16 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün yeni bir işe başlangıç yapmak kolay olmayabilir. Ancak yarın için finansal bir konuda önemli birinden destek almaya hazırlanabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koymanın tam zamanı.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs
Hukuki, akademik ya da uluslararası bir konuda güçlü birinden danışmanlık almanın tam zamanı. Hem Size yol gösterebilir hem de ortaklık ya da özel ilişkileriniz için fikir verebilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               
Işinizi genişletmek ya da iş yerinizde dekorasyon değişiklikleri yapmak istiyorsanız yarın finansal görüşmelerinizi yapmalısınız. Yatırım için önemli birinden destek alabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz harika bir gün sizi bekliyor. Sanatsal gücünüzle önemli birinin dikkatini çekebilirsiniz. Eşinizle de aşk tazelemenin tam zamanı olabilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Evde değişiklik yapmak için çalışma arkadaşlarınızdan destek isteyebilirsiniz. İş yerinizde ekibinize katılmasını istediğiniz kişiye aile bireylerinden birinin vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kendinizi ve sevginizi rahatlıkla ifade edebildiğiniz bugünlerde sevdiğinizle romantik anların tadını çıkarmalısınız. Birlikte sanatsal aktivitelere katılabilir, yaratıcı hobilerinize vakit ayırabilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Evinizde gerçekleştirmek istediğiniz dekoratif değişiklikler için bir profesyonel ile anlaşabilirsiniz. Birlikte alışverişe çıkmak ya da kış temizliği yapmak için güzel bir gün olacak. 
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kelimelerinizde ile karşınızdakileri etkileme kabiliyetiniz oldukça yüksek. İş ile ilgili bir otorite ile görüşmek için yarına bir randevu ayarlayabilirsiniz. Yarın daha diplomatik olabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kazanç modeliniz ve gelirleriniz ile ilgili yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünü iyi değerlendirmelisiniz. Yeni bir ürünü piyasaya sunmak ya da satışa başlamak için yarın güzel bir gün olabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İkili ilişkilerde diplomatik yeteneklerinizi kullanarak sosyal organizasyonlarda liderlik yapabilirsiniz. İnsanlara ön ayak olabilirsiniz. Fikirlerinizi aktarmak için kendinizi ortaya koymalısınız. 
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugünü elinizdeki işleri tamamlamakla geçirebilirsiniz. Yarın Kariyeriniz ile ilgili önemli bağlantılar kurabileceğiniz bir gün olacak. Bu fırsatı kaçırmamak için sosyal organizasyonlar yapmalısınız.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Dinlenmek ve kafanızı toplamak istediğiniz bir gün olacak. Aşk çevrenizden güçlü biri vasıtası ile kapınızı çalabilir. Özellikle seyahatiniz varsa şaşırtan fırsatlar yakalayabilirsiniz.