24 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İkili ilişkilerde ani olaylar sonucu dengeyi bulma çabası zorlayıcı olabilir. Maddi olarak kendinizi güvende hissetme arzusundasınız. Üstlerinizden öğleden sonra bu konuda destek alabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Gün boyunca duygusal ve Sezgisel hissedebilirsiniz. İş yerinizde çıkan beklenmedik olaylar ortalığı karıştırabilir. Akademik ya da hukuki bir otorite figürünün desteğini alacaksınız.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)             
Sosyal çevrenizde ortaya çıkan beklenmedik olaylar ile sevdiğiniz ile ilişkinizde tribülans yaşayabilirsiniz. Bir aile büyüğünün ortak gelirleriniz ile ilgili desteği rahatlamanızı sağlayacak.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Arkadaşlarınızla keyif ve huzur bulma arzusundasınız. Kariyeriniz ile ilgili aniden ortaya çıkan bir konu aile içinde kriz yaratabilir. Eş ya da ortağınızın desteği ile öğleden sonra rahatlayabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyerinizde, pozisyonunuzda güvende ve rahat hissetme arzusundasınız. İletişim ve seyahatlerde ani gelişmeler yaşanabilir. Öğleden sonra üstlerinizden destek alabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Maddi konularda denge isteğiniz beklenmedik gelişmeler ile sarsılabilir. Yaratıcılığınızı ve hayata bakış açınızı farklı formlarda ortaya koyabileceğiniz üretken bir öğleden sonra olacak.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eşinizin beklenmedik tepki veya çıkışları şaşırtıcı olabilir. Olayları akışına bırakmalısınız. Öğleden itibaren ortak gelirleriniz ile ilgili aile büyüklerinden maddi destek alabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İş yerinizde beklenmedik gelişmeler sebebi ile kendi kendinize çalışmak ve dinlenmek isteyebilirsiniz. Öğleden sonra Akrabalarınızdan birinin desteği ile ortaklıklar hakkında gelişme yaşanabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Yaratıcılığınızı yüksek olacağı bugünde beyin fırtınalarında yer almak faydalı olabilir. İş yaşamında aradığınız güven ve rahatlık duygusunu üstlerinizden birinin maddi desteği ile hissedebilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Evle ilgili şaşırtıcı olaylara iş ilişkileriniz ile çözümü bulabilirsiniz. Hayatın tadını çıkarmak, yaratıcı projeler ve çocuklarla birlikte keyif yapma arzunuzu öğleden sonra hayata geçirebilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Aileyle ya da evinizde huzur ve rahatlık aradığınız bugünde şaşırtıcı haberler alabilir ya da seyahatlerde beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra bir aile büyüğünün manevi desteğini hissedebilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bugün gelirleriniz ile ilgili riskli ve ani kararlar almak faydalı olmayacak. Keyifli kısa seyahatler ya da yakın çevre ile huzurlu bir gün arzusundasınız. Çevrenizden güçlü biri destek olacak.