20 Kasım 2015 Cuma

21 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün kariyeriniz ve toplumdaki yeriniz ile ilgili gücünüzü kanıtlama çabanız sebebi ile eşinizle ilişkinizde dengenizi bozabilirsiniz. Olayların olumlu yönünden bakmaya çalışmalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Arkadaşlarla keyif yapmak istediğiniz bugünde işinizde ortaya çıkan aksaklıklar sebebi ile çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Farklı finansal çözümler getirebileceğiniz bugünü iyi değerlendirin.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İkili ilişkilerinizde ortak kaynaklar ile ilgili düzenlenmesi gereken bir problem söz konusu olabilir. Eşiniz ya da ortağınızla bu konuyu enine boyuna konuşmalı ve ideallerinizi anlatmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İş ile ilgili yazışma ve görüşmelere vakit ayırmalısınız ancak eşinizle ev ve aile hakkında çıkan gerginliği hasır altı etmeyin. Öğleden sonra iş ile ilgili konularda daha enerjik olacaksınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün romantik bir seyahat kaçamağı yapma arzunuz işiniz sebebi ile suya düşebilir. Yine de sevdiğinizle entelektüel ve yaratıcı paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir program yapabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Önümüzdeki birkaç hafta ev ve aile ile ilgili konular zihninizi meşgul edebilir. Maddi konularda gizli kalmış bir konu sevdiğinizle aranızda anlaşmazlığa yol açabilir. Hesaplarınızı sıkı tutun.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bir aile büyüğü ile ilgili ele almanız gereken problem planlarınızı zorlayabilir. Aile içinde karmaşa yaratabilir. Yakın akrabalarınıza ya da kardeşlerinize bu durumu anlatarak destek alabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Yaratıcılığınızın oldukça yüksek olacağı bugünde zihninizde yarattığınız karanlık düşünceler iletişimde yaralayıcı olabilir. Finansal konulara odaklanarak analiz ve araştırma yapmak daha faydalı olacaktır.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İletişim ve zihin gezegeni burcunuza geçiyor. Fikirlerinizi daha rahat dile getirebilirsiniz. Özellikle maddi bir konu sebebi ile arkadaşlarınızla yaşadığınız problem iletişimle çözülebilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kariyeriniz ile ilgili katılmanız gereken sosyal bir organizasyonda ilişkilerde denge kurmakta zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Bugün yapılabilecek en güzel aktivite evde yeni bir kitap okumak.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İdeal ilişkinin sırlar perdesi arkasında kalan kısmı kafanızı karıştırabilir. Benzer hayat felsefesini paylaştığınız kişilerle sosyal organizasyonlarda fikir paylaşımında bulunmak keyif verecek.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Arkadaşlarınızdan biri ile maddi konularda restleşebilir, kopma noktasında gelebilirsiniz. Ani bir risk almak yerine kariyeriniz ile ilgili geleceğe yönelik stratejinizi geliştirip karar vermelisiniz.

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...