23 Kasım 2015 Pazartesi

23 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Ortaklıklar ve ikili ilişkilerde beklenmedik gelişmelere şaşırabilirsiniz. Radikal bir çıkış karşısında ilişkinizde yeni bir pencere açılabilir. Sıra dışı bir kişiyle aşk söz konusu olabilir. 
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İkili ilişkiler ile ilgili ruhsal şifa çalışmaları yapabilirsiniz. Bilinçaltınızda zorlayan konularda beklenmedik değişimler yaratabilirsiniz. İş yerinde ilişkilerde şaşırtıcı sırlar ortaya çıkabilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sosyal çevrenizden sıra dışı biri ile aşka tutulabilirsiniz. Sevdiğiniz ile adrenalini yükseltecek programlar yapmanız söz konusu olabilir. Yaratıcı ekip çalışmalarında yer almak için güzel bir gün.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kariyerinizde beklenmedik bir gelişme aile içi ilişkilerinizde beklenmedik sonuçlar ortaya koyabilir. Sıra dışı bir durumu krize çevirmeden ele almaya çalışmalı; dengeyi bulmaya çalışmalarınız.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Akademik alanda ya da uluslararası bir projede gelişen şaşırtıcı olaylar zinciri vasıtasıyla yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Olaylara farklı bakmaya başlayınca sıra dışı kişilerle tanışabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Gelirlerinizde radikal değişiklikler yapmak ya da kararlar almak için uygun olmayacak. Beklenmedik bir gider ya da beklediğiniz gelir dışı kaynağın iptali ile denge bulma çabasında olabilirsiniz. 
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eş ya da ortağınızın sıra dışı tepkilerini hafifleterek dengeyi bulma arzusunda olabilirsiniz. Bu beklenmedik çıkış ile ilişkinizde yeni bir sayfa açma fırsatı yakalayabilirsiniz. Tepkilere dikkat.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Çalışma ortamınızda ortaya çıkan sıra dışı gelişmeler sebebi ile kendinizi bir krizin ortasında bulabilirsiniz. Yalnız vakit geçirmek ve yaratıcı işlere yönelmek stresinizi azaltabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Aşk hayatınızda şaşırtıcı olaylar karşısında destekçiniz yine arkadaşlarınız olacak. Maddi riskler almak için uygun bir hafta olmayabilir. Çocuklarınız için arkadaşlarınızdan destek bulabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Ev ya da ailenizle ilgili beklenmedik gelişmeler ile işinizde diplomatik davranmanız gerekebilir. Kariyeriniz ile ilgili güzel bir gelişme evinizde radikal bir değişiklik yapmanıza sebep olabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Zihninizin sıra dışı fikirlere açık olacağı bugünde radikal fikirler, inovatif kişilerle görüşmek isteyebilirsiniz. Seyahatlerde beklenmedik gelişmeler, tanışmalar söz konusu olabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Gelirlerinizde beklenmedik gelişmeler yeni yatırım fırsatları ortaya çıkarabilir. Özellikle teknolojik konulara farklı gözle bakabilirsiniz. Eşiniz ile ortak gelirlerinizi dengeye oturtmanız gerekebilir.

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...