5 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Yarın kariyeriniz için yatırımlar ve gelir dışı kaynaklarla ilgili onay alabileceğiniz bir gün olacak. Karlı bir yatırım yapabilmek ve Kariyerinizde önemli bir adım atabilmek için hazırlık yapmalısınız.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İş ya da özel ilişkinizde hukuki bir imza atmanız söz konusu olabilir. Sevdiğinizle aşk Tazeleyeceğiniz uzak bir seyahat planı yapabilir ya da danışmanlık için uzaklaşma eğitimine başlayabilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İş yerinizden birinin desteği ile bir projenin hayata geçirilmesi için finansal yatırım bulabilirsiniz. Ayrıca evinizle ilgili detaylar ile uğraşmak da keyif verecek. İlham gücünüz yüksek bir gün.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Yarın İlişkinizi bir sonraki adıma taşımak isteyebileceğiniz  bir gün olacak. Bugün planlama ve organizasyon ile geçebilir. Ayrıca zihinsel yaratıcılığınız çok kuvvetli, düşüncelerinizi kağıda aktarabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Ailenizin desteği ile eviniz ve günlük düzeninizde arzu ettiğiniz değişiklikler için kolları sıvayabilirsiniz. Yarın dekorasyon, tamirat ya da ev taşıma ile ilgili çalışmalara başlamak için hazırlanın.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kendinizi ifade etme arzunuz çok yüksek. Bildiklerinizi başkalarına da aktarmak istiyorsunuz. Paylaşmak istediğiniz Konu her ne ise İkna kabiliyetinizin yüksek olacağı yarına kendinizi hazırlamalısınız.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Cuma günü aile büyüklerinden birinin desteği ile gelirlerinizde önemli bir değişiklik elde Edebilirsiniz. Kendi başınıza çalışarak gelirlerinizde artış yaratacak bir projeyi tamamlayabilirsiniz. 
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Uzmanı olduğunuz bir konuyu aktarmak için yarın kürsüye çıkıyor olabilirsiniz. Bilginizle kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Otorite figürü bir yakın akraba desteği ve ziyareti de söz konusu olabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bir kaç gün boyunca kendinize vakit ayırmanız ve ilham gücünüzü İşinize yöneltebileceğiniz projelere odaklanmak faydalı olabilir. Yenilendiğinizi hissedeceğiniz Aktiviteler, masaj, hamam vb, iyi gelebilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sosyal organizasyonlarda güçlü bir görev ya da pozisyon için hazırlık yapmalısınız. Kariyerinizi de etkileyebilecek etkinliklere bir kaç gün vakit ayırmanız faydalı olacaktır. 
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Yarın Kariyeriniz için oldukça önemli adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Hiç beklemediğiniz bir desteği alabilirsiniz. Hayalinizdeki pozisyonu doldurmak sizin elinizde! Harekete geçin!
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sosyal medya ya da uluslararası alanda kendi uzmanlık alanınızda tanınabilir ya da yeni bir görev alabilirsiniz. Bunun çevrenizden, kulüp ve derneklerle olan bağınızı güçlendirmelisiniz.


-- 


Sent from my iPhone

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova