7 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük işlerinizi tamamlamak ve detaylarla uğraşmak için motive ve enerjik bir sabah. Öğleden sonra iş Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Eşinizle Birlikte keyifli bir akşam olacak.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Çocuklarla ve yaratıcı projelerin detayları ile uğraşmak için uygun bir sabah olabilir. Öğleden sonra sevdiğinizle romantik bir Program yapabilirsiniz. Eğlencenin tadını çıkarın.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              

Eviniz ile ilgili enerji gerektiren işleri sabah saatlerinde halledebilirsiniz. Öğleden sonra sevdiklerinizi evde ağırlamak ya da dekorasyon ile ilgili detaylarla uğraşmak keyif verecek.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu sabah sportif bir Aktiviteye  ya da işle ilgili bir sözleşme üzerinde  çalışabilirsiniz. Öğleden sonra Arkadaşlarla kısa bir seyahat, yakın akrabalarla bir araya gelmek keyif verecek.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Güne başlarken daha fazla para kazanmak için efor gerektiren bir işle uğraşabilirsiniz. Öğleden sonra alışverişe çıkmak ve akşam sosyal bir programa katılmak arzusunda olacaksınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kendinizi enerjik, motive ve dirençli hissederek güne başlayabilirsiniz. Spor yapmak için güzel bir sabah. Öğleden itibaren arkadaşlarla bir araya gelmek ve alışveriş yapmak keyif verecek. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bugünü kendinize ayırmanız faydalı olabilir. Keyifle kafanızdaki projeleri kurgulamak için sabah saatlerinde çalışabilirsiniz. Öğleden sonra kendinizi masaj vb ile şımartabilirsiniz. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sabah saatlerinde Arkadaşlarınızla birlikte sportif faaliyetler keyif verebilir. Öğleden sonra sosyalleşebileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Akşama doğru kendinize vakit ayırmanız faydalı olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sabah işle ilgili enerji gerektiren işleri ele alabilirsiniz. Öğleden sonra kariyeriniz ile ilgili yeni bağlantılar kurabileceğiniz sosyal organizasyonların ardından Arkadaşlarınızla bir araya gelmek keyif verecek.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Uzak seyahatler, İdeallerinize ulaşmak için planlama yapmak için güne motive  uyanacaksınız. Günün ikinci yarısında Size bu amaçta yardımcı olacak tanıdıklara bir araya gelmek keyifli gelebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Gelir dışı kaynaklarınızla yapmayı planladığınız yatırımın detayları üzerinde enerjiyle çalışabilirsiniz. İkili ilişkilerle ilgili ruhsal çalışmalar yapılabilecek bir öğleden sonra olacak.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Eşinizle Birlikte enerjik bir sabah geçirebilirsiniz. Mükemelliyetçilik ve endişenizin ilişkinizi zorlaştırmamasına önem vermelisiniz. Akşamdan itibaren ilişkilerde harmoni ve huzur ön planda olacak.

Popüler Yayınlar