12 Aralık 2015 Cumartesi

13 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün Kariyeriniz ile ilgili otorite figürleri ile güç çekişmelerinden sakınmanız faydalı olacaktır. Öğleden itibaren gerginlikler azalıyor. stresi ikili ilişkilere yansıtmamaya çalışmalısınız. 
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs
Özellikle seyahate çıkmak, hukuki ya sa akademik bir konuda Ego savaşına girmek için uygun bir gün olmayabilir. Işinizde efor gerektiren işlere yoğunlaşmanız faydalı olabilir. 
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Çocuklarınızın giderleri ile ilgili eşinizle ortak gelirleriniz hakkında çatışmalar yaşayabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili geleceğe yönelik köklü değişiklikler zorluk yaratabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Eş ve ortağınızla güç çekişmelerinden sakınmanız gereken bir gün. Kariyerinizi ilgilendiren beklenmedik gelişmeler sizi zor durumda bırakabilir. Aile yaşantınızın etkilenmesine izin vermemelisiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Çalışma ortamınızda otorite figürleri ile çatışmalardan kaçınmanız faydalı olur. Sözleşme, anlaşma vb konularda beklenmedik hukuki gelişmeler yaşanabilir. Agresif tavırlardan kaçının.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bir sevgiliniz var ise hayatınızda köklü değişiklikler yapmanız için sizi zorluyor olabilir. Finansal riskler almanız için uygun bir gün olmayabilir. Sonradan pişman olacağınız adamlardan kaçının.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Aile büyükleri ile otorite çatışmalarından kaçınmanız faydalı olacaktır. Eşinizin beklenmedik bir çıkışı evde köklü değişimlere sebep olabilir. Agresif tavırlardan uzak durmalısınız.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün kendinize seyahatlerde dikkatli etmelisiniz. Özellikle çalışma ortamınızda ya da çalışma arkadaşlarınız ile iletişimde yıkıcı olmamaya özen göstermeniz faydalı olacaktır.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Gelir modeliniz ya da gelir kaynaklarınızla ilgili köklü bir karara imza atmamanız faydalı olur. Agresif hareketlerle geri adım atamayacağınız harcamalardan kaçınmalısınız.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kendinizi geleceğinizi şekillendirebilecek kadar güçlü hissedebilirsiniz. Evinizde, Aile içinde ve kariyer ilişkilerinizde gücünüzü kanıtlamak için yıkıcı olmaktan kaçınmalısınız.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün seyahatler ve iletişimde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Ortaya çıkan sırlar ile karışıklık yaşanabilir. Başkalarına aktarmamanız gereken bir bilgiye sahip olabilirsiniz. 
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sosyal çevrenizden güçlü biri ile ego çatışması yaşayabilirsiniz. Sizi maddi konularda zor duruma düşürmesi söz konusu olabilir. Kendinizi kanıtlamak için aşırı harcamalardan uzak durmalısınız. 

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...