13 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün Kariyeriniz ile ilgili otorite figürleri ile güç çekişmelerinden sakınmanız faydalı olacaktır. Öğleden itibaren gerginlikler azalıyor. stresi ikili ilişkilere yansıtmamaya çalışmalısınız. 
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs
Özellikle seyahate çıkmak, hukuki ya sa akademik bir konuda Ego savaşına girmek için uygun bir gün olmayabilir. Işinizde efor gerektiren işlere yoğunlaşmanız faydalı olabilir. 
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Çocuklarınızın giderleri ile ilgili eşinizle ortak gelirleriniz hakkında çatışmalar yaşayabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili geleceğe yönelik köklü değişiklikler zorluk yaratabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Eş ve ortağınızla güç çekişmelerinden sakınmanız gereken bir gün. Kariyerinizi ilgilendiren beklenmedik gelişmeler sizi zor durumda bırakabilir. Aile yaşantınızın etkilenmesine izin vermemelisiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Çalışma ortamınızda otorite figürleri ile çatışmalardan kaçınmanız faydalı olur. Sözleşme, anlaşma vb konularda beklenmedik hukuki gelişmeler yaşanabilir. Agresif tavırlardan kaçının.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bir sevgiliniz var ise hayatınızda köklü değişiklikler yapmanız için sizi zorluyor olabilir. Finansal riskler almanız için uygun bir gün olmayabilir. Sonradan pişman olacağınız adamlardan kaçının.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Aile büyükleri ile otorite çatışmalarından kaçınmanız faydalı olacaktır. Eşinizin beklenmedik bir çıkışı evde köklü değişimlere sebep olabilir. Agresif tavırlardan uzak durmalısınız.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün kendinize seyahatlerde dikkatli etmelisiniz. Özellikle çalışma ortamınızda ya da çalışma arkadaşlarınız ile iletişimde yıkıcı olmamaya özen göstermeniz faydalı olacaktır.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Gelir modeliniz ya da gelir kaynaklarınızla ilgili köklü bir karara imza atmamanız faydalı olur. Agresif hareketlerle geri adım atamayacağınız harcamalardan kaçınmalısınız.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kendinizi geleceğinizi şekillendirebilecek kadar güçlü hissedebilirsiniz. Evinizde, Aile içinde ve kariyer ilişkilerinizde gücünüzü kanıtlamak için yıkıcı olmaktan kaçınmalısınız.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün seyahatler ve iletişimde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Ortaya çıkan sırlar ile karışıklık yaşanabilir. Başkalarına aktarmamanız gereken bir bilgiye sahip olabilirsiniz. 
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sosyal çevrenizden güçlü biri ile ego çatışması yaşayabilirsiniz. Sizi maddi konularda zor duruma düşürmesi söz konusu olabilir. Kendinizi kanıtlamak için aşırı harcamalardan uzak durmalısınız. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova