14 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İş yerinde uluslararası ya da medya ile ilgili bir fırsat yakalayabilirsiniz. Kendinizi ortaya koymak için abartılara kaçmayın. Akşam artan ilham gücü ile iş fikirleri üzerinde çalışabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs
Yaratıcılığınız oldukça yüksek. Sanatsal faaliyetlere enerjinizi verebilirsiniz. Şansınız kullanarak aşırı riskli yatırım ve spekülatif finansal projelerdeb kaçının. Abartılı harcamalara dikkat.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               
Ev ve aile ile ilgili bir konuda eşinizle abartılı duygusal çıkışlar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde Ego ve duygusal dengelerin hassas olduğunu bilerek hareket etmeniz gereken bir gün olacak.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İş yerinizde fikirlerinizi başkaları ile paylaşırken dikkatli olmanızda fayda var. Herkes sizinle aynı görüşte olmayabilir. İkna etmek için aşırı çaba göstermeniz abartılı tepkilere yol açabilir. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün aşırı maddi risklere girmemenizde fayda var. Cesaretinizi başka bir zamana bırakmalısınız.  Keyfiniz için abartılı harcamalar sonradan pişmanlık verebilir. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Ev ve aile ile ilgili idealist düşünceler içinde olabilirsiniz. Aile büyüklerine karşı aşırı tepkiler vermeniz sonrasında zor duruma düşürebilir. Emlak, arsa vb konularda fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Hayal gücünüz oldukça renkli ve geniş. Bugün kendi başınıza çalışmak ve geleceğe yönelik vizyonunuzu geliştirmek faydalı olacaktır. İletişimde abartılardan kaçınmanız faydalı olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Arkadaşlarınızla maddi konularda anlaşamayabilirsiniz. Sosyal organizasyonlarda yeni bağlantılar kurabileceğiniz bugünü akışta geçirmeniz faydalı olacaktır. İkna çabaları zorlayıcı olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyerinizde yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hedefleriniz ve İdealleriniz oldukça yüksek. Gelen küçük fırsatları bile iyi değerlendirmelisiniz. Büyük balık orada saklı olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Idealleriniz oldukça yüksek. Hayat felsefeniz doğrultusunda hedeflerinize ulaşmak için detaylı bir plan yapmak için kendi başınıza çalışmak faydalı olacaktır. İlham gücünüzü kullanın.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün gelirleriniz dışı kaynaklarınız ve yatırımlar ile ilgili sosyal çevrenizden güçlü biri ile tanışabilirsiniz. Ancak fikirlerinizi aktarmakta abartılı bir ikna çabasından kaçınmanız faydalı olacaktır.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyeriniz vasıtasıyla tanıştığınız güçlü biri ortaklık fırsatları sunabilir. Hedeflerinize ulaşmak için motive olabilirsiniz. Ancak kendinizi fazla ortaya koymanız ters anlaşılabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova