21 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün kariyeriniz ve toplumdaki yeriniz ile ilgili gücünüzü kanıtlama çabanız sebebi ile eşinizle ilişkinizde dengenizi bozabilirsiniz. Olayların olumlu yönünden bakmaya çalışmalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Arkadaşlarla keyif yapmak istediğiniz bugünde işinizde ortaya çıkan aksaklıklar sebebi ile çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Farklı finansal çözümler getirebileceğiniz bugünü iyi değerlendirin.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İkili ilişkilerinizde ortak kaynaklar ile ilgili düzenlenmesi gereken bir problem söz konusu olabilir. Eşiniz ya da ortağınızla bu konuyu enine boyuna konuşmalı ve ideallerinizi anlatmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İş ile ilgili yazışma ve görüşmelere vakit ayırmalısınız ancak eşinizle ev ve aile hakkında çıkan gerginliği hasır altı etmeyin. Öğleden sonra iş ile ilgili konularda daha enerjik olacaksınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün romantik bir seyahat kaçamağı yapma arzunuz işiniz sebebi ile suya düşebilir. Yine de sevdiğinizle entelektüel ve yaratıcı paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir program yapabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Önümüzdeki birkaç hafta ev ve aile ile ilgili konular zihninizi meşgul edebilir. Maddi konularda gizli kalmış bir konu sevdiğinizle aranızda anlaşmazlığa yol açabilir. Hesaplarınızı sıkı tutun.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bir aile büyüğü ile ilgili ele almanız gereken problem planlarınızı zorlayabilir. Aile içinde karmaşa yaratabilir. Yakın akrabalarınıza ya da kardeşlerinize bu durumu anlatarak destek alabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Yaratıcılığınızın oldukça yüksek olacağı bugünde zihninizde yarattığınız karanlık düşünceler iletişimde yaralayıcı olabilir. Finansal konulara odaklanarak analiz ve araştırma yapmak daha faydalı olacaktır.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İletişim ve zihin gezegeni burcunuza geçiyor. Fikirlerinizi daha rahat dile getirebilirsiniz. Özellikle maddi bir konu sebebi ile arkadaşlarınızla yaşadığınız problem iletişimle çözülebilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kariyeriniz ile ilgili katılmanız gereken sosyal bir organizasyonda ilişkilerde denge kurmakta zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Bugün yapılabilecek en güzel aktivite evde yeni bir kitap okumak.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İdeal ilişkinin sırlar perdesi arkasında kalan kısmı kafanızı karıştırabilir. Benzer hayat felsefesini paylaştığınız kişilerle sosyal organizasyonlarda fikir paylaşımında bulunmak keyif verecek.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Arkadaşlarınızdan biri ile maddi konularda restleşebilir, kopma noktasında gelebilirsiniz. Ani bir risk almak yerine kariyeriniz ile ilgili geleceğe yönelik stratejinizi geliştirip karar vermelisiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova