15 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün Hukuki ya da uluslararası bir otorite figüründen kişisel hedeflerinize ulaşmak için destek alabilirsiniz. Arkadaşlarınıza ya da ekibinize yapıcı liderlik yapabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs
Kariyeriniz ile ilgili oldukça hareketli bir gün olacak. Sabah finansal yatırımlar ile ilgili somut adımlar atabilirsiniz. Öğle saatlerinde ilişkilere dikkat. Akşam fazla mesai gerekebilir. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Ideallerinize ulaşmak için ailenizden destek alabilirsiniz. Ortağınız ve eşinizle ilişkilerinizde öğle saatlerinde dikkatli olmalısınız. Akşam Sevdiğinizle sportif bir Aktiviteye katılabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İşiniz ile ilgili finansal yatırım konularını çözümlemek için üstlerinizden biri destek verebilir. Sevgilinizle ortak gelirler konusunda gerginlik olabilir. Evle ilgili parasal işleri halletmek için akşamı bekleyin.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İşinizde ortaklıklar ve sözleşmeler ile ilgili önemli adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Aile içi ilişkilerde dikkatli olmalısınız. Uzakta yaşayan bir arkadaşınızdan sürpriz bir haber alabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Günlük işleriniz ile ilgili aile büyüklerinizden birinden sabah saatlerinde destek alabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla ilişkilerde gerginliklerden öğle saatlerinde kaçınmalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Güne başlarken yaratıcı bir projenin hayata geçmesi için önemli bir haber alabilirsiniz. Harcamalarınızda dikkatli olmanız gereken bir gün olacak. Akşam sevdiğinizle birlikte sportif bir aktiviteye katılabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Ailenizle birlikte gelirlerinizle ilgili önemli bir kararla güne başlayabilirsiniz. İstekleriniz ve keyif veren şeyler arasında kalabilirsiniz. Öğleden sonra iş yerinizde bir sürpriz sizi bekliyor olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sabah sorumluluğunu alacağınız önemli bir teknolojik projeye imza atabilirsiniz. Sıra dışı fikirler üzerinde çalışmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarla hareketli bir akşam olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Güne başlarken maddi konularda değerlendirmeler yapabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili efor gerektiren işleri akşam saatlerine bırakmanız faydalı olacaktır. Evde hoş sürprizler olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sosyal çevrenizden kendi hedeflerinize yönelik bir iş ile ilgili destek alabilirsiniz. İş ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken bir öğlen olacak. Öğleden sonra beklenmedik bir haber sizi bekliyor.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bugünü kendi başınıza çalışarak geçirmek isteyebilirsiniz. Kariyerinizde bir otorite figürünün desteği ile gizli bir projeye başlamanız söz konusu olabilir. Beklenmedik harcamalara dikkat.