12 Aralık 2015 Cumartesi

12 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kariyeriniz ile ilgili fikirlerinizi ve bilgilerinizi rahatlıkla aktarabileceğiniz bir gün olacak. Özellikle sabah saatlerinde plan, Programı, strateji üretmek için kullanabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs
Geleceğe yönelik hedeflerinizi hayata geçirmek için stratejik adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Hayat felsefenizi ve fikirlerinizi başkaları ile paylaşmak keyif verecek.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Finansal anlamda geleceğinizi planlamak için fikir çalışmaları ve görüşmeler yapabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirleriniz ile ilgili aile ile konuşmalar yapılabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Eş ya da ortağınız ile geleceğe yönelik fikirlerinizi konuşmak ve karar almak için güzel bir gün. Romantik bir akşam geçirebilirsiniz. Tiyatro, sinema, konser vb sanatsal aktivite keyif verecek.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İşiniz ile ilgili gelecekte yapmak istediklerinizi planlamak, strateji Geliştirmek isteyebilirsiniz. Öğleden sonra kendinizi kuaför vb güzellik bakımına almak keyifli olabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Hem zihinsel hem de sanatsal yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir gün. Özellikle akşama doğru sevgiliyle ya da sevdiklerinizle birlikte ilham kaynağı olabilecek programlar yapabilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Güne başlarken ailenizle evde yapmayı düşündüğünüz değişiklikler için plan yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde Ev için alışveriş yapılabilir. Arkadaşlarınızı evde ağırlamak isteyebilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün işiniz ile ilgili ciddi bir seminer, eğitim vb ile güne başlayabilirsiniz. Akşam saatlerinde yakınlarınızla romantik kısa bir seyahat ya da sanatsal bir aktivite söz konusu olabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Maddi konularda geleceğinizi planlamak için fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Sağlam ve uzun süre kullanacağınız ürünler satın almak için alışverişe uygun bir akşam olacak.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün fikirlerinizi kağıda dökmek faydalı olabilir. Geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsiniz. Kişisel gelişiminize yönelik çalışmalar yapılabilir. Akşam romantik bir yemeğe çıkılabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kendi başınıza kalıp çalışmak için güzel bir sabah olacak. Film izlemek, kitap okumak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ilham kaynağı olacak aktivitelere yer açın, yaratıcılığınız yüksek.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sosyal organizasyonlarda strateji üretme ve geleceğe yönelik planlar yaparak güne başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla keyifli bir akşam sizi bekliyor. Sanatsal faaliyetlere katılınabilir.


13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...