17 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kariyerinizde yeni finansal atılımlar yapmak için otorite figürleri ile görüşebilirsiniz. Gelir dışı kaynak yaratmada İşlerin kolay akacağı ve rahat onay alabileceğiniz bir gün olacak. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs
Eşinizle ilişkinizi canlandırmak için uzak bir romantik seyahate çıkabilirsiniz. Uluslararası ya da yabancılarla ortaklık fırsatları yakalayabilirsiniz. Hedeflerinizi eşinize açın.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               
İş yerinizde yeni yıl için finansal yatırım planlarınızı tamamladıysanız bugün onaya sunabilirsiniz. Bankada ya da finansal risklerin yapılandırılması konusunda güçlü biri ile görüşebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bekar Yengeçler için ilişkilerini bir sonraki seviyeye taşıyabilecekleri bir gün olabilir. Evliliğinizde yeni bir sayfa açarak çocuk ya da ev sahibi olmakla ilgili kararlar alabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Evinizde günlük işleri halletmek için biriyle anlaşabilirsiniz. Günlük hayatınızda lüks ve rahatlık için evinizde dekorasyon değişiklikleri yapacak kişiler ile görüşebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugünü işiniz ile ilgili sözleşme, sunum, basılacak materyallerin yaratıcı çalışmalarıyla uğraşarak geçirebilirsiniz. estetik ve güçlü ifade şeklinizle insanları büyüleyebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Aile şirketinde çalışıyorsunuz bugün finansal olarak sizin için güzel bir gün olacak. Gelirlerinizi arttırmanızı destek olan bir aile büyüğünü evde ağırlamanız söz konusu olabilir. Sanatsal bir yatırım yapabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün yakın akrabalarınızla keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğinizle konuşmalarınızda ne kadar sevildiğinizi hissetmek size güç verecek. Kendinizi moda ve teknolojik bir şey ile şımartabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Gelirleriniz ile ilgili köklü bir değişiklik yapmak için bugün kendi başınıza yaratıcı fikirler olmanın tam zamanı. Biraz ilham biraz meditasyon ve size huzur veren bir müzikle ipleri elinize ALIN.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sosyal bir organizasyonda arkadaşlarınızın aradığı kişi olabilirsiniz. Bulunduğunuz alanda otorite figürü olarak tanıtılmak keyif verecek.  Yeni bağlantılar kurmak için güzel bir gün.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün başarılı olduğunuz bir projenin Sonucu olarak gizlice yürütülen bir işe dahil Edilebilirsiniz. Tanımadığınız kişiler tarafından takdir görmek hoşunuza gidecek.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bugün arkadaşlarınızla birlikte planlayacağınız uzak bir seyahatte neler olacağını kestiremeyebilirsiniz. Ancak hayatınıza aşk ve romantizm getireceği kesin. Elinizi çabuk tutun.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem