23 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Ortaklıklar ve ikili ilişkilerde beklenmedik gelişmelere şaşırabilirsiniz. Radikal bir çıkış karşısında ilişkinizde yeni bir pencere açılabilir. Sıra dışı bir kişiyle aşk söz konusu olabilir. 
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İkili ilişkiler ile ilgili ruhsal şifa çalışmaları yapabilirsiniz. Bilinçaltınızda zorlayan konularda beklenmedik değişimler yaratabilirsiniz. İş yerinde ilişkilerde şaşırtıcı sırlar ortaya çıkabilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sosyal çevrenizden sıra dışı biri ile aşka tutulabilirsiniz. Sevdiğiniz ile adrenalini yükseltecek programlar yapmanız söz konusu olabilir. Yaratıcı ekip çalışmalarında yer almak için güzel bir gün.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kariyerinizde beklenmedik bir gelişme aile içi ilişkilerinizde beklenmedik sonuçlar ortaya koyabilir. Sıra dışı bir durumu krize çevirmeden ele almaya çalışmalı; dengeyi bulmaya çalışmalarınız.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Akademik alanda ya da uluslararası bir projede gelişen şaşırtıcı olaylar zinciri vasıtasıyla yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Olaylara farklı bakmaya başlayınca sıra dışı kişilerle tanışabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Gelirlerinizde radikal değişiklikler yapmak ya da kararlar almak için uygun olmayacak. Beklenmedik bir gider ya da beklediğiniz gelir dışı kaynağın iptali ile denge bulma çabasında olabilirsiniz. 
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eş ya da ortağınızın sıra dışı tepkilerini hafifleterek dengeyi bulma arzusunda olabilirsiniz. Bu beklenmedik çıkış ile ilişkinizde yeni bir sayfa açma fırsatı yakalayabilirsiniz. Tepkilere dikkat.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Çalışma ortamınızda ortaya çıkan sıra dışı gelişmeler sebebi ile kendinizi bir krizin ortasında bulabilirsiniz. Yalnız vakit geçirmek ve yaratıcı işlere yönelmek stresinizi azaltabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Aşk hayatınızda şaşırtıcı olaylar karşısında destekçiniz yine arkadaşlarınız olacak. Maddi riskler almak için uygun bir hafta olmayabilir. Çocuklarınız için arkadaşlarınızdan destek bulabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Ev ya da ailenizle ilgili beklenmedik gelişmeler ile işinizde diplomatik davranmanız gerekebilir. Kariyeriniz ile ilgili güzel bir gelişme evinizde radikal bir değişiklik yapmanıza sebep olabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Zihninizin sıra dışı fikirlere açık olacağı bugünde radikal fikirler, inovatif kişilerle görüşmek isteyebilirsiniz. Seyahatlerde beklenmedik gelişmeler, tanışmalar söz konusu olabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Gelirlerinizde beklenmedik gelişmeler yeni yatırım fırsatları ortaya çıkarabilir. Özellikle teknolojik konulara farklı gözle bakabilirsiniz. Eşiniz ile ortak gelirlerinizi dengeye oturtmanız gerekebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova