1 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün ideallerinizi hayata geçirmek için atacağınız sıra dışı bir adım ile beklenmedik sonuçlar alabilirsiniz. Bu yabancı biri ile görüşmek ya da sosyal medyada bir paylaşım yapmak bile olabilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Adını bilmediğiniz, kendisini tanımadığınız birinin finansal desteği sizi şaşırtacak. Kredi vb başvuruları kontrol etmenin tam zamanı.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Eş ya da ortağınızla birlikte sosyal bir organizasyon için kolları sıvıyorsunuz. Sürprizlere hazır olun! Fikriniz o kadar beğenilecek ki beklenmedik bir katılım sağlayarak işinizi arttırabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İşiniz ile ilgili fikirlerinizi paylaşmanın tam zamanı. Üstlerinizi şaşırtarak hayalini bile kurmadığınız bir sonuç elde edebilirsiniz. Önemli kişilerle görüşme yapmak için harika bir gün.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Yaratıcı bir projeyle ilgili fikirlerinizi hayata geçirmek için atacağınız adım sizi şaşırtacak. Sıra dışı bir felsefe, yabancı birinin ilgisi söz konusu olabilir. İlk görüşte aşk yolda sizi bulabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Beklediğiniz ev ya da emlak fırsatı ile ilgili ani bir haber alabilirsiniz. Kredi vb gelir dışı kaynak başvurunuz var ise bugün bir sürpriz ile hızlı karar alarak hareket etmeniz gerekebilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Evlilik ya da ortaklık ajandanızda olmayabilir. Bugün ortaya çıkan sürpriz bir haber ile birlikte hareket etmeye karar verebilirsiniz. İnovatif fikir ve ürünler üzerinde çalışmak için güzel bir gün.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Çalışma düzeninizi özgürleştirmenizi sağlayacak yepyeni bir proje ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu sürpriz pozisyon ya da iş ile kendi fikrinizi paraya dönüştürme fırsatı yakalayabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sürpriz aşk! Romantik bir ilişkiniz yok ise bugün sizi şaşırtacak olaylar ile sıra dışı bir ilişkinin ilk adımını atabilirsiniz. Bir birlikteliğiniz var ise beklenmedik bir hamilelik haberi sizi mutlu edebilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün ev ya da aileniz ile ilgili şaşırtıcı bir haber alabilir; bir akrabanızdan daha önce hiç bilmediğiniz bir bilgi öğrenebilirsiniz. Evde sıra dışı bir gün yaşanacak. Hazırlıklı olmalısınız.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Eğitim ya da iletişim alanında fikirlerinizi daha büyük kitlelere aktarmanızı sağlayacak bir girişim için harika bir gün. Sosyal bir organizasyonda söylediğiniz bir şey sosyal medyada yayılabilir!
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyeriniz ile ilgili fikirlerinizi üstlerinizle ya da kariyeriniz ile ilgili önemli biri ile paylaşmanın tam zamanı! Zam istemek için üşenmeyin; beklenmedik sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem