16 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün yeni bir işe başlangıç yapmak kolay olmayabilir. Ancak yarın için finansal bir konuda önemli birinden destek almaya hazırlanabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koymanın tam zamanı.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs
Hukuki, akademik ya da uluslararası bir konuda güçlü birinden danışmanlık almanın tam zamanı. Hem Size yol gösterebilir hem de ortaklık ya da özel ilişkileriniz için fikir verebilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               
Işinizi genişletmek ya da iş yerinizde dekorasyon değişiklikleri yapmak istiyorsanız yarın finansal görüşmelerinizi yapmalısınız. Yatırım için önemli birinden destek alabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz harika bir gün sizi bekliyor. Sanatsal gücünüzle önemli birinin dikkatini çekebilirsiniz. Eşinizle de aşk tazelemenin tam zamanı olabilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Evde değişiklik yapmak için çalışma arkadaşlarınızdan destek isteyebilirsiniz. İş yerinizde ekibinize katılmasını istediğiniz kişiye aile bireylerinden birinin vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kendinizi ve sevginizi rahatlıkla ifade edebildiğiniz bugünlerde sevdiğinizle romantik anların tadını çıkarmalısınız. Birlikte sanatsal aktivitelere katılabilir, yaratıcı hobilerinize vakit ayırabilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Evinizde gerçekleştirmek istediğiniz dekoratif değişiklikler için bir profesyonel ile anlaşabilirsiniz. Birlikte alışverişe çıkmak ya da kış temizliği yapmak için güzel bir gün olacak. 
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kelimelerinizde ile karşınızdakileri etkileme kabiliyetiniz oldukça yüksek. İş ile ilgili bir otorite ile görüşmek için yarına bir randevu ayarlayabilirsiniz. Yarın daha diplomatik olabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kazanç modeliniz ve gelirleriniz ile ilgili yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünü iyi değerlendirmelisiniz. Yeni bir ürünü piyasaya sunmak ya da satışa başlamak için yarın güzel bir gün olabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İkili ilişkilerde diplomatik yeteneklerinizi kullanarak sosyal organizasyonlarda liderlik yapabilirsiniz. İnsanlara ön ayak olabilirsiniz. Fikirlerinizi aktarmak için kendinizi ortaya koymalısınız. 
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugünü elinizdeki işleri tamamlamakla geçirebilirsiniz. Yarın Kariyeriniz ile ilgili önemli bağlantılar kurabileceğiniz bir gün olacak. Bu fırsatı kaçırmamak için sosyal organizasyonlar yapmalısınız.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Dinlenmek ve kafanızı toplamak istediğiniz bir gün olacak. Aşk çevrenizden güçlü biri vasıtası ile kapınızı çalabilir. Özellikle seyahatiniz varsa şaşırtan fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem