4 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Güne başlarken keyfinizi yerine getirecek sıra dışı bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz ya da çocuklarınızla birlikte vakit geçirmek ya da hobilerinize vakit ayırmak için güzel bir gün.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İlginç rüyalarınızı not almalısınız! Ailenizle birlikte ya da evinizde keyif yapmak isteyeceğiniz bir gün olacak. Evde arkadaşlarınızla bir araya gelme ve neşeli vakit geçirmenin tam zamanı.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Yakın akrabalarınızı ziyarete gidebilirsiniz. Kendinizi ve yaratıcılığınızı ortaya koymak, duygularınızı ifade etmek önemli olacak. Kendinizi anlatırken karşınızdakini dinlemeyi unutmamalısınız.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Maddi konularda kendinize güvenerek, cömert ve rahat davranacağınız bir gün. Lüks ve ihtişam alışverişlerinizde ön planda olabilir. Keyfi para harcarken dikkatli olmanız sonrası için faydalı olacaktır.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün özgüveniniz yerinde, duygularınızı ifade etmekte rahat hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerde ipleri elinizde tutma arzunuz yüksek. Kendi ihtiyaçlarınızı gözetirken karşınızdakini unutmayın.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kendinizi şımartmak için harika bir gün. Hem kafanızdaki yaratıcı işler üzerinde çalışmak hem de kendinize bir mola vermek isteyebilirsiniz. Masaj, kuaför vb size bugün çok iyi gelecek.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Güne başlarken eşiniz arkadaşlarınızla bir olup sürpriz yapabilir. Gün içinde arkadaşlarınızla birlikte organizasyon ve planlar yapmak ve liderlik yeteneklerinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. 
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kariyeriniz ile ilgili konularda kendinize güveneceğiniz ve yeteneklerinizi ortaya koyacağınız bir gün olacak. Yeni bir başlangıç yapmadan önce yaratıcı projeler üzerinde çalışmalısınız.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün hayat felsefenizi yaşamınıza adapte etmek için “önce ben” diyebilir ve bundan çekinmeyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koymak istediğiniz bir eğitime gidebilirsiniz. Eğlence ön planda olacak.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Finansal konularda dikkatli olmanız gereken bir gün olacak. Lüks, rahat, keyif arzunuz yüksek olacağı için aşırı harcamalara yönelebilirsiniz. Sanatsal bir obje satın almak isteyebilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İkili ilişkilerde keyif ve eğlencenin ön planda olacağı bugünde kendinizi fazla önemsemeniz problem yaratabilir. İçinizdeki şımarık çocuğun ortaya çıkmasından eşiniz çok hoşlanmayabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Günlük rutininize biraz eğlence katmak için harika bir gün. Kuaför, alışveriş, masaj gibi kendinizi şımartacağınız bir aktivite planlayabilirsiniz. Özellikle kalp sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova