6 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Hayal gücünüz sizi bile şaşırtıyor olabilir. Hikaye yazmak ya da resim yapmak hobiniz olmasa bile bugün denenebilir. Kariyerinizde finansal destek alabilmek için bugün kendinizi göstermelisiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sosyal organizasyonlarda sizinle aynı idealleri ve hayalleri paylaşan biri ile tanışabilirsiniz. Hem özel hem de iş ilişkilerinizde önemli bir sözleşme ya da hukuki onay almanız söz konusu olabilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bugün kariyeriniz ve çalışma düzeniniz ile ilgili önemli bir onay alabilirsiniz. Bu bir projenin fonu ya da hayalini kurduğunuz, mükemmel olduğunu düşündüğünüz bir pozisyon olabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Romantizmin doruklarında bir gün. Arkadaşınıza sevginizi açılabilir; sevdiğinizle gelecek hayallerinizi paylaşabilir ya da evliliğinizi bir bebekle taçlandırdığınızı öğrenebilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Ev ve aileniz ile ilgili bilmediğiniz bir konuyu öğrenebilirsiniz. Hayalinizdeki evi bulmanız mümkün. Kendi işlerinizi ve fikirlerinizi toparlayabilmek; üstlerinizden onay almak kolay olabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Ruh eşinizle katıldığınız bir sanatsal aktivite ya da sosyal organizasyonda karşılaşma fırsatınız olabilir. Fikirlerinizi güçlü bir şekilde aktarabileceğiniz ortamlar söz konusu olabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Aile büyüklerinden alacağınız ya da vereceğiniz maddi destek ile aile bağlarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. İş yerinizde hayalini kurduğunuz bir proje fikrini paraya dönüştürebilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Hayallerinizi kağıda dökmek için harika bir gün olacak. Yaratıcılığınız, ikna kabiliyetiniz ve ilham gücünüz oldukça yüksek. Aşkınızı kelimelere dökmek istiyorsanız bugün ideal bir gün olabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyer bağlantılarınızı genişletebileceğiniz bir gün olacak. Ailenizden birine bir özür borçlu olabilirsiniz. Konuşmak için güzel bir gün. Kendinizi maddi olarak güçlü hissedeceksiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sosyal organizasyonlarda iletişim becerilerinizi kullanarak etrafınızdakileri büyülüyorsunuz. Gözünüzü dört açın aradığınız aşkı bulmanız olası. Uluslararası bir projeyi tamamlamanız olası.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyeriniz ile ilgili önemli bir sunum yapmanız gerekiyorsa bugünü değerlendirmelisiniz. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili beklediğiniz bir onay haberini bugün almanız söz konusu olabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bir yandan pembe gözlüklerinizle tatlı bir hayalperest, bir yandan en küçük taneden ilham alan sanatçı ama her şeyden önce adaletin yerini bulmasını isteyen bir hümanistsiniz.Popüler Yayınlar