3 Kasım Günlük Burç Yorumları & Venüs-Mars Etkileşimi


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bekarsanız birlikte çalıştığınız, spor salonunda karşılaştığınız ya da iş yaptığınız biri ile aşka tutulmanız söz konusu olabilir. İşinizde yaratıcı projelerde yer almak için motive olabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sevdiğiniz ile romantik ve hareketli bir güne hazır olun. Bekarsanız yepyeni, tutkulu bir aşka tutulabilirsiniz. Sanata olan hayranlığınız ve yaratıcılığınızı ortaya koyma arzunuz yüksek olacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
Evinizde yapılması gereken tadilat, dekorasyon değişiklikleri ile uğraşmak keyif verecek. Sevdiğinizle eve çıkmak, birlikte yaşayacağınız evi seçmek ya da ailenizle tanıştırmak isteyebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sevdiğinizle kısa bir ormantik kaçamak yapmak için harika bir gün olacak. Bekarsanız bir eğitim, seyahat ya da sosyal bir organizasyonda gönlünüzü kaptırmanız an meselesi.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün sevdikleriniz, lüks için para harcamaktan keyif alacaksınız. Beklentileriniz oldukça yüksek. Aile büyüklerinden biri ile kendiniz için arzu ettikleriniz sebebi ile tartışma yaşayabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Romantik, tutkulu, enerjik ve eğlenceli bir gün sizi bekliyor. Kendi keyfinizden fedakarlık ederken sorumluluklarınızın bir otorite figürü tarafından hatırlatılması hoşunuza gitmeyebilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sanatsal ve yaratıcı işlere kanalize olmalısınız. Aşık birinin size açılması söz konusu olabilir. Ancak bu sosyal çevreniz tarafından onaylanması imkansız bir yasak aşk mı? Değerlendirmelisiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal çevrenizden birinin size aşkını ilan etmesi an meselesi; bu konuya çok heyecanlanabilirsiniz. Kariyerinizde arzu ettiğiniz pozisyon ile kendi duruşunuz arasında gel git yaşayabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İş vesilesi ile girdiğiniz bir ortamda kalbinizin kelebekleri kanat çırpmaya başlayabilir. Yeni bir aşka tutulabilirsiniz. Kariyerinizde yaratıcı projeleri hayata geçirmek için motive olacaksınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sevdiğinizle uzak ve romantik bir tatil planlamanın tam zamanı. Birlikte okula gittiğiniz ya da uçakta yanınıza oturan biri ile aranızda elektrik olursa şaşırmayın. Havada aşk kokusu var.


Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kredi, bonus, sigorta vb gelir dışı kaynaklarınızla ilgili alacağınız bir onay sizi heyecanlandırabilir. Hemen elinizdeki yeni finansal güç ile harekete geçmek isteyebilirsiniz.


Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Eşinizle aşkınızı tazelemek ya da sevdiğinizle ilişkinizi bir adım öteye taşımak için harika bir gün olacak. Romantik ve hareketli bir program yapın ve akışına bırakın. İş ile ilgili hukuki konulara dikkat.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem