30 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün kendi hayatınız, idealleriniz, istekleriniz ile ilgili sağlam ve somut bir adım atabilirsiniz. Önümüzdeki on gün boyunca ikili ilişkilerde tansiyon artıyor; fevri tepkilere dikkat etmek gerek.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Gelir dışı kaynaklarınızı yeniden yapılandırmak, daha özgür olmak için önemli bir temel atabilirsiniz. İşte iletişim ve seyahatlerde ani, yıkıcı olaylarla karşılaşabileceğiniz bir on gün başlıyor.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Ekiplerle yaratıcı projelerde maddi riskler ile ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Tepkisel davranmamalısınız. Evlilik ve ortaklıklar ile ilgili önemli bir karar alabileceğiniz bir gün.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Önümüzdeki on gün evlilik, ortaklık, kariyer ve ev düzeni ile ilgili kıvılcımların yangına dönmemesine dikkat etmelisiniz. İş yerinizde kariyerinizi etkileyecek önemli bir sorumluluk alabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Romantik ilişkinizde ya da çocuklarla geleceğe yönelik bir adım atabilir ya da hobinizi işe çevirmek için harekete geçebilirsiniz. İşte iletişim ve seyahatlerde on gün boyunca dikkatli olmalısınız.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Ev ve aile ile ilgili önemli bir sorumluluk alma zamanı. Önümüzdeki on gün boyunca maddi konularda risk alırken ani karar vermekten kaçınmanız ve aşırı risk almamanız faydalı olacaktır.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eğitim ve gelişiminiz için kendinize yatırım yapabileceğiniz bir gün olacak. Ev ve aile ile ilgili eşiniz ile oldukça hararetli bir sürece giriyorsunuz. On gün boyunca tepkilerinize dikkat edin.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Gelirleriniz ile ilgili karar almak için adım atabilirsiniz. Önümüzdeki on gün boyunca iş yerinde gizli bilgilerin ortaya çıkması işleri karıştırabilir. Tepkisel kararlar almaktan kaçınmalısınız.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Hayatınız ve gelişiminiz için önemli bir sorumluluk alabileceğiniz bir gün. Ekiple birlikte çalıştığınız proje; risk ve maliyetler konusunda on gün içinde beklenmedik gelişmeler olabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Ev ya da aile ile ilgili gerginlik sert çıkışlar yapmanıza sebep olabilir. Önümüzdeki on gün boyunca kariyeriniz ile ilgili atmak istediğiniz büyük adımlar ve evdeki çatışmalar stres yaratabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün Sosyal organizasyonlarda bir sorumluluk alabilirsiniz. Seyahat ve iletişimde oldukça dikkatli olmanız gereken bir on gün başlıyor. Gelişiminiz için sıra dışı bir eğitim söz konusu olabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyeriniz ile ilgili somut adım atabileceğiniz bir gün olacak. Önümüzdeki on gün boyunca hayalinizdeki finansal koşullara ulaşmak için ani ve tepkisel davranışlardan kaçınmalısınız.