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Hukuki bir konuda ortaya çıkan sırrın adaleti sağlayacağını düşünebilirsiniz. Ancak bu kökten bir değişime yol açabilir. Sevdiğinizle uzak ve romantik seyahat planlarınız suya düşebilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Önümüzdeki iki gün ekiplerle mistik ve ruhsal çalışmalar yapmak için oldukça verimli geçebilir. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili otorite figürleri yaralayıcı çalışmanız problem yaratabilir.

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...