11 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Yay Burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile eğitim, medya, yayıncılık ve uluslararası alanlarda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kendinizi göstermek ve daha fazla kazanmak için motive olacaksınız.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs
Bugün Yeni Ay ile beraber kredi, sigorta, vergi vb konularda beklenmedik gelişmeler ile sizi özgürleştirecek yeni bir adım atabilirsiniz. Eşiniz bu konuda destek olacak.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Yay Burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile birlikte ikili ilişkilerde yenilikler sizi bekliyor. Yeni bir ilişki, bir ortaklık teklifi üzerine konuşabilirsiniz. Sosyal çevrenizden sürpriz teklifler gelebilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün gerçekleşecek olan Yay Burcu Yeni Ay'ı ile işinizde eğitimler, seminerler, kısa seyahatler artıyor. İş yerinizde yeni bir pozisyona geçmek ya da sorumluluk al almak söz konusu olabilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Aşk ve romantizm hayatınız renkleniyor. Yay Burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile yeni bir ilişkinin tohumları atılabilir ya da ilişkiniz yeni bir boyut kazanabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Eviniz ve aileniz ile ilgili yenilikler yapmak için güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yay Burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile ev alma ya da dekorasyon değişikliklerine girişebilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kendinizi geliştirmek için eğitim, seminer, kısa seyahat vb fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yay Burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile önemli yeni sözleşmeler gündeme gelebilir.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün Yay Burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile nakit akışınızı hızlandıracak ya da arttıracak fikirler çıkabilir. Sosyal çevrenizden biri destek olabilir. İş yerinizde sıra dışı teklifler alabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay ile kendiniz için başlatmak istediğiniz bir konuyu ele alabilirsiniz. Bu dış görünüşünüzden, eğitime, seyahatlerden Kariyere kadar herşey olabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Yay Burcunda Yeni Ay'ın gerçekleşmesi ile kapalı kapılar ardında yeni bir projeye başlayabilirsiniz. Biraz dinlenebilir ve kendinizi ilham veren şeyler ile besleyebilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün Yeni Ay! Sosyal organizasyonlarda ve ekip çalışmalarında yer almak isteyebilirsiniz. Yeni bağlantılar kurabileceğiniz bugünü iyi değerlendirmemiz gerek.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bugün gerçekleşecek olan Yay Burcu Yeni Ay'ı ile Kariyerinizde yeni adımlar atabileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hedefleriniz doğrultusunda yatırım ve finansal planlamanızı yapmalısınız.