10 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
2 Ocak'a kadar Merkür'ün Oğlak Burcuna seyri süresince Kariyerinizde önemli kişiler ile bir araya gelebilir, fikirlerinizi aktarabilirsiniz. Terfi ya da pozisyon değişikliği için konuşabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün Oğlak Burcuna geçen Merkür, 2 Ocak'a kadar bilişsel konularda gelişiminize katkıda bulunacak. Akademik çalışmalarda hızla ilerleyebilir ya da medya çalışmaları yapabilirsiniz. 
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Önümüzdeki üç hafta kredi, sigorta, vergi, ortak gelirler vb gibi gelir dışı kaynaklar ile ilgili önemli görüşmeler yapabilirsiniz. 2 Ocak'a kadar yatırım ve finansal planlama yapabilirsiniz. 
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İkili ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili   stratejik ve somut adımlar atabileceğiniz bir dönem başlıyor. Merkür'ün Oğlak Burcu geçişi ile 2 Ocak'a kadar önemli görüşmeler yapılabilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinde ve günlük rutininiz ile ilgili değişiklik yapmak; çalışma ortamınızı düzenlemek, terfi istemek için uygun bir dönem başlıyor. 2 Ocak'a kadar Merkür'ün Oğlak Burcunda olacak.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Merkür 2 Ocak'a kadar Oğlak Burcunda yaratıcılığınızı arttıracak. Yazmaya başlayabilir; Sevdiğiniz ve çocuklarınızla iletişiminizi artırabilir; eğitim planları ile ilgilenebilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Aile içinde önemli kararları konuşmak için güzel bir dönem başlıyor. Merkür'ün Oğlak Burcu geçişi ile 2 Ocak'a kadar alım, satım, kiralama vb konularda görüş alışverişi yapabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İletişiminiz hareketleniyor. Merkür'ün Oğlak Burcu geçişi ile kısa seyahatler, eğitimler, seminerler hızını arttıracak. 2 Ocak'a kadar yakın çevrenizle de daha sık iletişim içinde olabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Merkür'ün Oğlak Burcu geçişiyle gelirleriniz ile ilgili yıllık planlamalarınızı yapabilirsiniz. 2 Ocak'a kadar gereksiz masraf ve giderleri elimine etmek için strateji Geliştirme fırsatı yakalayacaksınız.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün Merkür Burcunuza geçiyor. 2 Ocak'a kadar kendinizi, fikirlerinizi anlatmak için uygun fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hedef ve İdeallerinize ulaşmak için planlama yapabilirsiniz. 
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Merkür'ün Oğlak Burcuna geçişiyle kendi başınıza stratejik proje ve planlamalar üzerinde çalışmak isteyebilirsiniz. 2 Ocak'a kadar kendi kendinize kalmak için vakit yaratın.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bugün Merkür'ün Oğlak Burcuna geçişi ile sosyal yaşantınız hareketleniyor. 2 Ocak'a kadar özellikle iş ile ilgili organizasyonlarda yeni bağlantılar kurma fırsatı yakalayabilirsiniz. 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Ay Düğümleri Burç Değiştiriyor - İkizler Yay- Kaderin Mantığı

11 Ocak Astrolojik Gündem