11 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Yay Burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile eğitim, medya, yayıncılık ve uluslararası alanlarda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kendinizi göstermek ve daha fazla kazanmak için motive olacaksınız.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs
Bugün Yeni Ay ile beraber kredi, sigorta, vergi vb konularda beklenmedik gelişmeler ile sizi özgürleştirecek yeni bir adım atabilirsiniz. Eşiniz bu konuda destek olacak.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Yay Burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile birlikte ikili ilişkilerde yenilikler sizi bekliyor. Yeni bir ilişki, bir ortaklık teklifi üzerine konuşabilirsiniz. Sosyal çevrenizden sürpriz teklifler gelebilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün gerçekleşecek olan Yay Burcu Yeni Ay'ı ile işinizde eğitimler, seminerler, kısa seyahatler artıyor. İş yerinizde yeni bir pozisyona geçmek ya da sorumluluk al almak söz konusu olabilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Aşk ve romantizm hayatınız renkleniyor. Yay Burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile yeni bir ilişkinin tohumları atılabilir ya da ilişkiniz yeni bir boyut kazanabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Eviniz ve aileniz ile ilgili yenilikler yapmak için güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yay Burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile ev alma ya da dekorasyon değişikliklerine girişebilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kendinizi geliştirmek için eğitim, seminer, kısa seyahat vb fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yay Burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile önemli yeni sözleşmeler gündeme gelebilir.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün Yay Burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile nakit akışınızı hızlandıracak ya da arttıracak fikirler çıkabilir. Sosyal çevrenizden biri destek olabilir. İş yerinizde sıra dışı teklifler alabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay ile kendiniz için başlatmak istediğiniz bir konuyu ele alabilirsiniz. Bu dış görünüşünüzden, eğitime, seyahatlerden Kariyere kadar herşey olabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Yay Burcunda Yeni Ay'ın gerçekleşmesi ile kapalı kapılar ardında yeni bir projeye başlayabilirsiniz. Biraz dinlenebilir ve kendinizi ilham veren şeyler ile besleyebilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün Yeni Ay! Sosyal organizasyonlarda ve ekip çalışmalarında yer almak isteyebilirsiniz. Yeni bağlantılar kurabileceğiniz bugünü iyi değerlendirmemiz gerek.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bugün gerçekleşecek olan Yay Burcu Yeni Ay'ı ile Kariyerinizde yeni adımlar atabileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hedefleriniz doğrultusunda yatırım ve finansal planlamanızı yapmalısınız.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem