4 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Güne başlarken keyfinizi yerine getirecek sıra dışı bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz ya da çocuklarınızla birlikte vakit geçirmek ya da hobilerinize vakit ayırmak için güzel bir gün.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İlginç rüyalarınızı not almalısınız! Ailenizle birlikte ya da evinizde keyif yapmak isteyeceğiniz bir gün olacak. Evde arkadaşlarınızla bir araya gelme ve neşeli vakit geçirmenin tam zamanı.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Yakın akrabalarınızı ziyarete gidebilirsiniz. Kendinizi ve yaratıcılığınızı ortaya koymak, duygularınızı ifade etmek önemli olacak. Kendinizi anlatırken karşınızdakini dinlemeyi unutmamalısınız.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Maddi konularda kendinize güvenerek, cömert ve rahat davranacağınız bir gün. Lüks ve ihtişam alışverişlerinizde ön planda olabilir. Keyfi para harcarken dikkatli olmanız sonrası için faydalı olacaktır.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün özgüveniniz yerinde, duygularınızı ifade etmekte rahat hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerde ipleri elinizde tutma arzunuz yüksek. Kendi ihtiyaçlarınızı gözetirken karşınızdakini unutmayın.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kendinizi şımartmak için harika bir gün. Hem kafanızdaki yaratıcı işler üzerinde çalışmak hem de kendinize bir mola vermek isteyebilirsiniz. Masaj, kuaför vb size bugün çok iyi gelecek.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Güne başlarken eşiniz arkadaşlarınızla bir olup sürpriz yapabilir. Gün içinde arkadaşlarınızla birlikte organizasyon ve planlar yapmak ve liderlik yeteneklerinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. 
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kariyeriniz ile ilgili konularda kendinize güveneceğiniz ve yeteneklerinizi ortaya koyacağınız bir gün olacak. Yeni bir başlangıç yapmadan önce yaratıcı projeler üzerinde çalışmalısınız.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün hayat felsefenizi yaşamınıza adapte etmek için “önce ben” diyebilir ve bundan çekinmeyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koymak istediğiniz bir eğitime gidebilirsiniz. Eğlence ön planda olacak.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Finansal konularda dikkatli olmanız gereken bir gün olacak. Lüks, rahat, keyif arzunuz yüksek olacağı için aşırı harcamalara yönelebilirsiniz. Sanatsal bir obje satın almak isteyebilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İkili ilişkilerde keyif ve eğlencenin ön planda olacağı bugünde kendinizi fazla önemsemeniz problem yaratabilir. İçinizdeki şımarık çocuğun ortaya çıkmasından eşiniz çok hoşlanmayabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Günlük rutininize biraz eğlence katmak için harika bir gün. Kuaför, alışveriş, masaj gibi kendinizi şımartacağınız bir aktivite planlayabilirsiniz. Özellikle kalp sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Popüler Yayınlar