28 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Güne başlarken Ailenizle birlikte, hoşgörü ve fedakarlıkla duygusal bir sabah geçirebilirsiniz. Öğleden itibaren ikili ilişkilerde çatışmalar ve beklenmedik gerginlikler yaşanabilir. Sükunetinizi korumalı ve farkındalıkla hareket etmelisiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Yakın çevrenizle kısa bir deniz kıyısı seyahati ya da yardım organizasyonunda yer almak sabah keyif verecek. Öğleden sonra iş ile ilgili yapmanız gereken konular gündemi kızıştırabilir. Tepkilerinize dikkat edin.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Kariyeriniz ile ilgili yaratıcı projelerinizi paraya dönüştürmek için sabah saatlerini verimli kullanabilirsiniz. Keyfiniz ya da çocuklar için aşırı harcamalardan kaçınmalısınız. Arkadaşların akşam saatlerinde beklenmedik tepkileri zorlayabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sabah saatlerinde dua etmek, affetmek vb huzur verecek. İş, özel ve aile ilişkilerin tamamında dikkatli davranılması gereken bir gün olacak. Kavga, sözlü çatışma, tepkisel davranışlar ve saldırılara açık bir öğleden sonra olacak.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Sabah saatlerinde kendi başınıza meditasyon, dua vb ile huzur bulmak isteyebilirsiniz. Günün ikinci yarısında işle ilgili baskılar gerginliği artırabilir. Kısa ve uzun seyahatlerde beklenmedik olaylara ve kazalara karşı dikkat.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Arkadaşlarınız ve sevdiğiniz ile sabah saatlerinde Sanatsal bir Aktiviteye katılabilirsiniz. Öğleden itibaren finansal risklere açık olacaksınız. Arkadaşlarımıza karşı duygusal davranıp ani bir karar almayın.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Günün ilk saatlerinde Kariyeriniz ile ilgili iş Arkadaşlarınızın desteği ile yaratıcı çözümler üretebilirsiniz. Öğleden sonra eşiniz ya da aile büyüklerinizle baskı ve beklenmedik çatışmalar yaşayabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bu sabah çocuklarla keyifli hayaller kurarak ve paylaşımlarla vakit geçirebilirsiniz. Karşınızdakini ikna etmek için çaba sarf ettikçe yorulabileceğiniz bir gün. İşle ilgili aniden ele alınması gereken konular çıkabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Ailenizden maddi manevi desteğin huzuru ile güne başlayabilirsiniz. Gerek maddi gerek duygusal konularda şartları zorlamak faydalı değil. Arkadaşlarla çatışmalardan kaçınmalısınız.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Eşinize hoşgörünüzü, romantik ve duygusal paylaşımlarınızı dile getirebileceğiniz bu sabahın tadını çıkarmalısınız. Öğleden itibaren evde ve işte efor gerektiren, beklenmedik gelişmeler olabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İşle ilgili finansal hayallerinizi ve yaratıcılığınızı ortaya koyarak güne başlayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Beklenmedik haberler günün ikinci yarısında koşturmaca yaratabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Oldukça romantik ve duygusal bir sabah sizi bekliyor. Günün ikinci yarısında sosyal çevrenizden baskı hissedebilir ya da finansal konularda beklenmedik gelişmeler ile uğraşabilirsiniz.

Aysegul Kuyumcu TurkerSent from my iPhone

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova