15 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün Hukuki ya da uluslararası bir otorite figüründen kişisel hedeflerinize ulaşmak için destek alabilirsiniz. Arkadaşlarınıza ya da ekibinize yapıcı liderlik yapabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs
Kariyeriniz ile ilgili oldukça hareketli bir gün olacak. Sabah finansal yatırımlar ile ilgili somut adımlar atabilirsiniz. Öğle saatlerinde ilişkilere dikkat. Akşam fazla mesai gerekebilir. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Ideallerinize ulaşmak için ailenizden destek alabilirsiniz. Ortağınız ve eşinizle ilişkilerinizde öğle saatlerinde dikkatli olmalısınız. Akşam Sevdiğinizle sportif bir Aktiviteye katılabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İşiniz ile ilgili finansal yatırım konularını çözümlemek için üstlerinizden biri destek verebilir. Sevgilinizle ortak gelirler konusunda gerginlik olabilir. Evle ilgili parasal işleri halletmek için akşamı bekleyin.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İşinizde ortaklıklar ve sözleşmeler ile ilgili önemli adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Aile içi ilişkilerde dikkatli olmalısınız. Uzakta yaşayan bir arkadaşınızdan sürpriz bir haber alabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Günlük işleriniz ile ilgili aile büyüklerinizden birinden sabah saatlerinde destek alabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla ilişkilerde gerginliklerden öğle saatlerinde kaçınmalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Güne başlarken yaratıcı bir projenin hayata geçmesi için önemli bir haber alabilirsiniz. Harcamalarınızda dikkatli olmanız gereken bir gün olacak. Akşam sevdiğinizle birlikte sportif bir aktiviteye katılabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Ailenizle birlikte gelirlerinizle ilgili önemli bir kararla güne başlayabilirsiniz. İstekleriniz ve keyif veren şeyler arasında kalabilirsiniz. Öğleden sonra iş yerinizde bir sürpriz sizi bekliyor olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sabah sorumluluğunu alacağınız önemli bir teknolojik projeye imza atabilirsiniz. Sıra dışı fikirler üzerinde çalışmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarla hareketli bir akşam olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Güne başlarken maddi konularda değerlendirmeler yapabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili efor gerektiren işleri akşam saatlerine bırakmanız faydalı olacaktır. Evde hoş sürprizler olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sosyal çevrenizden kendi hedeflerinize yönelik bir iş ile ilgili destek alabilirsiniz. İş ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken bir öğlen olacak. Öğleden sonra beklenmedik bir haber sizi bekliyor.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bugünü kendi başınıza çalışarak geçirmek isteyebilirsiniz. Kariyerinizde bir otorite figürünün desteği ile gizli bir projeye başlamanız söz konusu olabilir. Beklenmedik harcamalara dikkat.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova