24 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İkili ilişkilerde ani olaylar sonucu dengeyi bulma çabası zorlayıcı olabilir. Maddi olarak kendinizi güvende hissetme arzusundasınız. Üstlerinizden öğleden sonra bu konuda destek alabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Gün boyunca duygusal ve Sezgisel hissedebilirsiniz. İş yerinizde çıkan beklenmedik olaylar ortalığı karıştırabilir. Akademik ya da hukuki bir otorite figürünün desteğini alacaksınız.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)             
Sosyal çevrenizde ortaya çıkan beklenmedik olaylar ile sevdiğiniz ile ilişkinizde tribülans yaşayabilirsiniz. Bir aile büyüğünün ortak gelirleriniz ile ilgili desteği rahatlamanızı sağlayacak.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Arkadaşlarınızla keyif ve huzur bulma arzusundasınız. Kariyeriniz ile ilgili aniden ortaya çıkan bir konu aile içinde kriz yaratabilir. Eş ya da ortağınızın desteği ile öğleden sonra rahatlayabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyerinizde, pozisyonunuzda güvende ve rahat hissetme arzusundasınız. İletişim ve seyahatlerde ani gelişmeler yaşanabilir. Öğleden sonra üstlerinizden destek alabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Maddi konularda denge isteğiniz beklenmedik gelişmeler ile sarsılabilir. Yaratıcılığınızı ve hayata bakış açınızı farklı formlarda ortaya koyabileceğiniz üretken bir öğleden sonra olacak.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eşinizin beklenmedik tepki veya çıkışları şaşırtıcı olabilir. Olayları akışına bırakmalısınız. Öğleden itibaren ortak gelirleriniz ile ilgili aile büyüklerinden maddi destek alabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İş yerinizde beklenmedik gelişmeler sebebi ile kendi kendinize çalışmak ve dinlenmek isteyebilirsiniz. Öğleden sonra Akrabalarınızdan birinin desteği ile ortaklıklar hakkında gelişme yaşanabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Yaratıcılığınızı yüksek olacağı bugünde beyin fırtınalarında yer almak faydalı olabilir. İş yaşamında aradığınız güven ve rahatlık duygusunu üstlerinizden birinin maddi desteği ile hissedebilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Evle ilgili şaşırtıcı olaylara iş ilişkileriniz ile çözümü bulabilirsiniz. Hayatın tadını çıkarmak, yaratıcı projeler ve çocuklarla birlikte keyif yapma arzunuzu öğleden sonra hayata geçirebilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Aileyle ya da evinizde huzur ve rahatlık aradığınız bugünde şaşırtıcı haberler alabilir ya da seyahatlerde beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra bir aile büyüğünün manevi desteğini hissedebilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bugün gelirleriniz ile ilgili riskli ve ani kararlar almak faydalı olmayacak. Keyifli kısa seyahatler ya da yakın çevre ile huzurlu bir gün arzusundasınız. Çevrenizden güçlü biri destek olacak.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova