17 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kariyerinizde yeni finansal atılımlar yapmak için otorite figürleri ile görüşebilirsiniz. Gelir dışı kaynak yaratmada İşlerin kolay akacağı ve rahat onay alabileceğiniz bir gün olacak. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs
Eşinizle ilişkinizi canlandırmak için uzak bir romantik seyahate çıkabilirsiniz. Uluslararası ya da yabancılarla ortaklık fırsatları yakalayabilirsiniz. Hedeflerinizi eşinize açın.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               
İş yerinizde yeni yıl için finansal yatırım planlarınızı tamamladıysanız bugün onaya sunabilirsiniz. Bankada ya da finansal risklerin yapılandırılması konusunda güçlü biri ile görüşebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bekar Yengeçler için ilişkilerini bir sonraki seviyeye taşıyabilecekleri bir gün olabilir. Evliliğinizde yeni bir sayfa açarak çocuk ya da ev sahibi olmakla ilgili kararlar alabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Evinizde günlük işleri halletmek için biriyle anlaşabilirsiniz. Günlük hayatınızda lüks ve rahatlık için evinizde dekorasyon değişiklikleri yapacak kişiler ile görüşebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugünü işiniz ile ilgili sözleşme, sunum, basılacak materyallerin yaratıcı çalışmalarıyla uğraşarak geçirebilirsiniz. estetik ve güçlü ifade şeklinizle insanları büyüleyebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Aile şirketinde çalışıyorsunuz bugün finansal olarak sizin için güzel bir gün olacak. Gelirlerinizi arttırmanızı destek olan bir aile büyüğünü evde ağırlamanız söz konusu olabilir. Sanatsal bir yatırım yapabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün yakın akrabalarınızla keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğinizle konuşmalarınızda ne kadar sevildiğinizi hissetmek size güç verecek. Kendinizi moda ve teknolojik bir şey ile şımartabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Gelirleriniz ile ilgili köklü bir değişiklik yapmak için bugün kendi başınıza yaratıcı fikirler olmanın tam zamanı. Biraz ilham biraz meditasyon ve size huzur veren bir müzikle ipleri elinize ALIN.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sosyal bir organizasyonda arkadaşlarınızın aradığı kişi olabilirsiniz. Bulunduğunuz alanda otorite figürü olarak tanıtılmak keyif verecek.  Yeni bağlantılar kurmak için güzel bir gün.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün başarılı olduğunuz bir projenin Sonucu olarak gizlice yürütülen bir işe dahil Edilebilirsiniz. Tanımadığınız kişiler tarafından takdir görmek hoşunuza gidecek.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bugün arkadaşlarınızla birlikte planlayacağınız uzak bir seyahatte neler olacağını kestiremeyebilirsiniz. Ancak hayatınıza aşk ve romantizm getireceği kesin. Elinizi çabuk tutun.