26 Kasım 2015 Perşembe

26 Kasım Günlük Burç Yorumları & İkizler Burcunda DolunayKoç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bu gece gerçekleşecek olan Dolunay iletişimde gerginlikler; duygusal belirsizlikler ve bilinç altında yatan endişe ve korkuların ortaya çıkmasına sebep olabilir. Konuşmadan önce düşünün.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Alışveriş yapmak ya da yatırım kararı almak için pek uygun bir gün değil. Fiyatın farkında olmayabilir ya da sağlam olması için daha fazla harcama yapabilirsiniz. Arkadaşlarınız kafanızı karıştırabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Gece yarısı burcunuzda gerçekleşecek Dolunay ile ilişkilerde gerginlik yükselebilir. Kariyer hayalleriniz ortağınız ya da eşiniz sebebi ile söndürülebilir. Açık konuşmak her şeyin çözümü olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bu gece gerçekleşecek Dolunay iş yerinizde iletişim ve yazılı işlerde karmaşaya yol açabilir. Bir yandan da ideallerinize ulaşmak için katı kurallarınızı gevşetmek zorunda kalabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Sevdiğinizle ilişkinizi maddi, manevi sağlam bir zemine oturtmaya çalıştığınız bugünlerde gerçekleşen Dolunay ile yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Sınırlarınızın zorlandığını hissedebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Aile büyüklerinden birinin size ihtiyacı olabilir. Bu gece Dolunay ile sevdiklerinizin size maddi, manevi ihtiyacını karşılamak için sorumluluklarınızı yerine getirmek zorunda kalabilirsiniz..

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İletişimde dikkatli olmanız gereken bir gün. Dolunayın iletişim ve seyahatler üzerindeki açığa çıkaran etkisi şaşırtıcı olabilir. Şansınızı çok zorlamadan olayları akışına bırakmalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Maddi konularda sağlamcı ve realistik bakışnızı hayalleriniz bulandırabilir. Dolunay ile atladığınız bir gider ya da fazla masraflar ortaya çıkarak günü zorlaştırabilir. Esnek olmalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İkili ilişkilerinizde açık sözlü olmak çok önemli olacak. İkizler burcunda gerçekleşen Dolunay ile eşiniz ya da ortağınızla çok önemli yol kat edebilirsiniz. Gardınızı indirmeniz ön şart.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün gerçekleşecek Dolunay ile zihninizi dinlendirmek en büyük mesaj olacak. Kafanızda sizi meşgul eden tüm sorumlulukları bir kenara bırakın ve kendinize odaklanın. Siz ne istiyorsunuz?

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sosyal çevrenize ve arkadaşlarınıza karşı sorumluluklarınız ön planda. Peki ya sevdiğiniz? Bugün gerçekleşecek Dolunay sizi arada kalmış dedikodularla gafil avlayabilir. Açık ve dürüst olun.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Gönlünüz ailenizle ancak işiniz ile ilgili yerine getirmek zorunda olduğunuz sorumluluklarınız var. Bugün Dolunay aile ve iş arasında kalmanıza sebep olabilir. Ayaklarınızı yere sağlam basın.

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...