7 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük işlerinizi tamamlamak ve detaylarla uğraşmak için motive ve enerjik bir sabah. Öğleden sonra iş Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Eşinizle Birlikte keyifli bir akşam olacak.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Çocuklarla ve yaratıcı projelerin detayları ile uğraşmak için uygun bir sabah olabilir. Öğleden sonra sevdiğinizle romantik bir Program yapabilirsiniz. Eğlencenin tadını çıkarın.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              

Eviniz ile ilgili enerji gerektiren işleri sabah saatlerinde halledebilirsiniz. Öğleden sonra sevdiklerinizi evde ağırlamak ya da dekorasyon ile ilgili detaylarla uğraşmak keyif verecek.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu sabah sportif bir Aktiviteye  ya da işle ilgili bir sözleşme üzerinde  çalışabilirsiniz. Öğleden sonra Arkadaşlarla kısa bir seyahat, yakın akrabalarla bir araya gelmek keyif verecek.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Güne başlarken daha fazla para kazanmak için efor gerektiren bir işle uğraşabilirsiniz. Öğleden sonra alışverişe çıkmak ve akşam sosyal bir programa katılmak arzusunda olacaksınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kendinizi enerjik, motive ve dirençli hissederek güne başlayabilirsiniz. Spor yapmak için güzel bir sabah. Öğleden itibaren arkadaşlarla bir araya gelmek ve alışveriş yapmak keyif verecek. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bugünü kendinize ayırmanız faydalı olabilir. Keyifle kafanızdaki projeleri kurgulamak için sabah saatlerinde çalışabilirsiniz. Öğleden sonra kendinizi masaj vb ile şımartabilirsiniz. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sabah saatlerinde Arkadaşlarınızla birlikte sportif faaliyetler keyif verebilir. Öğleden sonra sosyalleşebileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Akşama doğru kendinize vakit ayırmanız faydalı olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sabah işle ilgili enerji gerektiren işleri ele alabilirsiniz. Öğleden sonra kariyeriniz ile ilgili yeni bağlantılar kurabileceğiniz sosyal organizasyonların ardından Arkadaşlarınızla bir araya gelmek keyif verecek.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Uzak seyahatler, İdeallerinize ulaşmak için planlama yapmak için güne motive  uyanacaksınız. Günün ikinci yarısında Size bu amaçta yardımcı olacak tanıdıklara bir araya gelmek keyifli gelebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Gelir dışı kaynaklarınızla yapmayı planladığınız yatırımın detayları üzerinde enerjiyle çalışabilirsiniz. İkili ilişkilerle ilgili ruhsal çalışmalar yapılabilecek bir öğleden sonra olacak.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Eşinizle Birlikte enerjik bir sabah geçirebilirsiniz. Mükemelliyetçilik ve endişenizin ilişkinizi zorlaştırmamasına önem vermelisiniz. Akşamdan itibaren ilişkilerde harmoni ve huzur ön planda olacak.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova