27 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah yapılması gereken işler ve yoğunluk ile duygusal gerginlik yaşanabilir. Eşinizin desteği bunu hafifletiyor. Gün içinde elinizdeki işleri tamamlayıp aile ile keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Güne başlarken aşırı harcamalardan uzak durmalısınız. İş ile ilgili finansal konuları çalışma arkadaşlarınız desteği ile çözebilirsiniz. Hafta sonuna yakın akrabalarla bir yemekle başlayabilirsiniz. 
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Evdeki karmaşayı bir kenara bırakıp sabahın romantizminin keyfini çıkarmak gerek. Tüm gün boyunca yazmak, konuşmak, çizmek keyif verecek. Yeni bir işe girişmeden önce eldeki işleri bitirmek lazım. 
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Yazılması gereken epostalar, yapılacak konuşmalar dağ gibi olmuşsa eğer bugünü kendinize işleri toparlamak için ayırmalısınız. Gün içinde kitap okumak, beyin fırtınası yapmak vb keyif verecek.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Günün ilk saatlerinde aşırı harcamalara yönelebilirsiniz. Arkadaşlarla keyifli bir sohbet ile güne başlamak eğlenceli olabilir. Akşam saatlerinden itibaren evinizde keyif yapmak isteyebilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İşiniz ile ilgili yapılacak işleri hafta sonundan önce bitirmek için bugünü yazmak, konuşmak, anlatmak için değerlendirmelisiniz. Arkadaşlarla keyifli bir akşam yemeği mutluluk verecek.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kafanızda her şeyi büyüterek güne başlayabilirsiniz. Bu güzel bir rüya da olabilir! Çekiciliğiniz üstünüzde. Bugünü araştırma yapmak,  öğrenmek için ayırın. Yeni adımlar için pek uygun değil.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Ortak gelirler ya da gelir dışı kaynaklarınızla ilgili gün başlangıcında aldığınız bir haber hoşunuza gitmeyebilir. Ancak yeni bir adım öncesi bugün iyi bir değerlendirme ve araştırma günü.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sevdiğinizle ve ortağınızla konuşmanız gereken konuları dile getirmek için bugünü iyi değerlendirmelisiniz. Gerginliğiniz işle ilgili konuşulacak çok konu biriktiği için olabilir mi?
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İş yerinizde yazılı sözlü iletişimin, toplantıların ve görüşmelerin yoğun olacağı bir gün sizi bekliyor. Yeni ve önemli kararlar almak yerine elinizdeki işleri tamamlamaya odaklanmalısınız.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Zihinsel yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde hobilerinizle uğraşmak; zihninizdeki fikirleri not etmek keyif verecek. Yeni bir projeye başlamak yerine elinizdeki başkalarına anlatabilirsiniz de!
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sabah eşinizle abartılı konuşmalar geçebilir; ancak gün içinde ev ve aile ile ilgili yapılması gereken işlere yoğunlaşacaksınız. Akşam çocuklarla keyifli bir yemek ya da organizasyon yapılabilir.


-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem