29 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah saatlerinde evinizde yapılması gereken işleri halledebilirsiniz. İkili ilişkilerde duygusal ihtiyaçlarınız ve karşınızdakinin istekleri arasında kalabilirsiniz. Hayatınızdaki bir erkek otorite figürü, baba, danışman ile ilgili hayal kırıklığına uğramanız mümkün.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Güne başlarken sevdiğiniz ve yakın çevrenizle keyifli bir program yapabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla iletişimde dikkatli olmanız gerekiyor. Maddi konularda birine karşı güveniniz sarsılabilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bu sabah güne ev için alışverişle başlamak keyifli olabilir. Sevgili ya da çocuklarla ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Ortaklıkta aldatıldığınızı ya da kullanıldığınızı hissedebilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sabah yakın akrabalarla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Aile içi gerginliklere dikkat. Yatırım yaptığınız uluslararası bir iş ya da kişinin altının boş olduğunu, yanıldığınızı görebilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Gün boyunca kendi kendinize evinizde keyifli vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ciddi düşündüğünüz bir ilişkinin, geçmişten gelen bir sırrın ortaya çıkması ile, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Arkadaşlarınızla keyifli bir sabah programı ile güne başlayabilirsiniz. Eşinizle, aile ya da ev ile ilgili bir konuda, temelde anlaşamadığınızı fark edebilirsiniz. Kurban rolü oynaması kızdırabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sabah saatlerinde kariyer projeniz üzerinde çalışabilirsiniz. İkili ilişkilerde dikkatli olmakta fayda var. İş ile ilgili bir sözleşme ya da kişinin sözüne aldandığınızın farkına varabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Güne arkadaşlarla başlamak keyif verecek. Hayattan zevk aldığınız hobilerin, tatillerin, sevgili ve çocukların maddi manevi yükünün hayal ettiğinizinden fazla olduğunu fark edebilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sabah iş ile ilgili finansal hesap yapılabilir. Arkadaşlarla çatışmalar olabilir. Aileyle ilgili sorumlu hissettiğiniz bir konuda alakanızın olmadığını ve boşa çaba sarf ettiğinizi anlayabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kararsızlık ve belirsizlik bugün yorucu olabilir. Kendinizi içten içe sorumlu hissettiğiniz bir konuda gerçek bilgiye ulaşamayabilirsiniz. Yaratıcı projelerle uğraşmak daha faydalı olacaktır.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İşle ilgili yapılması gereken konularla güne uyanabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ilişkilere dikkat. Hayalini kurduğunuz işlerin maliyetinin yüksek olduğunu fark etmek düş kırıklığı yaratabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Kariyeriniz ile ilgili somut adımlar atmaya çalıştığınız konularda bir türlü net bir ilerleme kaydedemediğinizi görebilirsiniz. Hayal kırıklığı ve kurban rolüne düşürülme anlaşılabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem