26 Kasım Günlük Burç Yorumları & İkizler Burcunda DolunayKoç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bu gece gerçekleşecek olan Dolunay iletişimde gerginlikler; duygusal belirsizlikler ve bilinç altında yatan endişe ve korkuların ortaya çıkmasına sebep olabilir. Konuşmadan önce düşünün.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Alışveriş yapmak ya da yatırım kararı almak için pek uygun bir gün değil. Fiyatın farkında olmayabilir ya da sağlam olması için daha fazla harcama yapabilirsiniz. Arkadaşlarınız kafanızı karıştırabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Gece yarısı burcunuzda gerçekleşecek Dolunay ile ilişkilerde gerginlik yükselebilir. Kariyer hayalleriniz ortağınız ya da eşiniz sebebi ile söndürülebilir. Açık konuşmak her şeyin çözümü olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bu gece gerçekleşecek Dolunay iş yerinizde iletişim ve yazılı işlerde karmaşaya yol açabilir. Bir yandan da ideallerinize ulaşmak için katı kurallarınızı gevşetmek zorunda kalabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Sevdiğinizle ilişkinizi maddi, manevi sağlam bir zemine oturtmaya çalıştığınız bugünlerde gerçekleşen Dolunay ile yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Sınırlarınızın zorlandığını hissedebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Aile büyüklerinden birinin size ihtiyacı olabilir. Bu gece Dolunay ile sevdiklerinizin size maddi, manevi ihtiyacını karşılamak için sorumluluklarınızı yerine getirmek zorunda kalabilirsiniz..

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İletişimde dikkatli olmanız gereken bir gün. Dolunayın iletişim ve seyahatler üzerindeki açığa çıkaran etkisi şaşırtıcı olabilir. Şansınızı çok zorlamadan olayları akışına bırakmalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Maddi konularda sağlamcı ve realistik bakışnızı hayalleriniz bulandırabilir. Dolunay ile atladığınız bir gider ya da fazla masraflar ortaya çıkarak günü zorlaştırabilir. Esnek olmalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İkili ilişkilerinizde açık sözlü olmak çok önemli olacak. İkizler burcunda gerçekleşen Dolunay ile eşiniz ya da ortağınızla çok önemli yol kat edebilirsiniz. Gardınızı indirmeniz ön şart.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün gerçekleşecek Dolunay ile zihninizi dinlendirmek en büyük mesaj olacak. Kafanızda sizi meşgul eden tüm sorumlulukları bir kenara bırakın ve kendinize odaklanın. Siz ne istiyorsunuz?

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sosyal çevrenize ve arkadaşlarınıza karşı sorumluluklarınız ön planda. Peki ya sevdiğiniz? Bugün gerçekleşecek Dolunay sizi arada kalmış dedikodularla gafil avlayabilir. Açık ve dürüst olun.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 
Gönlünüz ailenizle ancak işiniz ile ilgili yerine getirmek zorunda olduğunuz sorumluluklarınız var. Bugün Dolunay aile ve iş arasında kalmanıza sebep olabilir. Ayaklarınızı yere sağlam basın.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova