12 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kariyeriniz ile ilgili fikirlerinizi ve bilgilerinizi rahatlıkla aktarabileceğiniz bir gün olacak. Özellikle sabah saatlerinde plan, Programı, strateji üretmek için kullanabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs
Geleceğe yönelik hedeflerinizi hayata geçirmek için stratejik adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Hayat felsefenizi ve fikirlerinizi başkaları ile paylaşmak keyif verecek.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Finansal anlamda geleceğinizi planlamak için fikir çalışmaları ve görüşmeler yapabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirleriniz ile ilgili aile ile konuşmalar yapılabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Eş ya da ortağınız ile geleceğe yönelik fikirlerinizi konuşmak ve karar almak için güzel bir gün. Romantik bir akşam geçirebilirsiniz. Tiyatro, sinema, konser vb sanatsal aktivite keyif verecek.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İşiniz ile ilgili gelecekte yapmak istediklerinizi planlamak, strateji Geliştirmek isteyebilirsiniz. Öğleden sonra kendinizi kuaför vb güzellik bakımına almak keyifli olabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Hem zihinsel hem de sanatsal yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir gün. Özellikle akşama doğru sevgiliyle ya da sevdiklerinizle birlikte ilham kaynağı olabilecek programlar yapabilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Güne başlarken ailenizle evde yapmayı düşündüğünüz değişiklikler için plan yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde Ev için alışveriş yapılabilir. Arkadaşlarınızı evde ağırlamak isteyebilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün işiniz ile ilgili ciddi bir seminer, eğitim vb ile güne başlayabilirsiniz. Akşam saatlerinde yakınlarınızla romantik kısa bir seyahat ya da sanatsal bir aktivite söz konusu olabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Maddi konularda geleceğinizi planlamak için fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Sağlam ve uzun süre kullanacağınız ürünler satın almak için alışverişe uygun bir akşam olacak.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün fikirlerinizi kağıda dökmek faydalı olabilir. Geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsiniz. Kişisel gelişiminize yönelik çalışmalar yapılabilir. Akşam romantik bir yemeğe çıkılabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kendi başınıza kalıp çalışmak için güzel bir sabah olacak. Film izlemek, kitap okumak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ilham kaynağı olacak aktivitelere yer açın, yaratıcılığınız yüksek.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sosyal organizasyonlarda strateji üretme ve geleceğe yönelik planlar yaparak güne başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla keyifli bir akşam sizi bekliyor. Sanatsal faaliyetlere katılınabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova