6 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Hayal gücünüz sizi bile şaşırtıyor olabilir. Hikaye yazmak ya da resim yapmak hobiniz olmasa bile bugün denenebilir. Kariyerinizde finansal destek alabilmek için bugün kendinizi göstermelisiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sosyal organizasyonlarda sizinle aynı idealleri ve hayalleri paylaşan biri ile tanışabilirsiniz. Hem özel hem de iş ilişkilerinizde önemli bir sözleşme ya da hukuki onay almanız söz konusu olabilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bugün kariyeriniz ve çalışma düzeniniz ile ilgili önemli bir onay alabilirsiniz. Bu bir projenin fonu ya da hayalini kurduğunuz, mükemmel olduğunu düşündüğünüz bir pozisyon olabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Romantizmin doruklarında bir gün. Arkadaşınıza sevginizi açılabilir; sevdiğinizle gelecek hayallerinizi paylaşabilir ya da evliliğinizi bir bebekle taçlandırdığınızı öğrenebilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Ev ve aileniz ile ilgili bilmediğiniz bir konuyu öğrenebilirsiniz. Hayalinizdeki evi bulmanız mümkün. Kendi işlerinizi ve fikirlerinizi toparlayabilmek; üstlerinizden onay almak kolay olabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Ruh eşinizle katıldığınız bir sanatsal aktivite ya da sosyal organizasyonda karşılaşma fırsatınız olabilir. Fikirlerinizi güçlü bir şekilde aktarabileceğiniz ortamlar söz konusu olabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Aile büyüklerinden alacağınız ya da vereceğiniz maddi destek ile aile bağlarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. İş yerinizde hayalini kurduğunuz bir proje fikrini paraya dönüştürebilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Hayallerinizi kağıda dökmek için harika bir gün olacak. Yaratıcılığınız, ikna kabiliyetiniz ve ilham gücünüz oldukça yüksek. Aşkınızı kelimelere dökmek istiyorsanız bugün ideal bir gün olabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyer bağlantılarınızı genişletebileceğiniz bir gün olacak. Ailenizden birine bir özür borçlu olabilirsiniz. Konuşmak için güzel bir gün. Kendinizi maddi olarak güçlü hissedeceksiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sosyal organizasyonlarda iletişim becerilerinizi kullanarak etrafınızdakileri büyülüyorsunuz. Gözünüzü dört açın aradığınız aşkı bulmanız olası. Uluslararası bir projeyi tamamlamanız olası.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyeriniz ile ilgili önemli bir sunum yapmanız gerekiyorsa bugünü değerlendirmelisiniz. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili beklediğiniz bir onay haberini bugün almanız söz konusu olabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bir yandan pembe gözlüklerinizle tatlı bir hayalperest, bir yandan en küçük taneden ilham alan sanatçı ama her şeyden önce adaletin yerini bulmasını isteyen bir hümanistsiniz.Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova