29 Kasım 2015 Pazar

29 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah saatlerinde evinizde yapılması gereken işleri halledebilirsiniz. İkili ilişkilerde duygusal ihtiyaçlarınız ve karşınızdakinin istekleri arasında kalabilirsiniz. Hayatınızdaki bir erkek otorite figürü, baba, danışman ile ilgili hayal kırıklığına uğramanız mümkün.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Güne başlarken sevdiğiniz ve yakın çevrenizle keyifli bir program yapabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla iletişimde dikkatli olmanız gerekiyor. Maddi konularda birine karşı güveniniz sarsılabilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bu sabah güne ev için alışverişle başlamak keyifli olabilir. Sevgili ya da çocuklarla ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Ortaklıkta aldatıldığınızı ya da kullanıldığınızı hissedebilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sabah yakın akrabalarla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Aile içi gerginliklere dikkat. Yatırım yaptığınız uluslararası bir iş ya da kişinin altının boş olduğunu, yanıldığınızı görebilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Gün boyunca kendi kendinize evinizde keyifli vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ciddi düşündüğünüz bir ilişkinin, geçmişten gelen bir sırrın ortaya çıkması ile, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Arkadaşlarınızla keyifli bir sabah programı ile güne başlayabilirsiniz. Eşinizle, aile ya da ev ile ilgili bir konuda, temelde anlaşamadığınızı fark edebilirsiniz. Kurban rolü oynaması kızdırabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sabah saatlerinde kariyer projeniz üzerinde çalışabilirsiniz. İkili ilişkilerde dikkatli olmakta fayda var. İş ile ilgili bir sözleşme ya da kişinin sözüne aldandığınızın farkına varabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Güne arkadaşlarla başlamak keyif verecek. Hayattan zevk aldığınız hobilerin, tatillerin, sevgili ve çocukların maddi manevi yükünün hayal ettiğinizinden fazla olduğunu fark edebilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sabah iş ile ilgili finansal hesap yapılabilir. Arkadaşlarla çatışmalar olabilir. Aileyle ilgili sorumlu hissettiğiniz bir konuda alakanızın olmadığını ve boşa çaba sarf ettiğinizi anlayabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kararsızlık ve belirsizlik bugün yorucu olabilir. Kendinizi içten içe sorumlu hissettiğiniz bir konuda gerçek bilgiye ulaşamayabilirsiniz. Yaratıcı projelerle uğraşmak daha faydalı olacaktır.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İşle ilgili yapılması gereken konularla güne uyanabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ilişkilere dikkat. Hayalini kurduğunuz işlerin maliyetinin yüksek olduğunu fark etmek düş kırıklığı yaratabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Kariyeriniz ile ilgili somut adımlar atmaya çalıştığınız konularda bir türlü net bir ilerleme kaydedemediğinizi görebilirsiniz. Hayal kırıklığı ve kurban rolüne düşürülme anlaşılabilir.

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...