8 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

İkili ilişkilerde denge ve harmoniyi yakalamanın önemli olacağı bir dönem başlıyor. Venüs'ün Terazi Burcu seyri boyunca Ortaklık ve evlilik kurmak, huzuru yakalamak arzusu ile hareket edebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Venüs'ün Terazi Burcu seyri boyunca Çalışma ortamınızda ve birlikte iş yaptığınız kişilerle ilişkiler ön plana çıkıyor. Günlük rutininizde ikili ilişkiler daha fazla önem kazanabilir. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              

Terazi Burcu'na geçen Venüs ile aşk hayatınız canlanıyor. Önümüzdeki günlerde yeni aşklar ya da romantik gelişimler ön planda olacak. Sanatsal hobilerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Evinizde estetik ve aile içi ilişkilerde denge ve uyumun önem kazanacağı bir dönem başlıyor. Venüs'ün Terazi Burcu seyri boyunca Evinizde dekorasyon işleri ile ilgilenebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sosyal yaşantınız Venüs'ün Terazi Burcu'na geçişi ile hızlanacak. Romantik kısa seyahatler ya da sanatsal eğitimler söz konusu olabilir. Yakın ilişkilerde denge arzusundasınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Maddi konularda denge ve rahatlık arzu ediyorsunuz. Venüs'ün Terazi Burcu geçişi ile sanatsal objelere yatırım yapabilir ya da görünüşünüzü değiştirmek için alışverişe yönelebilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bu hafta oldukça hareketli geçecek. Bir süredir ilişkiler ve hedefler doğrultusunda planladığınız adımları atmaya başlayabilirsiniz. Venüs'ün Burcunuzda seyri boyunca dış görünüş önemli olacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Üretken bir dönem başlıyor. Venüs'ün Terazi Burcu seyri başlangıcı ile ilham gücünüz yükseliyor. Sanatsal hobilerinize ve kendinizi şımartmaya vakit ayırmanız keyif verecek.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sosyal yaşantınız Venüs'ün Terazi Burcu'na geçişi ile hareketleniyor. Arkadaşlarınız vasıtasıyla romantik bir tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. İlişkilerinizde uyum ön plana çıkıyor.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kariyeriniz ile ilgili organizasyonlarda yeni bağlantılar kurabileceğiniz bir dönem başlıyor. Venüs'ün Terazi Burcu seyri boyunca iş ilişkilerinizde denge, diplomasi ve adalet ön plana çıkıyor.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Venüs'ün Terazi Burcu'na geçiyor. Önümüzdeki günlerde sevdiğinizle romantik ve uzak bir seyahat planlayabilirsiniz. Hukuki konularda adil çözümler arzunuz yüksek olacak. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Gelir dışı kaynaklarınızla, miras, kredi, sigorta vb, ilgili konularda adalet, denge arzusu Venüs'ün Terazi Burcu'na geçişi ile ön plana çıkıyor. Ortak para kazanmak için efor sarf edilebilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova