10 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
2 Ocak'a kadar Merkür'ün Oğlak Burcuna seyri süresince Kariyerinizde önemli kişiler ile bir araya gelebilir, fikirlerinizi aktarabilirsiniz. Terfi ya da pozisyon değişikliği için konuşabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün Oğlak Burcuna geçen Merkür, 2 Ocak'a kadar bilişsel konularda gelişiminize katkıda bulunacak. Akademik çalışmalarda hızla ilerleyebilir ya da medya çalışmaları yapabilirsiniz. 
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Önümüzdeki üç hafta kredi, sigorta, vergi, ortak gelirler vb gibi gelir dışı kaynaklar ile ilgili önemli görüşmeler yapabilirsiniz. 2 Ocak'a kadar yatırım ve finansal planlama yapabilirsiniz. 
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İkili ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili   stratejik ve somut adımlar atabileceğiniz bir dönem başlıyor. Merkür'ün Oğlak Burcu geçişi ile 2 Ocak'a kadar önemli görüşmeler yapılabilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinde ve günlük rutininiz ile ilgili değişiklik yapmak; çalışma ortamınızı düzenlemek, terfi istemek için uygun bir dönem başlıyor. 2 Ocak'a kadar Merkür'ün Oğlak Burcunda olacak.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Merkür 2 Ocak'a kadar Oğlak Burcunda yaratıcılığınızı arttıracak. Yazmaya başlayabilir; Sevdiğiniz ve çocuklarınızla iletişiminizi artırabilir; eğitim planları ile ilgilenebilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Aile içinde önemli kararları konuşmak için güzel bir dönem başlıyor. Merkür'ün Oğlak Burcu geçişi ile 2 Ocak'a kadar alım, satım, kiralama vb konularda görüş alışverişi yapabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İletişiminiz hareketleniyor. Merkür'ün Oğlak Burcu geçişi ile kısa seyahatler, eğitimler, seminerler hızını arttıracak. 2 Ocak'a kadar yakın çevrenizle de daha sık iletişim içinde olabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Merkür'ün Oğlak Burcu geçişiyle gelirleriniz ile ilgili yıllık planlamalarınızı yapabilirsiniz. 2 Ocak'a kadar gereksiz masraf ve giderleri elimine etmek için strateji Geliştirme fırsatı yakalayacaksınız.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün Merkür Burcunuza geçiyor. 2 Ocak'a kadar kendinizi, fikirlerinizi anlatmak için uygun fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hedef ve İdeallerinize ulaşmak için planlama yapabilirsiniz. 
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Merkür'ün Oğlak Burcuna geçişiyle kendi başınıza stratejik proje ve planlamalar üzerinde çalışmak isteyebilirsiniz. 2 Ocak'a kadar kendi kendinize kalmak için vakit yaratın.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bugün Merkür'ün Oğlak Burcuna geçişi ile sosyal yaşantınız hareketleniyor. 2 Ocak'a kadar özellikle iş ile ilgili organizasyonlarda yeni bağlantılar kurma fırsatı yakalayabilirsiniz. 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem