20 Kasım Günlük Burç Yorumları & Venüs Pluto Karesi

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kariyeriniz ile ilgili ilişkilerde köklü değişiklikler yapmanızı gerektirecek  olaylar yaşanabilir. Özel ilişkilerde tutkunuz perçinleniyor; dengelerle ilgili farklı bir bakış açısı ele alabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İş yerinizde ilişkilerinizde dengeyi sağlamak isterken hukuki ya da uluslararası bir otorite figürü sarsıcı olabilir. Ayrıca iş yerinde hoşlandığınız kişiye kurallar sebebi ile açılamayabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
Sevdiğinizle ortak gelirleriniz hakkında ilişkinizi zorlayacak bir otorite çatışması yaşayabilirsiniz. Yaratıcı bir proje için yapılacak yatırım tüm birikim sisteminizi değiştirmenizi gerektirebilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Aile içi ilişkilerde güç savaşı veriyor olabilirsiniz. Ancak bu çatışmalardan daha güçlü çıkacaksınız. Eşinizle ev ya da emlak ile ilgili bir anlaşmazlık yaşanabilir; iç sesinizi dinleyin.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Üstlerinizden hissettiğiniz baskıya karşılık vermeniz bazı sözleşme ve anlaşmalarda bozulmalar olabilir. İletişim ile ilişkilerinizde dengeyi yakalamanın önemini anlayacaksınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Maddi riskler almak için uygun bir gün olmayabilir. Daha Fazla gelir elde etmek için borsa-kumar vb. oldukça çekici gelebilir. ancak bu şekilde maddi durumunuzu alt üst edebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Aile içi ilişkilerde denge ve güç çekişmelerinden uzak durmanız gereken bir gün olacak. Çatışmalara girmeniz köklü değişimlere sebep olabilir. Pişman olacağınız bir şeye girişmeyin.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Ilişkilerde iletişimin önemli olacağı bir gün. Özellikle yakın Akrabalarınız ve kardeşlerinize Fedakarlıklar konusunda  saygı ve adalet bekliyorsunuz. İletişimde kırıcı ve yıkıcı olmaktan kaçınmalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İkili ilişkiler ve para ile ilgili ruhsal ekip çalışmaları için faydalı bir iki gün sizi bekliyor. Bakış açınızı kökten değiştirebilirsiniz. Sosyal çevrenizden kişilerle güç savaşından kaçının.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kariyer ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Kendi gücünüzü test edildiğini hissedersiniz yıkıcı olabilirsiniz. Ancak gelecekte güç, otorite için yaptığınız şeyden pişman olabilirsiniz. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Hukuki bir konuda ortaya çıkan sırrın adaleti sağlayacağını düşünebilirsiniz. Ancak bu kökten bir değişime yol açabilir. Sevdiğinizle uzak ve romantik seyahat planlarınız suya düşebilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Önümüzdeki iki gün ekiplerle mistik ve ruhsal çalışmalar yapmak için oldukça verimli geçebilir. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili otorite figürleri yaralayıcı çalışmanız problem yaratabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem