14 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İş yerinde uluslararası ya da medya ile ilgili bir fırsat yakalayabilirsiniz. Kendinizi ortaya koymak için abartılara kaçmayın. Akşam artan ilham gücü ile iş fikirleri üzerinde çalışabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs
Yaratıcılığınız oldukça yüksek. Sanatsal faaliyetlere enerjinizi verebilirsiniz. Şansınız kullanarak aşırı riskli yatırım ve spekülatif finansal projelerdeb kaçının. Abartılı harcamalara dikkat.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               
Ev ve aile ile ilgili bir konuda eşinizle abartılı duygusal çıkışlar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde Ego ve duygusal dengelerin hassas olduğunu bilerek hareket etmeniz gereken bir gün olacak.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İş yerinizde fikirlerinizi başkaları ile paylaşırken dikkatli olmanızda fayda var. Herkes sizinle aynı görüşte olmayabilir. İkna etmek için aşırı çaba göstermeniz abartılı tepkilere yol açabilir. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün aşırı maddi risklere girmemenizde fayda var. Cesaretinizi başka bir zamana bırakmalısınız.  Keyfiniz için abartılı harcamalar sonradan pişmanlık verebilir. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Ev ve aile ile ilgili idealist düşünceler içinde olabilirsiniz. Aile büyüklerine karşı aşırı tepkiler vermeniz sonrasında zor duruma düşürebilir. Emlak, arsa vb konularda fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Hayal gücünüz oldukça renkli ve geniş. Bugün kendi başınıza çalışmak ve geleceğe yönelik vizyonunuzu geliştirmek faydalı olacaktır. İletişimde abartılardan kaçınmanız faydalı olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Arkadaşlarınızla maddi konularda anlaşamayabilirsiniz. Sosyal organizasyonlarda yeni bağlantılar kurabileceğiniz bugünü akışta geçirmeniz faydalı olacaktır. İkna çabaları zorlayıcı olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyerinizde yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hedefleriniz ve İdealleriniz oldukça yüksek. Gelen küçük fırsatları bile iyi değerlendirmelisiniz. Büyük balık orada saklı olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Idealleriniz oldukça yüksek. Hayat felsefeniz doğrultusunda hedeflerinize ulaşmak için detaylı bir plan yapmak için kendi başınıza çalışmak faydalı olacaktır. İlham gücünüzü kullanın.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün gelirleriniz dışı kaynaklarınız ve yatırımlar ile ilgili sosyal çevrenizden güçlü biri ile tanışabilirsiniz. Ancak fikirlerinizi aktarmakta abartılı bir ikna çabasından kaçınmanız faydalı olacaktır.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyeriniz vasıtasıyla tanıştığınız güçlü biri ortaklık fırsatları sunabilir. Hedeflerinize ulaşmak için motive olabilirsiniz. Ancak kendinizi fazla ortaya koymanız ters anlaşılabilir.