30 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün kendi hayatınız, idealleriniz, istekleriniz ile ilgili sağlam ve somut bir adım atabilirsiniz. Önümüzdeki on gün boyunca ikili ilişkilerde tansiyon artıyor; fevri tepkilere dikkat etmek gerek.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Gelir dışı kaynaklarınızı yeniden yapılandırmak, daha özgür olmak için önemli bir temel atabilirsiniz. İşte iletişim ve seyahatlerde ani, yıkıcı olaylarla karşılaşabileceğiniz bir on gün başlıyor.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Ekiplerle yaratıcı projelerde maddi riskler ile ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Tepkisel davranmamalısınız. Evlilik ve ortaklıklar ile ilgili önemli bir karar alabileceğiniz bir gün.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Önümüzdeki on gün evlilik, ortaklık, kariyer ve ev düzeni ile ilgili kıvılcımların yangına dönmemesine dikkat etmelisiniz. İş yerinizde kariyerinizi etkileyecek önemli bir sorumluluk alabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Romantik ilişkinizde ya da çocuklarla geleceğe yönelik bir adım atabilir ya da hobinizi işe çevirmek için harekete geçebilirsiniz. İşte iletişim ve seyahatlerde on gün boyunca dikkatli olmalısınız.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Ev ve aile ile ilgili önemli bir sorumluluk alma zamanı. Önümüzdeki on gün boyunca maddi konularda risk alırken ani karar vermekten kaçınmanız ve aşırı risk almamanız faydalı olacaktır.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eğitim ve gelişiminiz için kendinize yatırım yapabileceğiniz bir gün olacak. Ev ve aile ile ilgili eşiniz ile oldukça hararetli bir sürece giriyorsunuz. On gün boyunca tepkilerinize dikkat edin.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Gelirleriniz ile ilgili karar almak için adım atabilirsiniz. Önümüzdeki on gün boyunca iş yerinde gizli bilgilerin ortaya çıkması işleri karıştırabilir. Tepkisel kararlar almaktan kaçınmalısınız.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Hayatınız ve gelişiminiz için önemli bir sorumluluk alabileceğiniz bir gün. Ekiple birlikte çalıştığınız proje; risk ve maliyetler konusunda on gün içinde beklenmedik gelişmeler olabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Ev ya da aile ile ilgili gerginlik sert çıkışlar yapmanıza sebep olabilir. Önümüzdeki on gün boyunca kariyeriniz ile ilgili atmak istediğiniz büyük adımlar ve evdeki çatışmalar stres yaratabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün Sosyal organizasyonlarda bir sorumluluk alabilirsiniz. Seyahat ve iletişimde oldukça dikkatli olmanız gereken bir on gün başlıyor. Gelişiminiz için sıra dışı bir eğitim söz konusu olabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyeriniz ile ilgili somut adım atabileceğiniz bir gün olacak. Önümüzdeki on gün boyunca hayalinizdeki finansal koşullara ulaşmak için ani ve tepkisel davranışlardan kaçınmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem